[ANKIETA] Czy Awantura o Kasę wróci do Polsatu?

W tym dziale można zakładać ankiety.

Czy Awantura o Kasę wróci do Polsatu?

Czas głosowania minie 09 lis 2018, 16:32

TAK
17
77%
NIE
5
23%

Liczba głosów: 22
darekB
Użytkownik

Postautor: darekB » 10 paź 2018, 17:32

Czy plotki okażą się prawdą? Dlaczego tak a dlaczego nie. Chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat :D
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Postautor: kacper3100 » 10 paź 2018, 18:57

Patrząc na to, jaki niski poziom prezentują dzisiejsze programy Polsatu i sama stacja, to można obawiać się tego, że powrót będzie niewypałem. No ale zobaczymy.
darekB
Użytkownik

Postautor: darekB » 10 paź 2018, 22:45

Zgodzę się z Tobą, od dłuższego czasu ogółem w telewizji zauważamy spadek jakości produkcji (z lepszych to wyróżniam Milionerów - nic tu nie można zarzucić no ale to TVN). Polsat ma trochę wpadek, jednak jeśli zdecyduje się na takie przedsięwzięcie to nie może zepsuć. Zasady muszą zostać takie same, ewentualnie zmienić jakieś drobiazgi :)
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Postautor: Pawel » 11 paź 2018, 0:45

Nigdy tego programu nie oglądałem w jego pierwotnej premierowej emisji. Natomiast nocami na służbie, na ATM Rozrywka, z braku laku oglądałem czasem powtórki tego programu, no i stwierdziłem wtedy że naprawdę całkiem niezły rozrywkowy teleturniej mnie ominął. Także, jak najbardziej, jestem za jego powrotem.

Na pytanie "Czy Awantura o Kasę wróci do Polsatu?" nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo nie siedzę wśród osób decyzyjnych w Polsacie, dlatego potraktowałem to pytanie na zasadzie: "Czy chcesz powrotu Awantury o Kasę do Polsatu?". I tutaj moja odpowiedź to TAK.

Wróć do „Ankiety”