mChat

• Asjata30 minut(y) temu
    Cześć :)
  • pulkownik29 minut(y) temu
    I o ile prawdą jest, że to TVP pierwsza miała program dla śpiewających amatorów (Szansę) tylko... żadna inna telewizja wówczas nie mogła sobie na taki pozwolić :lol: Przez lata była SNS, tyle że rynek zmienił polsatowski Idol. W międzyczasie była Droga do gwiazd, jakieś polsatowskie Muzyczne windy, Mam Talent, XF, MBTM. Więc niech nie pieprzy, że gdyby nie TVP to nikt by nie tańczył i nie śpiewał.
  • Jordi29 minut(y) temu
    @Asjata ja sobie w nocy myślałem i mam wrażenie, że produkcja specjalnie Olce tak bardzo opóźniła KOLEGĘ po tym jak się wygadała :lol:
  • Jordi28 minut(y) temu
    @pulkownik dokładnie. Droga do gwiazd była o niebo lepsza od SnS - w SnS zawsze najlepszy był koncert finałowy, a pojedyncze epy to takie nico...
  • pulkownik28 minut(y) temu
    Hahah komentarz na Pudlu:
    Jest takie okreslenie dla kobiety, ktora dla pieniedzy zrobi wszystko: ida nowakowska.
  • Asjata28 minut(y) temu
    @Jordi Podmienili go z Kamilem :lol: A dziś chyba pierwszy porządny blindside i out Nathalii
  • Jordi27 minut(y) temu
    @Asjata no po setce Marcina zacząłem myśleć "a może jednak?" i ciekawe czy będzie bum.
  • Jordi27 minut(y) temu
    On jest zbyt pewny siebie. Jak Krystian tuż przed wylotem Baśki.
  • Asjata26 minut(y) temu
    To Igunia zapomniała która stacja dała jej zarobić na chleb?
  • pulkownik26 minut(y) temu
    I jeszcze hit, co ona gada, że tylko w TVP może KAŻDY obejrzeć. KOBITO jest 2021 rok, cyfrowa telewizja, internet, a nie 1993, antena na dachu i 3 stacje.
  • Jordi25 minut(y) temu
    Może ona nie ma neta kto wie :lol:
  • Asjata24 minut(y) temu
    @Jordi I te jego "flirty" z Lui - może na reszcie się odpali jak Natka odpadnie. Na plus to, że Bibuła z Simonem stracą pozycję tam w grupie
  • Jordi24 minut(y) temu
    "a co to jest WIFI?" :lol:
  • Jordi24 minut(y) temu
    @Asjata no odpalił w tym tygodniu bardzo Marcin z tymi pseudoromansami.
  • Jordi23 minut(y) temu
    Bibucha nawet w filmie ZERO charakteru a dostała świetną rolę do pokazania tego :lol:
  • Jordi23 minut(y) temu
    Olka już lepsza była xD
  • Jordi22 minut(y) temu
    Ale Ewkę też mogliby wyautować jaka ona jest pusta...
  • Asjata21 minut(y) temu
    Podobno Ewcia dobrze zagrała (według niej samej) xD Ewcia się prześlizgnie kolejne 2 tygodnie chyba xD
  • Jordi18 minut(y) temu
    Szkoda - mogli zamieszać z Sarą i Krystianem. Sara megastraciła dla mnie w ostatnich 2 epach.
  • Jordi17 minut(y) temu
    A Krystian wiadomo... :rolleyes: Polecam pooglądać jego rozmowy na pseudolajwach na Playerze. Liczba obrońców mocno spadnie. Podziwiam produkcję że wychwytuje jego "nadające się do emisji" teksty... Nieźle się czasem muszą namęczyć.
  • Kacper15 minut(y) temu
    @pulkownik no fakt, ale to jednak naziemna ma największą siłę przebicia :P
  • Asjata14 minut(y) temu
    @Jordi Blokada Sary lub Ewy to byłaby bezpieczna dla niech opcja. Jednak chyba wolą zaryzykować - zobaczymy czy im się to opłaci
  • Jordi14 minut(y) temu
    Szymon chce, bo moim zdaniem Bibucha po wyroczni chciała wylotu Sary.
  • Asjata13 minut(y) temu
    Oj - w takim razie Simon chce wylecieć :evil:
  • kamol9 minut(y) temu
    Polecam wam Prime Time barrrrrrrdzo <3
  • kamol6 minut(y) temu
    O kurde bele, nie wiedziałem, że to na prawdziwej historii jest oparte :O :O Nie słyszałem nigdy o tym zdarzeniu z 03 :O
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Asjata za to zgodnie z tym co mówił @pulkownik wyrocznia to było głównie "czy ABC mówi o mnie negatywnie" :lol:
  • Jordi2 minut(y) temu
    Chociaż Krysiu PIERWSZY RAZ zadał sensowne pytanie :P
  • Karinkabart1 minutę temu
    Hurkacz odpadł z turnieju w Monte-Carlo
  • Asjatachwilę temu
    @Jordi Moje ulubione pytanie :heart: Zgadnij z kim Bibuła dzisiaj ma robić live'a? :evil:
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne