mChat

• Trzeciakdzisiaj, 13:16
    No cóż, ja już muszę zmykać, jeszcze wpadnę na chwilę nocą. To do później. :)
  • MaciejOlekdzisiaj, 13:16
    @Trzeciak - to miłej roboty i raczej do jutra.
  • Polanddzisiaj, 13:17
    Byłby You Can Flop. Mnie zastanawia czemu do programu chcą wcisnąć Hakielów a nie Nowakowską.
  • Kamilodzisiaj, 13:17
    @Trzeciak, ja już tęsknię ;)
  • jas06dzisiaj, 13:18
    Raczej sytuacja z 2000/2001 roku się nie powtórzy...
  • Polanddzisiaj, 13:19
    @jas06 Jedyne co Czesi mają dobre w mediach to radio choć z kasacją Helaxa z FM przedobrzyli. A propo radia będzie głosowanie w 14 edycji Polskiego Topu Wszechczasów.
  • [email protected]dzisiaj, 13:32
    Naprawdę wierzycie, że Nowakowskiej zabraknie w YCD? :rolleyes:
  • Kamilo54 min temu
    W sumie dziwię się że TVN porzucił formaty taneczne 🤔
  • atomówka9652 min temu
    @Kamilo Jak TVN rezygnuje z programów tanecznych to konkurencja szybko bierze te formaty które TVN miał.
  • Kamilo48 min temu
    @atomówka96 takie prawa rynku 🤷🏻‍♂️
  • Poland39 minut(y) temu
    @[email protected] Mówi się o Cichopek jako prowadzącej oraz o dwóch jurorach z wersji TVN'owej + Hakielu ale nie o Idzie.
  • Poland35 minut(y) temu
    @Kamilo Skoro mieliśmy już transfery Polsat ---> TVP (który upadł przez pamdemię) oraz teraz TVN ---> TVP to czekam teraz na te w drugą stronę. Oczywiście pamiętam też o transferze TVN ---> Polsat czyli o Tańcu z Gwiazdami.
  • DAWIDKI35 minut(y) temu
    Tymczasem Gowin proponuje Apartheid w Polsce...
  • Kamilo34 minut(y) temu
    @Poland Możesz się nie doczekać w drugą stronę :D
  • Jantar34 minut(y) temu
    @DAWIDKI ????
  • Kamilo33 minut(y) temu
    Niech zgadnę, ma to związek z covid 19?
  • m199233 minut(y) temu
    Chodzi pewnie o pomysł otwarcia gospodarki za paszporty szczepionkowe.
  • Kamilo32 minut(y) temu
    Kiedyś były Paszoportu Polsatu :P
  • Karinkabart32 minut(y) temu
    Pasek w TVPiS: "Demokracja czy sądokracja?" :lol:
  • DAWIDKI32 minut(y) temu
    @m1992 tak - chodzi o otwarcie gospodarki tylko dla zaszczepionych. Kit z tym że ktoś nie może dostać szczepionki, bo nie jego kolej. Kit z tym, że ozdrowieńcy (obecni) najwcześniej dostaną szczepionkę za 3 miesiące. Kit z tym że niektórzy mają dyskwalifikacje od lekarza do szczepienia.
  • dida1231431 minut(y) temu
    Hurkacz wygrał przed chwilą
  • Jordi29 minut(y) temu
    Iga przeprosiła fanów za rezygnację z Stuttgartu. No cóż rozmowa na insta z Michaliną ważniejsza :P
  • m199227 minut(y) temu
    @DAWIDKI Z dyskwalifikacją od lekarza to chyba da się poradzić, bo niedługo jak prawidłowo :P odpowiesz na pytania w kwestionariuszu, to nie będziesz kierowany do lekarza. Z pozostałymi kwestiami trudno się nie zgodzić.
  • Kamilo26 minut(y) temu
    Tu się nawet ja z tobą zgodzę @DAWIDKI. Konto w portalu pacjenta mam cały czas zapaćkane informacją o covid i nawet chęci przystąpienia do szczepienia nie mogłem zgłosić, tymbardziej nie rozumiem, czemu nie miałbym dostać paszportu :evil:
  • pulkownik17 minut(y) temu
    Hahaha, Wezółowa z Rancza prowadzi Magię nagości. No tej to się nikt chyba nie spodziewał :lol: :lol:
  • DAWIDKI17 minut(y) temu
    @m1992 na normalne szczepienia jak tężec itd. kwalifikuje lekarz. Nie chciałbym by mnie szczepił np. taki Fiałek co nigdy w zyciu nie szczepił i nie ma do tego uprawnien. Więcej zaufania mialbym do narkomana niż do niego
  • dida1231415 minut(y) temu
    @pulkownik - wszystkie nasze typy daleko chybione. Wręcz ślepaki.
  • Poland2 minut(y) temu
    @pulkownik A propo seriali to w jednym z seriali TVN'u pojawi się wątek lesbijski i to dosyć niespodziewany.
  • pulkownik1 minutę temu
    @Poland po pierwsze nie pojawi się, po drugie - nawet gdyby to co w tym zaskakującego :P
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik właśnie czytam i mam :o
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne