[ANKIETA] BIG BROTHER POLSKA: Kto powinien wygrać program?

W tym dziale można zakładać ankiety.

Kto powinien wygrać program "Big Brother"?

Czas głosowania minął 16 cze 2019, 21:08

Igor
9
8%
Radek
7
6%
Bartek
28
24%
Madzia
72
62%

Liczba głosów: 116
kamil2505
VIP Expert
x 7
x 188

Post autor: kamil2505 » 16 cze 2019, 16:31

@annawoj1104 zgadzam się w 100%.
0 x
maetusia12
Użytkownik

Post autor: maetusia12 » 16 cze 2019, 18:09

Witam i zarazem żegnam, bo to mój pierwszy i ostatni post.

Chciałam tylko napisać, że nie myślałam, że aż tyle ciemnych i ograniczonych umysłowo ludzi jest w tym kraju. Bynajmniej nie mam tu na myśli wyznawców znienawidzonego przez was PiS-u, a wręcz przeciwnie. Rozumiem - oglądać Big Brothera i się do tego nie przyznawać no to jeszcze można, ale robić ankiety, prowadzić setki stron dyskusji o jakimś patologicznym programie to już ostra przesada i raczej w pełni zdrowy psychicznie człowiek żadnym programem w TV się tak nie pasjonuje. Najlepsze jest to, że wy się uznajecie za wielkie i poważne forum medialne z ekspertami, a największą podnietą jest dla was Big Brother xd Jakieś odliczania, głosowania, przeżywanie kto wygra, no sorry, to jest naprawdę śmieszne, a zarazem smutne, że młodzi ludzie mają już tak zryte pod czaszkami i pozwalają się owijać mediom wokół palca. To także pokazuje, że nie potraficie wartościowo wykorzystywać swojego wolnego czasu, jeśli poświęcacie go na tak wnikliwe dyskusje na temat życia (często patologicznego) obcych ludzi w telewizji. O ambitniejszych programach piszecie z kolei tyle co kot napłakał, to tylko pokazuje poziom tego forum. Wiem, że nikt sobie nic nie zrobi z mojej wiadomości, pośmiejecie się i olejecie ten post, bo taka wasza natura, że krytyki w żadnej formie nie przyjmiecie, ale musiałam to napisać, bo serio większość z was myśli, że jesteście nieomylni, wyjątkowi i wszystko zawsze robicie najlepiej. Tak to przynajmniej wygląda z boku, z punktu widzenia gościa, który wymagałby od forum telewizyjnego trochę więcej obiektywizmu i ambicji.

P.S. Na co dzień tylko przeglądam to forum ze względu na dział "Wspomnienia", ale nigdy nie chciałam tu zakładać konta i się udzielać, ze względu na atmosferę jaka tu panuje.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 268
x 1318

Post autor: Karol » 16 cze 2019, 19:09

@maetusia12 to co tu robisz? Nie masz jak wolnego czasu spożytkować? 🙂
0 x
kamil2505
VIP Expert
x 7
x 188

Post autor: kamil2505 » 16 cze 2019, 20:23

@maetusia12 niby nie chciałaś "zakładać konta i się udzielać, ze względu na atmosferę jaka tu panuje" - to w takim razie czemu to zrobiłaś skoro "nikt sobie nic nie zrobi z mojej wiadomości, pośmiejecie się i olejecie ten post"? Masz dużo wolnego czasu? Nie szkoda Ci go na pisanie o jakimś "patologicznym programie"? Sama sobie przeczysz. Żałosne to.
Forum jest duże - ma wiele różnych wątków. Nikt nie każe Ci spoglądać do wątku Big Brother. To, że Tobie się ten program nie podoba - nie oznacza, że innych trzeba krytykować za to, że go lubią. Każdy ogląda to co lubi i innym nic do tego.
2 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”