mChat

• kamil25056 minut(y) temu
    @Trzeciak co prawda w Wielkanoc była w Siódemce. A w TVN I TVN Fabuła będzie trzy razy w ramówce majowej, ale żeby nie dać tego w Majówkę. No wiecie co.... xD :lol:
  • Darilla6 minut(y) temu
    @Jordi ja to bym chciała z aby ktoś zamontowal kamerę w miejscu gdzie Kurski będzie oglądał Eurowizję
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    Jechałem sobie czerwoną Toyotą, ale nie Aygo, a w RMF-ie "The Ride" Rafała Brzozowskiego. Momentami można było się poczuć jak obecny prowadzący "Melodii". :rofl:
  • dida123145 minut(y) temu
    Hahaha :D :D
  • Ogorek5 minut(y) temu
    :lol:
  • Jordi5 minut(y) temu
    Co do Polsatu ja nadal zastanawiam się co za tęgie głowy do Dębskiej, jednej z najlepszych aktorek młodego pokolenia, pięknej, dystyngowanej dowaliły pryszczatego drewnianego totalnie Cebulskiego? :rolleyes:
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Trzeciak Boże upadek totalny RMF...
  • kamil25054 minut(y) temu
    @Jordi mnie przeraża, że tej stacji słucha prawie 1/3 Polaków.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - pewnie wytwórnia tak załatwiła, a właśnie, muszę zobaczyć jak tam "The Ride" w Popliście. :D
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Darilla no to byłoby lepsze od Eurowizji 🤣
  • Adam d3 minut(y) temu
    A w dzisiejszym, 201 odc. GoogleBox m.in Kanapowcy i xDDD
  • Jordi3 minut(y) temu
    @kamil2505 a połowa Polaków słucha tego plus Zetki plus Eski 😱 to przeraża doszczętnie.
  • dida123143 minut(y) temu
    @Trzeciak - wiesz tylko, co mi się nie podobało w "21"?
  • Darilla3 minut(y) temu
    No wreszcie, będą komentowac pana Gutka w googlebox
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Nie no, Zetka nie jest taka zła w porównaniu z Eską i RMF :P
  • Jordi3 minut(y) temu
    Te same piosenki puszczane co 3-4h nie wiem jak tak można wytrzymać.
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @dida12314 - no co? :D
  • dida123142 minut(y) temu
    @Jordi - u nas w pracy Eska lub RMF. Ja powoli na Eskę przechodzę, ale dlatego, że Poznań ma dobrą audycję lokalną po 15.
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik poranki wszystkie 3 mają koszmarne dla mnie :P
  • dida123142 minut(y) temu
    @Trzeciak - to, że po 7 pojedynku za 100.000zł i dalszej możliwości gry, spadało się od razu na 2.000zł. Powinno być tak, że 7 i każdy kolejny wygrany to 100.000zł
  • pulkownik1 minutę temu
    Kiedyś w biurze mieliśmy ustawione Złote Przeboje, te gdzie zaraz będzie Niedźwiecki (tak będzie, nie zmyślam, ojciec jednego usera mówił) to co rano leciała Lambada miedzy 8 a o 8:30. Dzień w dzień xD
  • Kisik941 minutę temu
    Ogorek, wiesz że Filipiak kończy karierę ?
  • Ogorek1 minutę temu
    Nie :o
  • Ogorek1 minutę temu
    A czemu, brak budżetu?
  • Jordi1 minutę temu
    Antyradio nawet jest męczące.
  • kamil25051 minutę temu
    @Jordi na szczęście nie muszę już słuchać radia w pracy, ale jak byłem zmuszony to uważam, że i tak Zetka ma bardziej urozmaiconą playlistę niż RMF. Dzięki RMF nie mogę już słuchać T.Love, Perfectu, Maanamu i innych klasyków polskich i zagranicznych. Non stop to samo.
  • Jordichwilę temu
    Z muzyką nonstop to samo leci.
  • Jordichwilę temu
    U mnie pracy Anty leci głównie i też nonstop ten sam Bon Jovi, ten sam Dżem, ten sam Maleńczuk, ten sam Queen...
  • dida12314chwilę temu
    @kamil2505 - ostatnio Lady Pank tam puścili ich nową piosenkę.
  • Kisik94chwilę temu
    nie napisał szczegółów
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne