mChat

• Jordi14 minut(y) temu
    @kamil2505 dużo małych dzieci teraz dostaje takie imię. W ogóle szał na Antonich np to od dekady jest. Wszędzie Antosie są.
  • Kisik9413 minut(y) temu
    no Brzęczek musi wrócić do ligowej młócki, to nie jak Nawałka co emeryturkę za chwilę będzie miał
  • Jordi13 minut(y) temu
    Wszystkie 3 zespoły z Łódzkiego grają jak nogi.
  • kamil250513 minut(y) temu
    @Jordi a to zgoda. Za naszych czasów tak nie było. U mnie było dużo Mateuszów, Marcinów, Dawidów xD
  • kamil250512 minut(y) temu
    @Jordi No Bełchatów to chyba nawet spadnie
  • Ogorek12 minut(y) temu
    @kamil2505 I to jak, nie chciał się posłuchać wiceprezesa młodszego od niego i poszedł normalnie prowadzić trening, musiał przyjść ktoś jeszcze oprócz niego i jak byli w parze to dopiero wtedy trener się posłuchał i odszedł :lol:
  • Jordi12 minut(y) temu
    Ja byłem w Bełszato pierwszy raz kilka tygodni temu. Jezu jaka to jest DZIURA :o
  • Ogorek12 minut(y) temu
    A dali Broniszewskiego, który miał bardzo słabe wyniki w klubach, co prowadził do tej pory :lol:
  • kamil250512 minut(y) temu
    @Ogorek dobre :D
  • Jordi11 minut(y) temu
    Gdyby nie elektrownia to już by chyba nie istniało.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Brzydkie, same bloki z wielkiej płyty, zero historycznych miejsc tak naprawdę :o To podobnej wielkości Pabianice, a nawet Piotrków są dużo ładniejsze że nie wspomnę o Tomaszowie Maz...
  • kamil250510 minut(y) temu
    @Ogorek ale ten Widzew w sumie nie radził sobie aż tak źle. W sumie ostatnio mogli wyprzedzić Arkę. I to dwa razy, ale Arka też sie potknela. Więc szanse wciąż równe;)
  • Ogorek10 minut(y) temu
    @kamil2505 Podobno tamten trener, co go wywalili, miał też jakiś konflikt z piłkarzami
  • kamil25059 minut(y) temu
    @Jordi ale ŁÓDŹ chyba i tak najlepsza z łódzkiego? ;)
  • Ogorek9 minut(y) temu
    @kamil2505 Za to w Stali Mielec wrócił asystent, co 2 tygodnie temu wywalił go Ojrzyński, a wywalili po tygodniu tego asystenta, którego zatrudnił Ojrzyński :lol:
  • kamil25059 minut(y) temu
    Ale to byłaby sensacja gdyby i ŁKS i Widzew wskoczyły do Ekstraklasy ;)
  • Ogorek8 minut(y) temu
    @kamil2505 Wątpię, bo Widzew już pisałem kogo wziął na trenera, a ŁKS za Mamrota gra jeszcze gorzej niż za Stawowego :o
  • MB897 minut(y) temu
    PatOla nazywa swojego chłopaka, przyjacielem na którego czeka https://www.tvn.pl/programy/hotel-paradise,70,pc/aktualnosci,3786/hotel-paradise-3-ola-czeka-az-w-programie-pojawi-sie-jej-kolega,337535,n.html
  • Jordi7 minut(y) temu
    @kamil2505 Łódź była zapuszczona bardzo tuż po upadku komunizmu i wiele lat inne miasta dostawały wszystko, a my nic, ale od wejścia do UE sporo się zmienia na plus :)
  • Jordi7 minut(y) temu
    @MB89 gadaliśmy o KOLEDZE już xD Zaraz obejrzę xD
  • Jordi7 minut(y) temu
    @kamil2505 jeszcze sporo do zrobienia jest, ale idziemy w dobrym kierunku w Łodzi :)
  • kamil25055 minut(y) temu
    @Jordi "Słódź nam tę Łódź" jak głosiła nazwa pewnego programu OTV Łódź xD
  • Ogorek4 minut(y) temu
    @kamil2505 Jordi SŁodzi ;D
  • Jordi4 minut(y) temu
    OTV Łódź to akurat na odwrót. Od 5 lat coraz większe badziewie.
  • kamil25054 minut(y) temu
    @Ogorek Stal Mielec chyba spadnie w tym roku.
  • Ogorek3 minut(y) temu
    @Jordi Odwrotnie proporcjonalna do postępu województwa :P
  • Jordi3 minut(y) temu
    HPE31 ma niecałe 28 minut czyli RR będzie około 14 minut.
  • Ogorek3 minut(y) temu
    @kamil2505 Też tak myślę, jak pogonili Ojrzyńskiego, z którym raczej by się utrzymali, ale no cóż - organizacyjnie Stal Mielec :lol:
  • Jordi2 minut(y) temu
    O w poprzednim epie raptem 20 sekund :o
  • Jordichwilę temu
    Oni z tego Ukrytą Prawdę zrobili :lol: Dlatego taka tragedia bo paradoku zrobili ;D
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne