TVP2

Forum ogólnopolskich anten TVP.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wszelkie ramówki możesz znaleźć na stronie serwisu dla prasy TVP : www.tvp.pl/prasa
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Dziękuję Kisiel205
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

W sumie bez wielkich zmian... Przeniesienie teleturniejów na 18-tą to chyba troszkę ryzykowne... "Plebania", "Brzydula", "Pierwsza miłość", "TKW".... Powodzenia życzę! :)
2008-2023
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

W programie na stronie www.tvp.pl/prasa, program 997 ma lecieć w czwartki o 19:35. Według mnie to chyba pomyłka, bo jest to program od lat 16, a takie programy stacje mogą puszczać dopiero od 20:00.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Czyli razem z Wiadomościami? Rzeczywiście jakaś pomyłka.
Ja 997 widziałbym ok. 22.10, a zaraz potem Panorama. Ale to tylko moje zdanie.
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

domi pisze:W programie na stronie www.tvp.pl/prasa, program 997 ma lecieć w czwartki o 19:35. Według mnie to chyba pomyłka, bo jest to program od lat 16, a takie programy stacje mogą puszczać dopiero od 20:00.
Na to już dawno nadawcy przestali zwracać uwagę. I słusznie. Samo oznaczenie powinno wystarczyć, tym bardziej, że dzieciaki przed 16. rokiem życia potrafią chodzić spać już daleko po północy.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

No tak, ale sceny w 997 są często straszne i bulwersujące. Na co dzień nie zwracamy na to uwagi. A po takiej dawce to nawet trudno zasnąć... Tym bardziej 10-latkowi, który właśnie skończył oglądać "Wieczorynkę". A swoją drogą to powinni skasować to głupie oznaczenia. I tak ich nikt nie przestrzega.... I każdy o tym dobrze wie. A ponoć to co zakazane najlepiej smakuje...
2008-2023
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

A gdzie są rodzice, którzy mają bronić dzieci od tych złych rzeczy? Telewizja to nie pedagog który wskazuje dobre i złe treści - nie każde dziecko będzie bało się 997 - niektóre oglądają program z zapartym tchem (sam się do nich zaliczałem :-) ) To zależy, od natury dziecka - jaka jest wiedzą najlepiej rodzice lub opiekunowie.

Po za tym oznaczenia wiekowe są ok. ale nie przez cały czas emisji programu, mają tylko wskazywać rodzicowi który program jest w jakiej skali wiekowej i to wyłącznie od nich powinno zależeć czy go obejrzy. Jeśli maluch ma dostęp do telewizora i Internetu bez żadnej kontroli no to powodzenia w wychowywaniu dzieci :-) Eh :-) Zawsze jest Superniania:-)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Ka.mil pisze:A gdzie są rodzice, którzy mają bronić dzieci od tych złych rzeczy? Telewizja to nie pedagog który wskazuje dobre i złe treści - nie każde dziecko będzie bało się 997 - niektóre oglądają program z zapartym tchem (sam się do nich zaliczałem :-) ) To zależy, od natury dziecka - jaka jest wiedzą najlepiej rodzice lub opiekunowie.

Po za tym oznaczenia wiekowe są ok. ale nie przez cały czas emisji programu, mają tylko wskazywać rodzicowi który program jest w jakiej skali wiekowej i to wyłącznie od nich powinno zależeć czy go obejrzy. Jeśli maluch ma dostęp do telewizora i Internetu bez żadnej kontroli no to powodzenia w wychowywaniu dzieci :-) Eh :-) Zawsze jest Superniania:-)
A;e to telewizja publiczna... Z resztą nie ważne. Zgadzam sie z Tobą co do jednego - oznaczenia wiekowe jak już muszą być to niech będą emitowane co jakiś czas tak jak kiedyś... a nie zasłaniają lewą stronę. I lewa i prawa zajeta, a nie raz i dolne rogi... ;/
2008-2023
Awatar użytkownika
lukin
Użytkownik
Posty: 202
Rejestracja: 10 mar 2008, 20:53
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukin »

Właśnie oglądam koncert ''Kocham cię Dwójką'' i tam są podane emisje od października,bo chyba dopiero w tedy w chodzi cała ramówka.
Od października ''Warto Rozmawiać'' Ma być w środę o 21.40,a o 23.20 ma mieć swoją emisję serial ''Trzeci Oficer''.
Wojciech Cejrowski - Boso przez świat będzie w niedzielę o 14.30 (więc nie będzie powtórek Złotopolskich).Nie wiem jak w sobotę.
Takie małe zmiany godzin w październik.Dla mnie pozytywne;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To jeszcze do zdania kolegi dodam, że powtórki serialu "Na dobre i na złe" będą od października w niedziele o 18.05. Premiery pozostaną bez zmian (piątki o 20.05).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Właśnie wystartował Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze.
Bardzo podoba mi się oprawa festiwalu nawiązująca do motywów ludowych.

Marzena Rogalska pokazuje się od jak najlepszej strony. Zero zająknięcia - profesjonalistka.
Jej partner Mateusz Damięcki - prezentuje się jak uczniak, scenariusz w dłoni - sztywność.
Rogalska, zerka do kartki tylko czytając regulamin. Tak, to leci z głowy.
Damięcki cały czas czyta...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Damięcki wyraźnie nie jest przygotowany - to widać. Za to Rogalska bardzo pozytywnie - przejście do Dwójki dało jej dużo i na pewno może sprawdzić się tam w różnych dla siebie rolach. Rozstanie z TV Puls wyszło jej na dobre.
Awatar użytkownika
jan65
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jan65 »

Powiem wam szczerze że TVP2 już w moich oczach cieniutko przędła ale cóż ja widzę - Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze - CZAD dawno nie widziałem tak dobrego koncertu - TVP2 - prawdziwy szacun o by więcej artystów z Rosji występowało u nas, bo to jest naprawdę fajne.
TVN BIZNES - mój ulubiony program
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Rosjanie oczywiście mają mnóstwo plastikowych i kiczowatych piosenek - ale mają wiele perełek.
Szkoda, że Polacy z zasady odrzucają wszystko co rosyjskie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości