mChat

• N-O-R-O-N8 minut(y) temu
    Niech Skrzynecka poprowadzi TzG ;)
  • Christianus8 minut(y) temu
    @Jordi Gdyby dopiero na kolejny sezon planowali uśmiercenie serialowego syna Anki i Pawła, to wcale nie zdziwiłbym się, jakby i Kasprzykowski nie powrocił już z tego lotu :lol:
  • pulkownik8 minut(y) temu
    @Kamo875 mam nadzieję że Sylwia nie splami się udziałem w jednym programie obok kopniętej Górniak.
  • Christianus7 minut(y) temu
    A Skrzynecka jest tak fałszywie słodziutka, że mogłaby robić za żywą bezę w FFF. Po degustacji okazałoby się jednak, że ta beza jest gorzka i zepsuta.
  • Osiula7 minut(y) temu
    @Jordi Dowbor jest po prostu typowym Januszem, kiedyś na jego Insta toczyła się żywa dyskusja na temat, ekhem, miejsc intymnych Koroniewskiej, w której sam małżonek aktywnie brał udział. Dostałam raka mózgu po przeczytaniu kilku komentarzy.
  • Manieq7 minut(y) temu
    Tak patrząc z boku co do TTBZ - najlepsza byłaby przerwa jesienią, na wiosnę edycja mistrzowska i sajonara na wieki. Ale Caryca pewnie tak łatwo nie odpuści ;)
  • pulkownik7 minut(y) temu
    @Jordi już nie ponoć, oficjalnie Gąsowski, Ewa gotuje i Borowicz w jury FFF
  • atomówka967 minut(y) temu
    Wróciłam właśnie z oglądania finału TTBZ, i wy narzekacie na wygraną Leszka? Moim zdaniem fajnie mu wyszedł Wodecki, ale bardziej to Meyer jako Bon Jovi był lepszy.
  • Jordi7 minut(y) temu
    @Christianus wczoraj fragmenty widziałem i po prostu Socha tam to lolz... Po tej żenadzie tym bardziej już wiem, że Telekamerę dostała TYLKO DZIĘKI BRZYDULI. Nie jak Polsat się przechwalał i tu ktoś na forum, że też za Ingę. Przecież to jest antyaktorstwo co ona tu wyrabia :lol:
  • Christianus7 minut(y) temu
    Igor Herbut i Ania Dąbrowska jako gwiazdy muzyczne Polsat Boxing Night? Jakby to był jakiś turniej szachowy, to jeszcze zrozumiałbym taki wybór.
  • Damianou186 minut(y) temu
    @Jordi no jeszcze coś tam pogrywa w Na Wspólnej :P
  • sebastiannn6 minut(y) temu
    @Jordi Przerwa pewnie na pewno będzie, ale nagrania do FFF już wystartowały, a Twarz spokojnie mogliby w wakacje nagrać, do tego czasu myślę, że zdążą nagrać FFF
  • Jordi5 minut(y) temu
    @Damianou18 no ale to tasiemiec mimo wszystko taki 20-letni. Psiapsi kreują się na dobry sezonowiec :P
  • Jordi5 minut(y) temu
    Którym nigdy chyba tak naprawdę nie były xD
  • Christianus5 minut(y) temu
    Ania z roku na rok śpiewa coraz gorzej na żywo.
  • Jordi4 minut(y) temu
    @pulkownik Jezu znowu Ewka "ukradłam przepis z internetów i udaję, że jest mój"?
  • Alek12244 minut(y) temu
    Ta gala to potężny absurd.
  • Christianus4 minut(y) temu
    Kto wymyślił ich duet w balladzie Krawczyka na otwarcie gali bokserskiej?
  • atomówka964 minut(y) temu
    @Jordi a 10-lecie dopiero w 2022. :P
  • pulkownik4 minut(y) temu
    Aniu, pisz teksty, tylko nie śpiewaj już.
  • Alek12244 minut(y) temu
    @Christianus - to nie jest otwarcie.
  • Alek12243 minut(y) temu
    Jeden wielki absurd co się na Polsatach odprawia od 16:00
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Od 16 to trwa!?
  • Lupus283 minut(y) temu
    A jak daleko posunęła się akcja w Psiapsiółach? Bohaterki są już blisko 50-tki? :lol:
  • Christianus2 minut(y) temu
    @Jordi Oczywiście, że to tylko zasługa "BrzydUli", Socha w "Przyjaciółkach" to już rasowa nimfomanka, jak dalej będą brnąć w absurdy scenariuszowe, to zaraz wymyślą jej romans np. z Zuzą, już wczoraj robiła do niej podchody :lol:
  • Lupus282 minut(y) temu
    Bo tam nieraz dość duże przeskoki czasowe były
  • Alek12242 minut(y) temu
    Tak. I jak jakboto miał podzielić to 2/5 gali to występy, 2/5 to studio o wspaniałości Polsatu + reklamy i 1/5 to walki
  • Alek12241 minutę temu
    Polsat chciał zadowolić wszystkich a nie zadowoli nikogo
  • Jordichwilę temu
    @Alek1224 prawie jak zawsze xD
  • Christianuschwilę temu
    @Lupus28 One są po 40-tce, chociaż Socha udaje przed swoim kochasiem o 10 lat młodszą. W rzeczywistości zachowuje się, jakby była w wieku swojej młodszej córki :)
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne