mChat

• J-Will27 minut(y) temu
    Z Hołownią będzie tak jak z Kukizem czy Nowoczesną. To szalupa dla nie których polityków aby na chwilę odciąć się od nacierzystej partii i zwiększyć szansę na wybór
  • jas0626 minut(y) temu
    Korwin też nie jest taki.... A co do Studiów to i tak dla mnie nie ma znaczenia, bo wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją...
  • Trzeciak24 minut(y) temu
    Widzę, że miłość między państwa Herdonami a państwem Kurskimi kwitnie w TVP. Wczoraj jak rozpromowali nowe "YCD" w "PNŚ". ;D
  • semperadastra23 minut(y) temu
    @J-Will O tak, widzą że we własnej partii się nie przebiją, bo wewnętrzna rywalizacja zbyt gęsta, to szukają ugrupowań typu partia Hołowni, gdzie od razu są wręcz na szczycie (patrz Hennig-Kloska - karierowiczka, kłamczucha, po prostu odpychająca baba, co tu się rozwodzić) :)
  • Mat.21234722 minut(y) temu
    Możliwe że nowym uczestnikiem HP oprócz Michała będzie Kuba Wójcik, bo ludzie z HP go obserwują
  • Trzeciak19 minut(y) temu
    Oho, jakie wydarzenie na finale "The Voice Kids". Brzozowski wykona swoją "The Ride". xDDD
  • kuc1210200419 minut(y) temu
    no tak :rolleyes:
  • Tomasz_B18 minut(y) temu
    Kuc od razu reakcja
  • Darilla18 minut(y) temu
    @Trzeciak i tak będzie z playbacku, więc nie ma co się cieszyć, prawdziwe show to będzie 20 maja
  • kuc1210200418 minut(y) temu
    chyba że to zart
  • semperadastra17 minut(y) temu
    @jas06 To skończ informatykę czy kierunki techniczne, nie będąc inteligentnym czy zdolnym z maty. Powodzenia. :rolleyes: Nie po to studiujemy latami, wkładając w to dużo energii, czasu i pieniędzy, żeby jakieś ameby bez szkoły gadały, że "studia nie mają znaczenia" :)
  • jas0614 minut(y) temu
    Zawsze od tego wszystkiego ewentualnie mamy książki, internet...
  • jas0612 minut(y) temu
    Takim przykładem jest chociażby Andrzej Duda....
  • jas0612 minut(y) temu
    Niby doktorat a fatalnym prezydentem był...
  • kamol12 minut(y) temu
    Behawiorysta nowym serialem Playera :O
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    :o
  • MaciejOlek7 minut(y) temu
    Witam miło. No cóż, Duda ma swoje plusy, minusy jako prezydent, ale zdecydowanie więcej minusów...
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Dwa minusy dają plus
  • donixxx7 minut(y) temu
    Kolejny serial Playera. Niue wiem jak to zmieszczą ale jak będzie poziom Chyłki, TZ czy Nieobecnych to niech robią ile chcą.
  • jas066 minut(y) temu
    Tych minusów jest więcej...
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Tym więcej plusów
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @MaciejOlek - witaj, ciekawą niespodziankę mam dla Ciebie, wiadomo gdzie? :D
  • jas065 minut(y) temu
    W eletrical?
  • jas065 minut(y) temu
    electrical?*
  • semperadastra5 minut(y) temu
    Co do Dudy, w sumie ciekawi mnie, jak będzie się zachowywał, kiedy np. w 2023 opozycja przejmie władzę. Jakby nie było, będzie jeszcze miał 2 lata prezydentury
  • MaciejOlek4 minut(y) temu
    @Trzeciak - witaj, a o co chodzi? Zajrzę potem.
  • Jordi3 minut(y) temu
    o kolejna książka Mroza dostała serial w Playerze :o
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    :o
  • kamol2 minut(y) temu
    Czyli przed nami: Szadź 2, Tajemnica zawodowa 2, Chyłka 5, Skazana, Nieobecni 2, Żywioły Saszy-Ziemia, Misja, nowy serial TVN7, UU6(?), Behawiorysta
  • Jordi1 minutę temu
    @kamol no pisałem, że słyszałem pogłoski o tuzinie jak nie lepiej seriali w DCTVN :o
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne