mChat

• Jordi14 minut(y) temu
    Największy zawód Szwed i Belgia.
  • Tomasz_B13 minut(y) temu
    @Jordi A o Polsce napiszesz coś pozytywnego?
  • Jordi13 minut(y) temu
    @pulkownik PC na własne życzenie TVN niestety...
  • Jordi13 minut(y) temu
    Bo DDD samo w sobie nudy na nie więcej niż 2 sezony...
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @Jordi - "DDD" chociaż przekraczał ten milion widzów, "PC" już nie.
  • Jordi12 minut(y) temu
    Chociaż po tym jak zrobili ten 3 sezon to YCD chyba jeszcze większym flopem będzie ;D
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    Zresztą sam "PC" wygląda jak jakiś tani programu TVP lub Polsatu sprzed dobrych 10, może nawet 15 lat.
  • Jordi12 minut(y) temu
    @Trzeciak zwłaszcza w sobotę po 20:00. 0.94 i 0.88 :lol:
  • Jordi11 minut(y) temu
    Średnią ratują te drugie części jak już nie ma PC i Kowalskich :P
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    Kowalskich już nie ma
  • Hot Heart11 minut(y) temu
    W poniedziałek pewnie podsumowanie Kowalskich, ciekawe jaki wyniki zrobili :D
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Jordi - ale na początku sezonu "DDD" w piątki miał grubo ponad milion, "PC" już widzowie skreślili po pierwszym odcinku.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Tak tak LEGO też było megaklapą mimo liderowania w 16-49 wiemy... A złota dwója wielki hit mimo straty połowy widzów od 1 epa do ostatniego... :rolleyes:
  • Jordi10 minut(y) temu
    Ty swoje a ja swoje. Koniec tematu ;)
  • Alek12249 minut(y) temu
    Na TVP Sport Amp futbol 😊
  • Jordi9 minut(y) temu
    Oba programy zlatują. DDD wspaniałe wieści, PC trochę szkoda niewykorzystanego potencjału ale płakać nie będę.
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Jordi - no iiiiiiii....... W Holandii - gdzie jest ponad dwa razy mniej ludzi niż w Polsce - format ogląda więcej osób na RTL4, niż u nas na TVN-ie. ;)
  • Jordi5 minut(y) temu
    O właśnie ICSYV chyba już jest na YT. To porządne nie ten badziew z WP :P
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - ja za obyma nie będę płakać, ale "PC" spada jako jednosezonowiec, "DDD" już nie. ;)
  • Darilla4 minut(y) temu
    Ja to czekam na piątek i na to czy Gąsowski zaprosi na kolejną edycję ttbz. Osobiście, pomimo sympatii do programu, liczę, że powie, że wracamy za rok. :redface:
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Darilla - ja się zdziwię, jak nie będzie kolejnego sezonu skoro w piątki program trzyma około 1,5 miliona widzów.
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Trzeciak bo Miszczak nie będzie na siłę udowadniać że zrobił hita :lol:
  • Jordi2 minut(y) temu
    A Kura już parę razy tak zrobił no ale kto bogatemu zabroni szkoda że ZA MOJE PIENIĄDZE sobie uprawia folwark...
  • pulkownik2 minut(y) temu
    W piątki w Polsacie to najprawdopodobniej nie będzie miejsca dla TTBZ jesienią ;)
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    A to, że Kurski już nie ma wyczucia, nie ma pomysłu i coraz bardziej popada w antyTVN-owski amok to już inna sprawa. ;)
  • Jordi1 minutę temu
    Jak dla mnie TTBZ przerwa powinna być. W soboty Nina za dużo premier by miała od 20 do 24 poza tym TTBZ w soboty dogorywało. Piątek odrodził nieco ten program.
  • pulkownikchwilę temu
    Pakiet TZG-Matejko w piątki byłby świetny, no ale niestety Love Srajlend będzie xd
  • Jordichwilę temu
    A mam dziwne wrażenie, że jak Kowalscy powinni się wybronić tak nie wiem, czy widownia zniesie dodatkową godzinę z marniutkim Cebulskim w Kuchni :P
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik :lol:
  • Darillachwilę temu
    @pulkownik a powrót do emisji w soboty o 22:00 nie wyjdzie, wogole kto wpadł na taki pomysł by taki program dawać o takiej porze? :lol:
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne