TVP3

Forum ogólnopolskich anten TVP.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 108
x 125
Kontakt:

TVP3

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Identycznie robi TVP3 Poznań podczas pasma wspólnego (nie dot. „Telekuriera”). Jestem w stanie to zrozumieć, ale logo powinno zostać w tym przypadku odpowiednio obniżone, aby napis „na żywo”, „powtórka” lub „premiera” znajdował się tuż pod logo TVP3 bez nazwy miasta.
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
Atlas2016
Użytkownik
x 11

TVP3

Post autor: Atlas2016 »

Przepraszam że nie w temacie, ale jestem bardzo ciekawy czy ktoś z Was wie kiedy TVP 3 rozpocznie nadawanie w HD ?
Kostka
Obserwator
x 1
x 22

TVP3

Post autor: Kostka »

Rico pisze: 09 wrz 2020, 22:09 Podobne rozwiązanie do pewnego czasu stosował WOT, z tym że tam podpis "Warszawa" nie był uruchamiany w ogóle 😉
I ci, którzy bardziej zwracają uwagę na szczegóły, mogli zauważyć, że logo TVP3 emitowane w warszawskim paśmie lokalnym nieco się różniło od tego z pasma wspólnego - niby te same, ale generator inny :D
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1021
x 146

TVP3

Post autor: Ogorek »

Rico pisze: 09 wrz 2020, 22:09 OTV Szczecin praktycznie poza programem "Co niesie dzień", który realizuje, nie włącza swojego lokalnego podpisu pod logiem ekranowym.
Dzięki za info, dawno nie włączałem pasma lokalnego i się zdziwiłem na taki widok :)
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem
zOOlneX
Użytkownik
x 2

TVP3

Post autor: zOOlneX »

Katowice jakiś czas temu chyba powróciły do stosowania dopisku pod logo w trakcie pasma wspólnego. W końcówce 2017 mozna było rozróżnić w inny sposób - w trakcie programu lokalnego obok logo OTV był dopisek "60 lat", ponieważ wtedy Telewizja Katowice obchodziła swoje 60 urodziny (btw. oglądałem niemal cały program tego dnia - tj.3.12.2017). Potem przez jakiś czas nie emitowali dopisku w paśmie wspólnym. Słyszałem, żeszcze wcześniej za TVP Regionalnej OTV Katowice pod logo stosował maluteńki dopisek "program własny"
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 108
x 125
Kontakt:

TVP3

Zgadza się, Katowice swego czasu słynęły z tego, że otwarcie sprzeciwiały się rozwojowi pasma wspólnego TVP3 i ograniczaniu czasu na pasma lokalne (brawo!), a przejawem tego niezadowolenia była podmiana logo ekranowego na to bez nazwy miasta. Podobnie było w Szczecinie i Poznaniu, i - wydaje mi się, ale nie jestem całkiem pewny - Opolu. Szczecin i Poznań brak podpisu rekompensowały widzom paskami z lokalnymi informacjami, w ten sposób podkreślały swoją lokalność.

Ostatnio to się trochę zmieniło, bo coraz częściej pasmo wspólne wyłącza paski otv, np. podczas telenowel, których coraz więcej na antenie TVP3. Z problemem tym doskonale radzi sobie do dziś Szczecin, który korzysta z innego trybu wypuszczania paska niż wszystkie pozostałe otv. Dzięki temu pasek leci u nich także podczas telenowel, ale też podczas autopromocji pasma wspólnego.
zOOlneX
Użytkownik
x 2

TVP3

Post autor: zOOlneX »

Zresztą od jakiegoś czasu Kielce i Opole korzystają z nowych belek (co ciekawe - takich samych). Podczas magazynu porannego Opole korzysta z paska w stylu logo tego programu (btw. OTV Opole wczoraj zorganizowało galę 15-lecia samodzielności). Ja kiedyś byłem nieźle zdziwiony, jak OTV Warszawa wymieniła swój wysłużony pasek z zegarem na o wiele nowocześniejszy ;)
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 108
x 125
Kontakt:

TVP3

zOOlneX pisze: 21 wrz 2020, 18:14 Zresztą od jakiegoś czasu Kielce i Opole korzystają z nowych belek (co ciekawe - takich samych).
O jakich belkach piszesz?
Kostka
Obserwator
x 1
x 22

TVP3

Post autor: Kostka »

Pewnie chodzi jemu o pasek informacyjny.
darotv
Obserwator
x 3
x 54
Kontakt:

TVP3

Post autor: darotv »

A w sobotę o 23 stacja puszcza „Anything goes. Ale jazda”. Mam wrażenie, że ładują tam już wszystko co popadnie, nie myśląc o tym jaki właściwie ma być profil tej stacji. A oglądalność i tak leży...
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

TVP3

Post autor: kamil2505 »

Ten kanał ma tak kiepską jakość obrazu, ze go się po prostu nie da oglądać. Szczególnie jeżeli ktoś ma większy telewizor. Z drugiej strony - i tak tam nic ciekawego nie ma to po co HD.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 19
x 202
Kontakt:

TVP3

Post autor: Poland »

darotv pisze: 18 paź 2020, 10:50 A w sobotę o 23 stacja puszcza „Anything goes. Ale jazda”. Mam wrażenie, że ładują tam już wszystko co popadnie, nie myśląc o tym jaki właściwie ma być profil tej stacji. A oglądalność i tak leży...
Nawet koncerty z letniej trasy koncertowej Dwójki tam ładują. Z założenia ta stacja ma być chyba taką anteną powtórkową z małą ilością premier a szkoda bo gdyby wrócili do formuły której o dziwo Telewizja Polska się wstydzi a więc TVP Regionalnej z lat 90-tych to jeszcze z Trójki coś by było.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVP”