mChat

• pulkownik14 minut(y) temu
    No ja po tym jak w TZG słyszałem w studio na żywo tego Lucasa przed Eurowizją to już wiedziałem że będzie cienko xD
  • Jordi13 minut(y) temu
    @pulkownik dokładnie miałem to samo. Po TzG potężne obawy... No i niestety...
  • Ogorek13 minut(y) temu
    A potem ten wąż z Eurowizji wlazł do studia 19:26 i tam pozostał :twisted:
  • pulkownik13 minut(y) temu
    @Jordi w studiu brzmiało to jeszcze bardziej słabo ;)
  • pulkownik13 minut(y) temu
    @annawoj1104 futro, wąż i dziwkarska sukienka Tatiany xD
  • Jordi12 minut(y) temu
    @pulkownik :o
  • annawoj110412 minut(y) temu
    @pulkownik TOP3 normalnie :lol:
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    10 4
  • pulkownik11 minut(y) temu
    W ogóle my mamy jakieś dziwne historie na Eurowizji. Jak nie śmierć bliskiej osoby Okupnik przed występem, to choroba Górniak, jakieś dziwne zaklęcia w Sixteen, a to jurorka się pomyliła z punktacją. BIEDNEMU WIATR W OCZY CAŁE ŻYCIE
  • Jordi11 minut(y) temu
    A jeśli chodzi o pomysł na występ to największy cringe miałem na MARTINIE FICZU wtedy jeszcze Marcinie Mrozińskim :P
  • Ogorek11 minut(y) temu
    @pulkownik Jeszcze Tul i mikrofon ;)
  • pulkownik10 minut(y) temu
    @Jordi Jezu, to było tragiczne, nie wiem co autor miał na myśli. @Ogorek taak + Lidka Kopania z zapaleniem krtani.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Myślałem sobie "biedna Europa ma WTF oglądając to".
  • atomówka9610 minut(y) temu
    @Ogorek https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis334eaf.jpg
  • pulkownik9 minut(y) temu
    I jeszcze Jopkowa sobie nogę złamała przed konkursem :D Ale i tak największa wygrana to Kasia Kowalska która o mało nie zginęła wracając z konkursu.
  • Jordi9 minut(y) temu
    Jeszcze Tul nie działał odsłuch jeśli chodzi o pech :P
  • Ogorek9 minut(y) temu
    @atomówka96 Stuningowałem Twój pasek :D https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis3cdd21.jpg
  • pulkownik8 minut(y) temu
    Tul to miała same przygody, odsłuch szwankował, Telewizja w ogóle jej w niczym nie pomagała, sukienkę jej szyli chwilę przed konkursem bo przywiozła na ESC jakiś koszmar wyglądający jak pielucha, no dramat na dramacie. Mało że Kobita zajęła ostatnie czy tam przedostatnie miejsce to jeszcze w długi wpadła przez ESC.
  • Jordi7 minut(y) temu
    Ale z jednym nawaliła sama. Że pod naciskiem kilkudziesięciu osób wróciła do pierwotnej wersji którą brzmiała jak demo... A ta zrobiona przez Fina może nie była cudem, ale na pewno brzmiała wyraźnie lepiej.
  • annawoj11047 minut(y) temu
    @pulkownik pamiętam tą pieluchę to było coś ohydnego wręcz , dobrze że ktoś sie opamietał tam wtedy
  • Ogorek6 minut(y) temu
    Chelsea pokonało City w półfinale Pucharu Anglii :o
  • pulkownik5 minut(y) temu
    Ale ona tam w ogóle robiła jakieś niepoważne rzeczy, nagle puściła w eter że jedzie z angielską wersja, potem jednak że z polską, no niepoważne
  • kamil25055 minut(y) temu
    Warcie wreszcie udało się strzelić gola ;)
  • kamil25054 minut(y) temu
    Oby to tylko do końca doprowadzili :)
  • Jordi3 minut(y) temu
    @pulkownik bo kilkadziesiąt osób jej wrzucało gdzie się da że ma wrócić do polskiej. Ty wiesz jaka chryja była w niektórych miejscach? :o
  • Jordi2 minut(y) temu
    Hejt wręcz się lał momentami na Magdę. A Fin powiedział, że jak nie zaśpiewa z jego tekstem po angielsku to nie dostanie tej wersji. I pojechała z marnym demem.
  • pulkownik1 minutę temu
    @Jordi mam wrażenie że to te same "kilkadziesiąt osób" które doprowadziły do dopuszczenia ̶M̶r̶o̶z̶i̶ń̶s̶k̶i̶e̶g̶o̶ ̶ Fitcha do preselekcji :P
  • Jordichwilę temu
    Przede wszystkim niebo lepszy refren był w tej wersji Fina.
  • Ogorekchwilę temu
    Warta 6 punktów nad Lechem :D
  • Jordichwilę temu
    Bo zwrotki tam niewiele zmienił dodał dwa trzy synthy. Ale refren wpadał bardzo w ucho.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne