mChat

• Trzeciak15 minut(y) temu
    @Manieq - szkoda tylko, że mija się z prawdą razem z Gryż w środowym "PNŚ". ;)
  • Jordi14 minut(y) temu
    paranoja gadali o szczepieniu młodych dorosłych latem, a tymczasem sobie wstrzymają na 35-latkach, a reszta niech się buja :angry:
  • Manieq14 minut(y) temu
    @Trzeciak A co się stało? Akurat nie jestem obeznany z tą sprawą :o
  • Alek122414 minut(y) temu
    No i znowu Mazepin wyleciał 😅
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @Manieq - w wątku o zapowiadanym "YCD" w TVP wszystko jest - w tym cały artykuł z Pudelka. ;)
  • Karinkabart13 minut(y) temu
    @Manieq https://www.pudelek.pl/w-pytaniu-na-sniadanie-uwazaja-ze-zbuntowani-tancerze-robia-na-zlosc-tvp-konkurencja-pozazdroscila-6628962703408064a
  • Manieq13 minut(y) temu
    @Jordi No ja myślę, że jeszcze przyjdzie czas na opuszczenie terminów dla młodszych. Ale fakt - powinni mówić nie do x, tylko od x i bezterminowo...
  • Manieq13 minut(y) temu
    @Trzeciak @Karinkabart Aaaaa... o tym mówicie. To akurat czytałem i nawet komentowałem tutaj, myślałem że coś jeszcze księżniczka dancingu odwaliła :twisted:
  • Darilla11 minut(y) temu
    Idę do lodówki, a tam Ida 8)
  • Manieq11 minut(y) temu
    Gdzie tej Idy jeszcze nie było? Chyba tylko w TVP Sport i TVP Seriale :)
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    @Darilla - nomen omen.... ;D
  • Kisik9410 minut(y) temu
    spokojnie, breakdance jest na IO 2024 ;)
  • Darilla10 minut(y) temu
    @Manieq w Polsacie
  • kamol9 minut(y) temu
    W porównaniu z jesienną ramówką Polsatu widownia pasma, w którym emitowany jest serial, wzrosła aż o 52%. -> Komisarz Mama, czyli stacja zadowolona z wyników :)
  • Manieq9 minut(y) temu
    @Darilla No tam też jej nie było, aczkolwiek miałem na myśli folwark Jacka ;)
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    Dziś po raz ostatni Dwójka z Polsatem zmierzą się tej wiosny, bo przyszłotygodniowy piątkowy program kabaretowy można nazwać po prostu kapitulacją Kurskiego. ;)
  • Alek12248 minut(y) temu
    Bottas wygrał przed Hamiltonem i Verstappenem 1 trening ☹️
  • Karinkabart7 minut(y) temu
    @Manieq Ida zagrała w jednym odcinku NDiNZ, więc pewnie była w TVP Seriale :twisted:
  • Jordi7 minut(y) temu
    Gościem Olszańskiego w 357 jest Agnieszka Sikora, z którą współprowadził niegdyś Magazyn Expresu Reporterów.
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    A można było zrobić trzeci pandemiczny sezon "La La Poland" lub coś podobnego, i choć pików by nie było, to Dwójka wyszłaby z twarzą. A tak coraz większa wtórność u naszego Jacentego. ;)
  • Jordi6 minut(y) temu
    @kamol czyli Mama musi mieć jakieś 1.15-1.20mln :o Ale w 16-49 jest poniżej średniej.
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    Tymczasem w mediach publicznych w Szwajcarii także wybuchł skandal związany z wykorzystywaniem seksualnym.
  • Jordi6 minut(y) temu
    1.18 dokładnie po wyliczeniach.
  • Jordi3 minut(y) temu
    Czytam właśnie o byłej biathlonistce Soukalovej - ale ją były mąż wykorzystał i zostawił bez kasy :o Co za małpa :o
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    :o
  • Kisik942 minut(y) temu
    badmintonista dodajmy :P
  • Jordi2 minut(y) temu
    To już wiadomo czemu rozwód.
  • Jordi1 minutę temu
    Chodzi o kilkaset tysięcy dolców :o
  • Jordi1 minutę temu
    No w biath sporo zdobyła, a IBU płaci wyraźnie lepiej niż taki FIS np...
  • Karinkabartchwilę temu
    Jest fragment wczorajszego nagrania "The Ride". https://youtu.be/GCAG-jzm2rA
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne