[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

W tym dziale można zakładać ankiety.

Czy uruchomienie TVP Teen jest dobrym pomysłem?

Czas głosowania minął 01 sie 2021, 20:00

Tak
1
2%
Nie
36
84%
Trudno powiedzieć
6
14%
 
Liczba głosów: 43
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się że Telewizja Polska planuje uruchomić obok TVP World, TVP Nauka oraz TVP Muzyka, kanał dla młodzieży TVP Teen. Na odpowiedź czekam do następnej niedzieli do 20:00. Zachęcam również do głosowania w drugiej ankiecie związanej ze zmianami nazw usług Polsatu :)
Miłego dnia :)
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wątpię, że stacja będzie miała jakiekolwiek udziały w rynku. Wątpię żeby młodzież oglądała TVP Teen jak może obejrzeć coś na Netflixie, albo nawet na innym z dużych kanałów.
Awatar użytkownika
beka
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 06 lip 2020, 23:37
x 10
x 27

[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: beka »

Zdecydowanie nie jest to dobry pomysł - przede wszystkim dlatego, że kanał ten tworzyć będzie Telewizja Polska, która po pierwsze nie jest w stanie zachęcić młodych widzów do oglądania swoich pozycji programowych (pomijam oczywiste wyjątki, takie jak transmisje sportowe), a po drugie - nie rozumie dzisiejszego myślenia młodych, stygmatyzuje ich w swoich programach newsowych - widać to było m.in. przy ubiegłorocznych protestach Strajku Kobiet, gdzie w głównej mierze brali udział właśnie ludzie młodzi, widać to również po reakcjach TVP na Parady Równości, gdzie również młodzi przeważają. Już lepiej Telewizja Polska zajęłaby się stworzeniem kanału dla osób starszych/seniorów, czyli swojego głównego targetu oglądalności - to im wyszłoby najlepiej.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W RMF dziś skwitowano, że nowy kanał TVP dla młodzieży tak, ale na YouTube 😎

Kurski to żaden wizjoner, a rozrzutnik forsy. Co z tego, że piękne kwoty zainwestował w studia informacyjne czy prawa sportowe, skoro kupę kasy ładuje w bezsensowne projekty pokroju TVP Kobieta, TVP World czy zapowiadany TVP Teen? A potem się okazuje, że mimo 2-miliardowego wodospadu rządowej kroplówki, TVP jest na minusie 250 milionów xD

Czekam na reakcję Banasia 🙂
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2581
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1380
x 735

[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Ten cały TVP Teen to byłby nawet całkiem dobry pomysł...

...gdyby go utworzono z jakieś 8 lat temu. Teraz to już nie ma zbytnio sensu, tym bardziej że Kurski pewnie otwiera te nowe kanały tylko po to żeby mieć bardzo dużą swoją ofertę w tym całym TVP+ :lol:
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Kostka pisze: 26 lip 2021, 6:49 Ten cały TVP Teen to byłby nawet całkiem dobry pomysł...

...gdyby go utworzono z jakieś 8 lat temu.
18 lat temu może i tak, ale 8 to i tak za późno. 😉
2008-2023
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

[ANKIETA] TVP Teen jest dobrym pomysłem?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Oczywiście że źle. Nie mówię że nikt nie będzie tego oglądał bo młodzież jeszcze korzysta z telewizji ale jakby w internecie było dużo programów to lepsze wyniki by były. W takiej telewizji powinny być gry bo bardzo lubi młodzież oglądać jak się gra (ale prawdopodobnie nie będzie bo w TVP jeszcze nie odkryli), bajki i seriale oraz
[ Spoiler ]
Miłego dnia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 5 gości