mChat

• FelciakPL20 minut(y) temu
    Uczestniczka KF wygrała 4000 zł za hasło
  • Darilla20 minut(y) temu
    @KG2 mi się totalnie nie podoba, jakieś darcie mordy, wygląda jak wywoływanie szatana
  • Jordi20 minut(y) temu
    Ja tylko błagam Chorwatkę żeby coś zrobiła z górami :lol: Bo występ ma świetny.
  • Jordi19 minut(y) temu
    Ukraina przede wszystkim super kontrast robi. Oni mogą być wysoko w finale bo są INNI.
  • Kamil199819 minut(y) temu
    Islandia, trzymam kciuki.
  • Alek122418 minut(y) temu
    Stypa u Winnych
  • Darilla18 minut(y) temu
    Mam nadzieję, że ktoś będzie miał takie wejście jak Australia 2 lata temu.
  • Kamil199818 minut(y) temu
    Pielęgniarka fałszuje.
  • Darilla18 minut(y) temu
    I wcale by mnie nie zdziwilo gdyby Rafał wjechał autem na scenę, ale chyba nie ma jak
  • Jordi17 minut(y) temu
    Ale w filmikach z kolejnością po próbie praktycznie wszyscy Macedonia na ostatnim za ten bezczelny plagiat :lol:
  • Kamil199817 minut(y) temu
    Niestety , trzecie pudło...
  • FelciakPL13 minut(y) temu
    Jaka to melodia? Pamiętam jak Dworak jako prezes TVP chciał sprzedać ten program Polsatowi w 2004 r.
  • mkmgdańsk12 minut(y) temu
    @Jordi ja osobiście dałem w topce półfinałowej Macedonię na 14 (koniec końców nie było tak źle IMO), Rumunia powędrowała niestety na 16, a szkoda, bo piosenka nawet fajna, tylko na próbie zaśpiewana tak nieczysto...
  • Kamil199811 minut(y) temu
    1/4 dobrze.
  • Jordi8 minut(y) temu
    @mkmgdańsk Rumunia wypadła KOSZMARNIE. Roxen niby tłumaczyła się potem, że megazestresowana była i w ogóle, ale no COŚ TAKIEGO? :o
  • mkmgdańsk7 minut(y) temu
    no właśnie, to brzmiało koszmarnie, dlatego u mnie ostatnie miejsce, oby ten wokal się jeszcze poprawił, bo naprawdę szkoda, aby niezła piosenka została zepsuta przez ten nieczysty wokal
  • Jordi6 minut(y) temu
    Ja miałem Chorwację w tym semi na 10 ale wykon zapowiada się świetnie. Niech tylko góry poprawi i finał ma w banku.
  • Hot Heart6 minut(y) temu
    Królikowska jest boska w Stuleciu :D
  • Darilla5 minut(y) temu
    @mkmgdańsk jutro się okaże czy będzie ostatnia czy może będzie miała konkurencję Warszawy :twisted:
  • mkmgdańsk5 minut(y) temu
    @Jordi u mnie Albina była w semi na 6 i nadal tam jest, też mam nadzieję, że poprawi te górne partie, bo brzmiało to źle
  • Darilla5 minut(y) temu
    Z Warszawy*
    @Darilla póki co Rumunia u mnie w Top 39 na 35, Polska na 39 xD
  • Jordi5 minut(y) temu
    Na pre też idealnie nie było ale uszy nie bolały xD
    ale czekam jeszcze na próby
  • Kamil19984 minut(y) temu
    Naprawdę nie ma gorszych od Rafała?
  • Jordi4 minut(y) temu
    Ale to też dziwne. Chorwacja też bogata nie jest, a naprawdę to co zaprezentowali to wygląda świetnie. Malta w lateksach i łapami machają z drugiej strony :o
  • Jordi3 minut(y) temu
    Cypr też ma fajny występ czyli się da. Ciekawe czy Malta coś poprawi...
  • Darilla2 minut(y) temu
    @Kamil1998 ostatnio pobierał nauki u Edzi to może tragedii nie będzie
  • Manieqchwilę temu
    @Darilla A czego może ona nauczyć? Skutecznej medytacji przed występem? :twisted:
  • mkmgdańskchwilę temu
    ostatnie miejsce Rafała u mnie w Top 39 jeszcze nie jest takie pewne, możliwe, że jak próba wypadnie naprawdę przyzwoicie, to 39 będzie Dania albo Gruzja (bo te kraje wraz z Polską obecnie dryfują u mnie wokół trzech ostatnich miejsc), ale no zaczekam jeszcze na jutro i pojutrze
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne