mChat

• Manieq44 minut(y) temu
    Jak Jaro kopnie w kalendarz, to ludzie będą tańczyć na ulicach poloneza. A smutać będą tylko ludzie z perspektywą utraty ciepłych stołków w Orlenach, Eneach i innych PGiNG-ach :)
  • Jordi42 minut(y) temu
    Tymczasem wywiadu udzielił menadżer Krawczyka, że nie chcieli z Ewą robić chryi na pogrzebie, ale Lichtman miał powiedziane, że nie życzą sobie jego obecności - a on i tak przylazł. Mówiłem, że nie znosili się od lat i Marian do dziś ma wielki żal, że Krawczyk olał Trubadurów... Podobno Ewa na pogrzebie powiedziała mu "zjeżdżaj stąd" i rodzina go przegoniła szybko z cmentarza :o
  • Tomasz_B40 minut(y) temu
    :huh:
  • Tomasz_B40 minut(y) temu
    To czemu w dokumencie mówili inaczej i jeszcze np. te spotkanie przy ognisku
  • Manieq39 minut(y) temu
    @Jordi Żeby tylko jemu... Ona powinna rzucić gromkie "zjeżdżajcie" tym wszystkim Januszom co robili zdjęcia telefonami :)
  • pulkownik34 minut(y) temu
    Dzisiaj jechałem taksówką i kierowca mówi, że z kim by nie gadał z pasażerów to każdy mówi, że ten rząd upadnie do końca roku xD Jest nadzieja w narodzie :lol:
  • DAWIDKI28 minut(y) temu
    @pulkownik Sasin powiedział że wtrzymają do wyborów - a wiadomo że to antyMidas xD
  • Jordi27 minut(y) temu
    @Manieq i Kurze TV.
  • pulkownik27 minut(y) temu
    @DAWIDKI wszystko co dotknie zamienia się w 💩
  • Alek122418 minut(y) temu
    Wyrok zgodnie z oczekiwaniami. Hańba i tyle.
  • Manieq17 minut(y) temu
    Co do Sasina - on jeszcze dodaje, że wygrają te wybory. Niedoczekanie twoje, 70 Million :lol:
  • Joker16 minut(y) temu
    Puls2 jest w cyfrowym polsacie
  • Alek122414 minut(y) temu
    Ale zaskakuje mnie to że nikt z opozycji nie zrobi teraz jakieś Konferencji obronnej. Gdyby była sytuacja odwrotna to PiS co chwilę by robił konfy, bronił i tak dalej
  • Pepek9412 minut(y) temu
    W KO również są komuniści i SB-cy, ale to nikomu nie przeszkadza.
  • Joker11 minut(y) temu
    Nasi Komuniści z pisu są dobrzy ale z opozycji to nie
  • jas0610 minut(y) temu
    Przyznaje się do tego, że #MuremZaBodnarem
  • Adam d10 minut(y) temu
    @Joker No faktycznie jest, na pozycji 157, na razie brak uprawnień.
  • Jordi10 minut(y) temu
    @Pepek94 nikt nie udaje, że nie ma. Ale to w PiS jest ich największa, totalna obłuda pod tym względem...
  • jas069 minut(y) temu
    @Pepek94 A wasz Piotrowicz nie przeszkadzał?
  • Kamilo7 minut(y) temu
    Z drugiej strony, jak długo jeszcze miałby być Bodnar? :D
  • Jordi7 minut(y) temu
    TSUE wydało opinię o nowych izbach SN. Zjechali je totalnie :D
  • Pepek946 minut(y) temu
    No to się szykuje na 19:26/19:30 na paski. Proponowane paski dla TVP to m. in. "Komuniści bronią Bodnara", "TSUE niszczy prawa człowieka".
  • MB895 minut(y) temu
    Ludzie nie kłóćcie się który komuch jest lepszy, tu od władzy trzeba odsunąć cały PO-PIS bo to jedne wielkie g..no. które od 2005 roku zatruwa całą Polskę, dzieląc ją sobie. Jedyną szansą na normalność jest Hołownia.
  • Manieq4 minut(y) temu
    Głos ws. wyroku zabiera teraz Marszałek Senatu Grodzki ;)
  • Pepek943 minut(y) temu
    Kilkunastoletnie rządu POPiS-u. No cóż. Lewica, Konfa i Hołownia chcą się rozliczyć z kilkunastoletnich rządów POPiS-u.
  • Pepek942 minut(y) temu
    Gdyby Jaki i Kempa odeszliby do frakcji Tożsamość i Demokracja, to co wtedy będzie?
  • jas062 minut(y) temu
    No ja nie wiem kto jest nadzieją. Na pewno nie ja
  • Joker1 minutę temu
    @Adam d Sprawdzałem i działa
  • Manieqchwilę temu
    @Pepek94 Oni z tożsamością i demokracją mają tyle wspólnego co bracia Karnowscy z rzetelnym dziennikarstwem ;)
  • jas06chwilę temu
    Nie dość że szczepienia idą nam jak ślimak, to jeszcze to z dzisiaj...
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne