mChat

• Alek122419 minut(y) temu
    Zresztą te z 2006 były też kontrowersyjne z tego powodu że się w ogóle odbyły
  • DAWIDKI19 minut(y) temu
    Chyba jeszcze większe niż Brzozy obecnie - Janowski to od jakichś ostatnich 10 lat w JtM był mocno nieobiektywny do uczestników - wiem ze swoich źródeł, że dochodziło do takich ustawek by grał np. "znany gracz" - ulubieniec Janowskiego vs debiutant vs debiutant.
  • kamil250519 minut(y) temu
    Wisła - Warta 0:1, 6. Miejsce w tabeli, 2 punkty do 4. Miejsca, 5 miejsc wyżej niż Lech, 6 punktów pomiędzy klubami z Poznania. ;)
  • Ogorek18 minut(y) temu
    @kamil2505 Za dużo mniejsze pieniądze. Można? Można :D
  • Ogorek17 minut(y) temu
    Mieli się bronić przed spadkiem, a jak Raków wygra Puchar Polski, to jeszcze im grozi awans do eliminacji europejskich pucharów :o
  • DAWIDKI16 minut(y) temu
    Jak tak patrzyłem gdy śledziłem JtM to za Norbiego i Brzozy gwiazdy Janowskiego za bardzo nie błyszczały - slynna Kinia u Norbiego wyszła z zerem, u Brzozy chyba nie grała. Bednarek rekordzista - u Norbiego dwa razy nie mógł wyjść z trzeciej rundy - u Brzozy chyba wygrał raz odcinek
  • kamil250516 minut(y) temu
    @Ogorek jakby jeszcze 4. Miejsce zajęli to byłaby sensacja. Ale mam świadomość, że będzie trudno o to. ;) terminarz trudny przed nimi. Raków, Pogoń, Śląsk...
  • kamil250513 minut(y) temu
    @Ogorek chociaż nadzieję dają naprawdę ładne akcje Warty. Pięknie się to oglądało. Szczególnie drugą połowa.
  • Ogorek12 minut(y) temu
    Zobaczymy, i tak podziw za to co już uczynili w tym sezonie :)
  • Kisik949 minut(y) temu
    pomimo tego że Wisła się stara o inaugurację PŚ w skokach, to we wstępnym kalendarzu dalej widnieje w tym miejscu Niżny Tagił
  • Ogorek8 minut(y) temu
    No i USA wypadło :P
  • Kisik947 minut(y) temu
    znowu jest dziwadło przed Pekinem, najpierw Sapporo, później Willingen i Pekin
  • Ogorek7 minut(y) temu
    No właśnie :huh: I jeszcze ten mikst w Willingen wymyślili :huh:
  • Kisik946 minut(y) temu
    pewnie niedzielny konkurs będzie wczas bo jakimś czarterem polecą do Chin
  • Ogorek6 minut(y) temu
    No i wypadł pomysł mamutu w Vikersund w ramach Raw Air przed MŚ w Lotach, jak i mamut w Kulm po TCS, ale doszedł mamut w Oberstdorfie za USA
  • Kisik945 minut(y) temu
    w sumie mocno skrócony Raw Air, bo jeszcze przebudowa w Trondheim
  • Kisik944 minut(y) temu
    no i faktycznie teraz patrzę że mamut Oberstdorf przed Planicą, ostatnio tak późno ten mamut był chyba 20 lat temu :P i nie wiem czy nie jedyny
  • Ogorek4 minut(y) temu
    A co do Willingen, pewnie znowu w niedzielę zrobią konkurs o 10:00 :P
  • Kisik944 minut(y) temu
    choć i tak wtedy był początek marca
  • Dominik198913 minut(y) temu
    Tutaj też sa fani skoków ale chyba już po sezonie.
  • Ogorek3 minut(y) temu
    Tak, ale się ukazała nowa wersja kalendarza na przyszły sezon
  • Kisik943 minut(y) temu
    póki co wstępna
  • Alek12242 minut(y) temu
    Będą pewnie korekty w czerwcu
  • Kisik942 minut(y) temu
    ale pewnie kosmetyczne
  • Alek12241 minutę temu
    Rumunia wypadła też
  • Dominik198911 minutę temu
    Zawsze jes wstepna zazwyczaj oficjalna jest na jesień, ale i tak w tamtym sezonie były zmiany w trakcie.
  • Ogorek1 minutę temu
    Może się obawiają, że jak dadzą Japonię bezpośrednio przed Pekinem, to będzie jak w kombi w Hakubie, że taka słaba obsada była że Estończyk stanął na podium :P
  • Kisik941 minutę temu
    Zhangjiakou ma inaugurować Kontynentala
  • Kisik94chwilę temu
    oj tam, Ilves kilka razy się otarł w mocniejszej :P
  • Ogorekchwilę temu
    @Alek1224 Rumunii nie było już w wersji... ekhem... przedwstępnej :P
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne