[ANKIETA] Który telewizyjny sylwester zapowiada się najlepiej?

W tym dziale można zakładać ankiety.

?

Czas głosowania minął 31 gru 2019, 22:42

TVP2 - ZAKOPANE
9
20%
TVN - WARSZAWA
17
37%
POLSAT - CHORZÓW
20
43%

Liczba głosów: 46
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 22 gru 2019, 22:42

Pora na nową ankietę. Głosujmy :)
#TVPZaMurem :twisted:

2020.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 22 gru 2019, 22:55

TVN za skład bez disco polo. Nie żebym miał coś przeciwko temu gatunkowi, ale konkurencja w tym roku przesadziła z ilością.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert

Post autor: Manieq » 22 gru 2019, 23:37

Osobiście wybrałem w ankiecie Polsat - chociaż to tak naprawdę wybór między dżumą, cholerą a tyfusem.

Na tę chwilę wygląda to tak:
- TVP2 - zapowiada się zdecydowanie słabiej niż rok i dwa lata temu, odgrzewany (lub odmrażany :evil:) duet Zenek & Maryla już nie budzi takiego zdziwienia jak jeszcze w 2016 roku, multum muzyki chodnikowej i światowa gwiazda na muzycznej emeryturze. Sorry, panie Kurski, ale samą Wiką Gabor i Golcami pan mnie nie skusi ;)
- Polsat - tutaj już skład sugeruje zapewnienie zdecydowanie lepszej zabawy, ale jednak zgrzyta to disco polo (pomijając Daj to głośniej, patrząc na fenomen ich utworu w tegoroczne wakacje) i ewentualna realizacja; osobiście życzę sobie, aby Polsat mimo wszystko po kilku latach dominacji TVP powrócił na szczyt
- TVN - skład super, niczym bezalkoholowe piwo (czyt. alkohol - disco polo :P), aczkolwiek mało jest wykonawców "na czasie" (tak na dobrą sprawę z tego składu tylko Karwan i Baranovski w mijającym roku jakoś namieszali na rynku fonograficznym, od biedy też Grzeszczak i Górniak), no i rośnie - zresztą kolejny raz z rzędu - obawa, że zasnę przy tym sylwestrze szybciej, aniżeli przełączę kanał ;D
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
Kontakt:

Post autor: Iluzjonista » 23 gru 2019, 11:14

TVP to była szopa w tamtym roku, w tym roku nie obejrzę.
TVN jakoś mnie nie przekonuje, w tamtym roku prowadzenie było koszmarniejsze od tego z Polsatu.
Z braku laku wybieram Polsmat.
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 23 gru 2019, 14:10

W TVP2 już spory grób wykopali sobie nie biorąc nikogo ze swoich talent show. Viki tu pomijam bo wiadomo Eurowizja Junior. Moim zdaniem to wstyd żeby mając z dziewięciu finalistów talent show (dwunastu z The Voice Kids) nie wziąć nikogo zwłaszcza że Sójka, Davtyan, Nykiel (Aleksandra nie Natalia) czy Karwan zaliczyli też w tym roku KFPP w Opolu. Poza tym Sławomir który dalej odcina kupony po płycie gdyż jego nowy singiel był beznadziejny.
TVN zaskoczył Grzeszczakową którą to bardziej w Dwójce bym się spodziewał. Górniaczce chyba "My Way" załatwiło fuchę na Sylwestrze.
Polsat w tym roku najlepszy choć prowadzących ma przaśnych. Poza tym tu Disco Polo jest wybaczalne skoro ma ze 3 stacje o tej tematyce w swoim portfolio.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
Kontakt:

Post autor: Iluzjonista » 24 gru 2019, 11:26

Dajcie tą Viki Gabor i Roksanę Węgiel bez playbacka, zweryfikujemy ich jaki piękny mają głos.
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
Victor123
Użytkownik

Post autor: Victor123 » 30 gru 2019, 10:32

Dla mnie TVP w tym roku niestety najgorsze ze względu na gwiazdy i dla mnie to już żaden sylwester "marzeń".Mają tylko Gromeego z Golcami, Viki Gabor i Roksanę Węgiel, którzy mieli w tym roku hity.Nie zamierzam już oglądać występów zespołu Boys, Weekend czy Bayer Full, bo zostali już tak obrzydzeni w tv kiedy występowali z tymi samymi piosenkami po 5 razy na wakacyjnych koncertach dwójki.To samo dotyczy tych innych zespołów disco polo.Modern Talking z tymi samymi piosenkami 3 rok z rzędu w Zakopanem, a reszta gwiazd zagranicznych w Zakopanem też nie przyciąga mojej uwagi.
Polsat:Na początku uważałem, że szykuje się jeszcze większa słabizna, niż rok temu.Jednak gdy ujawnili wszystkie 5 gwiazd zagranicznych to mnie zaskoczyli pozytywnie,z tego powodu że ilość gwiazd jak w Zakopanem i że będą hity lat 90, które nawet młodsi znają.Są też największe hity tego roku i kilka nudnych zespołów.Fajnie też, że Baśka i Karolina będą prowadzącymi.Polsat w tym roku ma szansę wygrać z dwójką.
TVN:Skład bardzo dobry, ale widownia w tv pewnie utrzyma się na takim poziomie jak rok temu.Ogromnym plusem jest obecność Sylwii Grzeszczak,Natalii Szroeder czy Baranowskiego.Plus za brak disco polo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”