mChat

• pulkownik29 minut(y) temu
    Oby zdobyła :)
  • Trzeciak28 minut(y) temu
    @KubaBing - no i niech bierze do Paryża/Lozanny/Valletty Oliwię. :D
  • Darilla24 minut(y) temu
    No no no, Paweł wybrał świetna postać na finał ttbz i mam wrażenie, że to będzie najlepsza Maryla że wszystkich edycji
  • Darilla24 minut(y) temu
    To chyba nie spoiler skoro zwiastun już hula
  • Trzeciak23 minut(y) temu
    Troszkę Matysiak pod koniec się pogubiła, niemniej zdecydowanie dziś bardziej Ania i Staszek zasługują na finał, niż Ola i Damian.
  • Darilla22 minut(y) temu
    Albo mnie Ola zmyliła swoim tiktokiem, albo będzie dogrywka ;)
  • Darilla21 minut(y) temu
    Bo miała na sobie strój, który w tym odcinku nie był użyty
  • Darilla21 minut(y) temu
    A nie zapowiada się że będzie w finale
  • Trzeciak20 minut(y) temu
    Każdy z jurorów średnio musi 8,5 punkta przyznać, by Ania ze Staszkiem trafili do finału z Roxie i Oliwia.
  • Ogorek16 minut(y) temu
    Ania i Staszek w finale!!!
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    Ania i Staszek drugą finałową parą. Odpadają - trochę na własne życzenie - Ola i Damian!
  • Ogorek16 minut(y) temu
    Koniec passy Damiana
  • pulkownik16 minut(y) temu
    No i Kordas nie wygrał xD
  • Darilla15 minut(y) temu
    Jak to mówią do trzech razy sztuka. Za czwartym już nie wyszlo
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    10 000 zł idzie na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, a za tydzień walka o dzisiejszą wygraną w "Postaw na milion" i główną nagrodę "KF". :D
  • Darilla14 minut(y) temu
    Damianowi po prostu bardziej podpasowal taniec towarzyski
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Ogorek - za to Roxie nadal będzie kontynuować passę - wygrana w "The Voice Kids", wygrana na Eurowizji Junior 2018, a za tydzień... :D
  • kuc1210200411 minut(y) temu
    Boję się że będzie the ride :twisted:
  • Darilla10 minut(y) temu
    @kuc12102004 ja mam pewną obawę że Rafał wystąpi jako gość w finale DDD
  • kuc1210200410 minut(y) temu
    Nie bo już w Roterdamie
  • Ogorek9 minut(y) temu
    Ale zdalnie, kto wie :twisted:
  • kuc121020048 minut(y) temu
    Jest the ride :twisted:
  • kuc121020047 minut(y) temu
    Miłej zabawy
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    Powiem coś kontrowersyjnego, ale im bliżej finału, tym bardziej jestem zdania, że dobrze, iż odbyła się trzecia edycja "DDD". Owszem - wyniki oglądalności są bezlitosne i kontynuacji nie będzie, ale z tego formatu po prostu nie da się już więcej wyciągnąć, zresztą Holendrzy nawet nie chcieli tym bardziej po wchłonięciu Talpy 1.0 w struktury ITV Studios. Rok temu było dużo bardziej żal programu, szczególnie, że lepszą i bardziej wyrównaną edycję brutalnie przerwał wybuch pandemii koronawirusa.
  • Ogorek5 minut(y) temu
    Mateusz Kasprzyk, który był w zespole Eurointernational w LMP3 ze wsparciem Orlenu w pierwszej rundzie Europejskiej Serii Le Mans w Barcelonie, w drugiej rundzie na Red Bull Ringu będzie dalej w LMP3, ale już w polskim zespole Inter Europol :)
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @kuc12102004 - a teraz spot "DDD" z lutego. ;D
  • kuc121020044 minut(y) temu
    Wowow
  • Darilla3 minut(y) temu
    To niemożliwe, ale byłby niesamowity zwrot akcji gdyby za tydzień wygrała Ania i Staszek :lol:
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Darilla - no ciężko by było. Roxie u młodych nadal cieszy się ogromnym poparcie, a Ania jest kojarzona z wiadomej roli w "Klanie". ;)
  • Darilla1 minutę temu
    @Trzeciak no wiesz, może właśnie fanów zmyli to, że Roksana jest bardzo popularna i Ania i Stachu nie mają szans, odpuszczą sobie i różnie może być, nie bez powodu Wieniawa, Kurdej Szatan i Gimper nie wygrali tańca z gwiazdami
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne