mChat

• Adam ddzisiaj, 0:07
    Jest Piasek
  • Ogorekdzisiaj, 0:07
    A to z jakiej okazji Piaska pokazują?
  • Christianusdzisiaj, 0:08
    Oczywiście w związku z coming outem
  • Ogorekdzisiaj, 0:08
    Aha
  • Christianusdzisiaj, 0:09
    Na pewno czeka już na niego fotel w "The Voice Senior" :twisted:
  • MaciejOlekdzisiaj, 0:12
    Tak. Norbi może do Voice Senior, a Brzoza do Voice of Poland, a Norbi jako prowadzący... Tak, tak, marzenia, które się nie spełnią. :lol:. Dobranoc. :)
  • sebastiannndzisiaj, 0:16
    Na dobranoc polecam nowy utwór od Darii Zawiałow, która to nigdy mnie nie zawiodła ;D
  • Ogorekdzisiaj, 0:21
    Dobranoc wszystkim :)
  • Dominik19891dzisiaj, 0:28
    :rolleyes:
  • Trzeciakdzisiaj, 1:35
    W najbliższy poniedziałek o 20:00 na stronach BR TVP premiera ramówki na czerwiec. Wśród najważniejszych wydarzeń - mecze towarzyskie Polski, UEFA Euro 2020 oraz Liga Narodów Siatkarzy.
  • Dominik19891dzisiaj, 1:47
    Usnąłem i obudziły mnie pasy łowieckie na TV4 i potem poświęciłem z 20 minut na szukanie pilota i się okazało, że wleciał z boku za materac eh.
  • kacper3100dzisiaj, 7:29
    Dziwna wpadka w Antenie dzisiaj była. https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
  • Darilla40 minut(y) temu
    jest progres, jesteśmy na 33 miejscu u buków, niestety w naszym pólfinale nadal na zaszczytnym 17 miejscu
  • pulkownik34 minut(y) temu
    Mam nadzieję że w czwartek wszystkim nam szczęki opadną jak przejdziemy do finału XD Taa, wiem, nadzieja matką głupich :lol:
  • Darilla32 minut(y) temu
    Po tym jak San Marino 2 lata temu dostało się finału to wcale mnie to nie zdziwi, ale będę się śmiała jak będą nam przyznawać punkty i będzie: Poland, i'm sorry 0 points'' :D
  • Trzeciak28 minut(y) temu
    @pulkownik - szczęki, to wielu opadną, jak w nocy z 22 na 23 maja zobaczymy Polskę na ostatnim miejscu i to z jednocyfrowym dorobkiem punktowym. ;)
  • pulkownik27 minut(y) temu
    @Trzeciak wielu? Chyba Kurskiemu :)
  • Trzeciak26 minut(y) temu
    @pulkownik - i niektórym fanom Eurowizji. :)
  • Darilla25 minut(y) temu
    @Trzeciak no właśnie brzoza w czwartek będzie się cieszył jak dziecko, że jest w finale i go docenili w Europie, a w sobotę pięknie będzie zamykał stawkę, chce to zobaczyć.
  • pulkownik25 minut(y) temu
    Ale jest super ten zjeżdżający z sufitu wielki ekran na scenie ESC, szkoda tylko że u nas będzie pokazywał aniołki Arcybiskupa rzucające się w tańcu xD
  • Darilla23 minut(y) temu
    Jak dla mnie Rafał może wejść do finału pod warunkiem, że nie kosztem lepszego kraju.
  • Dominik1989122 minut(y) temu
    ^-^
  • Dominik1989121 minut(y) temu
    Kochtem sexy babki ^-^
  • Dominik1989120 minut(y) temu
    Kosztem*
  • pulkownik19 minut(y) temu
    Generalnie po tych próbach widać że spieprzono wszystko, co można było spieprzyć. Broni się jedynie choreografia xD
  • Dominik1989118 minut(y) temu
    Co to jakiś wrestling czy jak ;D
  • Dominik1989117 minut(y) temu
    Żeby śpiewać w jakiś fejerwerkacj
  • Darilla16 minut(y) temu
    @Dominik19891 to jest blask zajebistości Rafała, juz o tym była mowa.
  • Dominik1989112 minut(y) temu
    :lol: :lol:
  • Dominik1989111 minut(y) temu
    Raczej blask Wiochy.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne