mChat

• kamil250553 min temu
    Szkoda, że w tym programie z "Big Brothera" tylko Madzia. Ogólnie to I jeden i drugi program nie dla mnie.
  • bucik1151 min temu
    @Mat.212347 wątpię, już mają pełną ramówkę, bo 19+, Papiery Na Szczęście, Brzydula, Śluby, Hotel Paradise. Jedynie czego można się spodziewać to przeniesiony "Lab" z głównej stacji.
  • Jordi51 min temu
    Madzia z Adą chyba szybko wyleciały, bo raptem kilka dni po wylocie już selfiki codziennie dawały.
  • kamil250551 min temu
    W niedzielę mecz o nic w CANAL+Film: Lech-Górnik. Serio innych nie było? A gdzie mecz Warty, która ma jeszcze szanse na puchary?
  • Jordi50 min temu
    Beata pewno z dziewczyn najdalej zaszła.
  • kamil250550 min temu
    @bucik11 wątpię by tam "Lab" się pojawił. On nawet na TVN7 miał kiepskie wyniki. Po prostu tu trzeba wprowadzić zmiany w samym serialu. Bez tego nie pójdzie to do przodu.
  • Asjata49 min temu
    @Jordi Wg tam maja odpadać co odcinek?
  • pulkownik48 min temu
    Jaaaaa pierdziele, kto wymyślił wizualki na nasz występ na ESC XD Tragedia, to jest gorsze jak Sylwester Marzeń
  • bucik1147 minut(y) temu
    @kamil2505 to też prawda ;) Już nie wiem co wymyślą. Pamiętam, że kiedyś pisałem o tym, że Ola Krzesik (aktorka z 19+) powiedziała, że Siódemka kręci dwa nowe seriale, wiec jedno już mamy, a co drugie :o
  • Darilla47 minut(y) temu
    @pulkownik zastęsknisz za kimś jak go stracisz (Smuga) :lol:
  • pulkownik47 minut(y) temu
    @Darilla hahahaha dokładnie xD "Jesli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgroszy to cholernie pewnie że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepszy" XDDDDDDDD
  • Darilla46 minut(y) temu
    @pulkownik chociaż nie wiem czy Smuga by wymyślił coś lepszego.
  • Jordi43 minut(y) temu
    @Asjata nie wiem, ale chyba odpadają.
  • Dominik1989142 minut(y) temu
    O:-)
  • Jordi42 minut(y) temu
    Smuga robi dobrze rzeczy poza Kurą TV. KnŻ wzorcowa produkcja.
  • Asjata42 minut(y) temu
    @Jordi Wg tak to napisali jakby nie i tylko najlepsi w trakcie zadań zdobywają nocleg w Hotelu xD Może zawitają xD
  • Dominik1989141 minut(y) temu
    Kura TV 🤔
  • Dominik1989140 minut(y) temu
    To coś o gotowaniu 😁
  • MaciejOlek39 minut(y) temu
    Nie, Jordi tak mówi o TVP
  • Dominik1989138 minut(y) temu
    O TVPIS
  • Dominik1989138 minut(y) temu
    :rolleyes:
  • MaciejOlek37 minut(y) temu
    A co do próby - nadal żle. A wizualki to tragedia. Oj, podtrzymuję swoje zdanie - to nie może się udać...
  • Jordi16 minut(y) temu
    Obejrzałem te 2 minuty... układ okej, te lampki do przeżycia, ale to... co jest z tyłu... boże co za tandeta...
  • Jordi15 minut(y) temu
    Kumam zamysł, żeby tancerze tańczyli na scenie to co z tyłu, ale te neony z klipa i Rafał to nie wiem po co... Ogólnie przy wielu krajach wizualki nasze wyglądą megatanio i kiczowato.
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    A tu będzie zasko bo Rafał wygra :P
  • Jordi9 minut(y) temu
    @Tomasz_B ta. Cała Europa wpadnie w zachwyt jak powie HELO JUROP.
  • mkmgdańsk6 minut(y) temu
    @Jordi i LETS RAJD! xD
  • Darilla5 minut(y) temu
    Ale, że Kasia Warnke reprezentuje Cypr to jestem w niemałym szoku
  • Darilla1 minutę temu
    To ironia jakby ktoś nie zalapał i się wystraszyl, że mówię na poważnie.
  • Tomasz_B1 minutę temu
    :huh:
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne