mChat

• Lupus2819 minut(y) temu
    @Darilla myślę, że po usłyszeniu The Ride, ubiegłoroczna propozycja większości się spodobała :lol:
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    Można różne rzeczy wrzucać na Szemplińską, ale z "Empire" chociaż walczylibyśmy i to dzielnie o awans do finału, tutaj już prawdopodobnie będziemy walczyć o honor.
  • Darilla16 minut(y) temu
    Ale zanim Eurowizja to jutro wreszcie będziemy mogli oficjalnie pisać o składzie finału ttbz, o którym większość z nas wie jakoś od 4 odcinka, ale z szacunku do innych nie dzielimy się tą wiedzą :P
  • Tomaldo Banjo15 minut(y) temu
    Lata mijają a ja dalej jestem pod wrażeniem Fairytale Alexandra Rybaka :)
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    Swoją drogą - część delegacji już dziś przyleciało do Rotterdamu na Eurowizję 2021.
  • Darilla15 minut(y) temu
    @Trzeciak ,,to nie będzie walka o punkty, to będzie walka o godność" jak to rzekł któryś z uczestników turnieju tanecznego w TVP 2
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    Rybak to było coś :D
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    @Darilla - który także schodzi po tej ramówce z anteny, i kolejne porażki Kurskiego się mnożą - ot siła i prestiż JK. ;)
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    Pewne piosenki pamieta się w tym właśnie rybaka :angry:
  • Tomaldo Banjo14 minut(y) temu
    dalej mam to w uszach myśląc o Eurowizji
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    ;D A nie :angry:
    Rybak 3 lata temu zdobył 15 miejsce w Lizbonie. :D
    A wygrał półfinał. ;)
  • Tomaldo Banjo13 minut(y) temu
    @Trzeciak My o czymś takim możemy tylko marzyć
  • Darilla12 minut(y) temu
    Ja tylko mam nadzieję, że nam nigdzie Brzozowski nie odleci jak Viki Gabor podaje w spocie jesiennym tvp
    Bodajże*
    Ale znając TVP to będzie taka cringowa wizualizacja
  • Tomaldo Banjo11 minut(y) temu
    a swoją drogą o Gabor trochę przycichło, nie taka siła przebicia jak Wungiel :P
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Darilla - w którym jesiennym? Viki Gabor tam w ogóle nie było, ona była w spocie na JESC 2020.
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    W reklamie Heleny
  • Darilla9 minut(y) temu
    @Trzeciak a faktycznie, pamiętam tylko, że w jakimś spocie odleciała na kwadracie
  • Darilla8 minut(y) temu
    Ja już nawet nie wiem gdzie to było, ale gdzieś na pewno
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    @Tomaldo Banjo - my z dwoma zwycięstwami na JESC powinniśmy walczyć chociaż o Top 15 na ESC. Swoją drogą Francja i Malta są najlepszymi przykładami jak sukces na JESC można przekuć na dorosły koncert.
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    @Darilla - nie w spocie, a podczas Ceremonii Otwarcia i prezentacji hymnu JESC 2020.
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    Ale tutaj AR już użyto z dużo większą rozwagą niż w spocie jesiennym, który trochę mi przypominał to... ;): https://www.youtube.com/watch?v=c-KhKoITutc
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Tomaldo Banjo - przecież po Eurowizji Junior 2019 także przycichło u Węgiel, w ich wieku wiadomo jaki to jest powód.
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Nie dyskryminuj bo wiek
  • Tomaldo Banjo5 minut(y) temu
    @Trzeciak Zgadzam się, tylko pytanie brzmi, jaką drogę wybrać. Czy to preselekcje czy wybór wewnętrzny, mamy problem z przebiciem się do finału albo występujemy w nim... poniżej oczekiwań
  • Tomaldo Banjo3 minut(y) temu
    @Trzeciak Nie odnotowałem, wydawało mi się że o Węgiel więcej się mówiło. Ale to jest być może kwestia mojej bańki informacyjnej :)
  • Darilla2 minut(y) temu
    @Trzeciak o węgiel już w sobotę będzie bardzo głośno, a to za sprawą ocenzurowanego makijazu i zapewne duetu do piosenki o ,, Californijskich kuszących dziewczynach, którym nie obce są różne przygody seksualne".
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne