mChat

• Manieqdzisiaj, 10:14
    @semperadastra No właśnie do tego piję - gdyby tak bardzo go wyborcy kochali, to kolejną kadencję w Sejmie miałby jak w banku :)
  • Kamilodzisiaj, 10:23
    Czabańskiego też nie wybrali, to się wziął za Trójkę :evil: Dzięki temu jest do teraz do wyboru do koloru 8)
  • Manieqdzisiaj, 10:25
    Ogłoszenie wyroku w czwartek, a teraz wszyscy idą na obiadek do trybunałowego bufetu :P
  • Kamilodzisiaj, 10:27
    Jutro komunikat ws. obostrzeń.
  • Manieqdzisiaj, 10:28
    A tymczasem ten zły Czaskoski pokonał w rankingu zaufania Dudę i Morawieckiego. Machina na 19:26/19:30 już się nagrzewa ;)
  • Kamilodzisiaj, 10:33
    Znowu testować przestali :o
  • Alek1224dzisiaj, 10:34
    Jutro też ma być Konferencja Morawieckiego oraz prezesów Bońka i Kraśnickiego
  • Karoldzisiaj, 10:52
    @Kamilo Przestali. Przecież to wina ludzi, że nie zgłaszają się na badania. Kogo mają badać? Mnie, Ciebie?
  • Alek1224dzisiaj, 11:00
    Agencja Kyodo zrobiła sondaż według którego 72% Japończyków chce kolejnego odwołania Igrzysk
  • Alek1224dzisiaj, 11:05
    To i tak już mniej niż jeszcze niedawno bo kilka miesięcy temu to było 80-90%
  • Jordidzisiaj, 11:05
    o kolejny bohater Złomowiska zmarł :(
  • jas0654 min temu
    Gram w grę na padzie i myszkę
  • Kisik9418 minut(y) temu
    Jordi, zaglądałeś na instagrama Shiffrin ?
  • Jordi14 minut(y) temu
    Nie a co?
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    Mocno spadła widownia drugiego odcinka "The Greatest Dancer" w Hiszpanii. Wczoraj program oglądało tylko 1,1 mln widzów.
  • Jordi14 minut(y) temu
    Dobra widzę z Igą gadała :P
  • Jordi13 minut(y) temu
    @Trzeciak dziwi cię to? Marna amerykańska hybryda MS...
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    To już więcej osób śledziło tam ostatnie Konkursy Piosenki Eurowizji Junior. ;)
  • Jordi13 minut(y) temu
    @Trzeciak tę co wyła jak walenie i morświny też?
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @Jordi - jaka hybryda?
  • Jordi12 minut(y) temu
    aaaa Greatest a nie Masked :lol: Źle przeczytałem xD
  • Jordi12 minut(y) temu
    No to też przecież rozjechane zostało przez MS w UK choćby :P
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Jordi - zdalny Konkurs, gdzie Hiszpania ponownie zajęła najniższe miejsce na podium obejrzało tam ponad 1,5 mln widzów, i to 5 godzin wcześniej. ;)
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Jordi - no tak, ale też format marny. ;)
  • Jordi11 minut(y) temu
    nawet nie wiem kto tam teraz Hiszpanię reprezentował. Siedzi mi w głowie ta wyjca co z Viki przegrała i Kazachem :P
  • Kacper10 minut(y) temu
    Elo, napiszcie do Satkuriera, że certyfikat nieważny
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    @Jordi - Solea z piosenką "Palante". Niemniej Melani wywarła na mnie dużo lepsze wrażenie, nawet mimo kilku fałszów. ;)
  • Kacper10 minut(y) temu
    Po wejściu na forum wyświetla się komunikat o niebezpieczeństwie
  • Jordi9 minut(y) temu
    To nie było kilka fałszów, to był jeden wielki fałsz i pianie koszmarne aż uszy opadały :P
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    A w holenderskich mediach dyskusja czy "The Voice of Holland" nie powinien iść na roczna lub dwuletnią przerwę. Powodem dość słaby poziom talentów, a według tamtejszego dziennika "De Telegraph" - jeden z finalistów w ogóle nie powinien się tam znaleźć. Skąd my to znamy? :D
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne