mChat

• Trzeciak7 minut(y) temu
    Chociaż "Halo Krzyżówka" też była już za czasów TVP Regionalnej z cyfrą "3" w logo. ;)
  • pulkownik7 minut(y) temu
    W Łodzi najlepsze jest to kiczowate studio ŁWD xD
  • dida123147 minut(y) temu
    @Trzeciak - powiem Ci, że tęsknię za dawnym TVP3, gdzie Kurier był co godzinę nadawany
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @dida12314 - no wiem, ale i "Złoty Pilot" i "Halo Krzyżówka" to były teleturnieje interaktywne, a prawdziwym takim była "Mowa Polska". :)
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    O czyli na sygnale wypada :(
  • Jordi6 minut(y) temu
    @dida12314 OTV Łódź nie ma podejścia dzisiaj do toyi. Obejrz ŁWD a potem Wydarzenia Toyi... PRZEPAŚĆ.
  • pulkownik6 minut(y) temu
    Tyle dobrze, że chyba tę całą Stachurę-Ścieżko odsunięto od prowadzenia ŁWD. Miałem nieprzyjemność poznać tę babę, straszna jest.
  • DAWIDKI6 minut(y) temu
    @Trzeciak no i Krzyzowka Szczescia
  • dida123146 minut(y) temu
    @Trzeciak - Mowa Polska była fajnym programem. I na koniec 15-16 tys złotych do wydania w sklepiku :D
  • Jordi5 minut(y) temu
    @pulkownik weź i ta fruwająca kamera po tych 20 metrach kwadratowych :lol: Bardziej w pionie niż poziomie bo jak poleci więcej niż metr w bok to palnie w ścianę ;D
  • FelciakPL5 minut(y) temu
    @Tomasz_B Dzisiaj z ramówki Polsatu 2 wypadła powtórka "Trudnych Spraw" o 13:00 na rzecz koncertu Krawczyka w Sopocie z 2008 r.
  • Jordi5 minut(y) temu
    @pulkownik ja miałem spotkanie z EDZIĄ. Tą z Szamba :P
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @DAWIDKI - to już nie za czasów TVP3. Transfer z TVP Regionalnej do TVP2 miał miejsce latem 1998 roku.
  • Jordi4 minut(y) temu
    Najlepsza była Magda Michalak. Kobieta całkowicie oddana swojej pracy. Nawet ona nie wytrzymała Kury tv... I odeszła.
  • pulkownik4 minut(y) temu
    @Jordi no ja miałem na studiach zajęcia i z Lasotą i ze Stachurą, Lasota w porządku człowiek, ale ta kobieta... brrr.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    A TVP3 Regionalna istniała od 2.10.2000 - przynajmniej wtedy pojawiło się to logo z "łyżwą" i wówczas jeszcze inaczej wyglądającą cyfrą "3". ;)
  • Jordi4 minut(y) temu
    @pulkownik a ja do dzisiaj mam kontakt z Jackiem Grudniem xD Ten to lajtowiec jest ;D
  • Jordi3 minut(y) temu
    No i miałem okazję mieć sporo zajęć z ś.p. Wojtkiem Słodkowskim.
  • FelciakPL2 minut(y) temu
    Dzisiaj odcinek Szansy z Trubadurami? Ciekawe kiedy pokażą odcinek z 2 plus 1?
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @FelciakPL - za tydzień.
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    Za tydzień
  • Jordi2 minut(y) temu
    To już nie jest Szansa. To jest "Czytamy cytaty z Wiki z Sierotą".
  • pulkownik2 minut(y) temu
    A bo Ty na AHE studiowałeś? Bo na UŁ z TVP był właśnie Lasota i Stachura, przynajmniej za moich czasów :P I jeszcze jeden koleś, z Expresu Reporterów, nie pamiętam jak się nazywał, ale też nie chcę go pamiętać :lol:
  • FelciakPL1 minutę temu
    @Trzeciak A odcinek z Trubadurami był już nagrany z Sierockim?
  • Jordi1 minutę temu
    @pulkownik tak ja na AHE. Grudzień, Słodkowski, redaktor Wasiak oj to niemota a nie dziennikarz...
  • Jordi1 minutę temu
    Ksenia Maćczak dzisiaj w Radio Nowy Świat ;) Bardzo fajna babka :)
  • kamil25051 minutę temu
    OTV Łódź w latach 90. i na początku 00. produkował dużo programów dla dzieci, również na antenę ogólnopolską.
  • DAWIDKIchwilę temu
    @FelciakPL tak - odcinek z Turbodużymi już z Sierockim
  • Jordichwilę temu
    Raz właśnie byliśmy z wizytą w piwnicy... Znaczy w OTV Łódź i Edzia nas oprowadzała i opowiadała xD
  • Jordichwilę temu
    Taka miła wtedy była, a co z niej teraz wyłazi? :P
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne