TVP1 (HD)

Forum ogólnopolskich anten TVP.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

TVP1 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Obawiam się, że to choroba zbiorowa:
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 503
x 668

TVP1 (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Kompromitacja pani Paczuskiej. Oni na serio sobie nie zdają sprawy, że widzowie "Blondynki" włączyli o 20:20 oglądać ten serial, ale dostali propagandową szmirę, przez którą trzeba było dłużej czekać? Zresztą, nie każdy mógł sobie o tym wcześniej wiedzieć. Jeszcze ta żałosna podnieta, że zanotowali wyższą widownię od "Światełka do nieba" WOŚP. Kabaret totalny, śmiechu warte.
#TVPZaMurem ;)

2020.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 37
x 148

TVP1 (HD)

Post autor: Kamilo »

Akurat ona świetnie sobie zdaje z tego sprawę, tylko gra opinii publicznej na nosie. I nikt jej na razie tego nie zabroni.
Pawel

TVP1 (HD)

Post autor: Pawel »

[email protected] pisze:Cieszy, że tylu widzów zobaczyło prawdziwą twarz opozycji:)
Dokładnie. Chociaż większość materialu można było wcześniej znaleźć w internecie, ale dokument ten był skierowany do tych mniej "internetowych" widzów i bardzo dobrze że oni też zobaczyli te wszystkie kłamstwa, machloje i próbę obalenia demokracji pod przykrywką obrony demokracji w wykonaniu opozycji i kodziarstwa.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 29
x 253
Kontakt:

TVP1 (HD)

Post autor: AtoMan »

Jeszcze się okaże, że emisja gniota w szczujni przyniesie coś dobrego :D
dość
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 188
x 223
Kontakt:

TVP1 (HD)

Post autor: kacper3100 »

Zgłosiłem ten beznadziejny dokument do Sekcji Zarządzania Prawami Online TVN, ponieważ wykorzystano tam materiały TVN24. Materiał został przekazany do oceny przez Dział Prawny. Ciekawe, jak to się skończy. :-)
KodownikPuchaty
Użytkownik

TVP1 (HD)

Post autor: KodownikPuchaty »

To teraz uważaj, żeby nie zapukali do ciebie smutni panowie w garniturach.

Nie no miło powspominać, pośmiać się z totalnej opozycji, ale żeby robić z tego dokument? TVP w tym momencie kompletnie się skiełbasiło. Choć PUCZ obejrzałem to tylko aby właśnie się pośmiać. Gorzej jeśli ten PUCZ obejrzały osoby mniej obeznane z tematem.

Trochę zalatuje komuną, myślę że zmiana prezesa TVP to byłaby naprawdę DOBRA ZMIANA.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 61
x 230
Kontakt:

TVP1 (HD)

Post autor: Tomek »

Ja mam pytanie: czy pan Jan Grabiec jest właścicielem tych filmików, że mówi w imieniu ich autorów o pozwaniu? ;)

Co ciekawe TVP wykorzystał materiały Axela i to w bezczelny sposób na poziomie 13-latka, który nie pasuje do kogoś, kto jest podobno zawodowym reżyserem filmów.
http://www.wykop.pl/wpis/21736233/ostat ... -niego-mo/

Co do samego "dokumentu". Oglądałem tylko fragment jak przechodziłem do kuchni (reszta rodzina oglądała), ale jak dla mnie wyglądało to jak jakiś filmik z youtube'a w stylu "Mix samomasakrowania się opozycji", a nie oddzielny przemyślany twór kogoś po studiach filmowych. Brak źródeł i usuwanie jakikolwiek znaków świadczących o nich to już totalna czysta amatorka - przecież na 100% ktoś zauważy, że wykorzystali jego materiał. W normalnej telewizji ktoś powinien za to wylecieć z TVP, a sama twórczyni powinna mieć bana w przypadku niekorzystnych dla pracodawcy rozpraw.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 21
x 109

TVP1 (HD)

Post autor: Dominik »

Ale tak z ciekawości, jak wygląda sprawa praw autorskich? Bo rozumiem, że materiały z YT można wykorzystać bez zgody ich autorów. Ale usunięcie loga to już naruszanie integralności dzieła, jego modyfikacja, a to chyba zabronione. Jeśli tak, to myślę, że Axel może nieźle zarobić z odszkodowania, gdyby zdecydował się pociągnąć tę sprawę.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 423
x 1024

TVP1 (HD)

Post autor: Medyk24 »

E tam, ja czuję po kościach, że kroi się specjalna nagroda dla pani Świecińskiej od prezesa Kurskiego, skoro docenił w ten sposób szopkę Wolskiego to nie może zapomnieć o tym wybitnym dokumencie.
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym"

POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

TVP1 (HD)

Post autor: kamico7 »

Można się czepiać co do tego że TVP kompletnie olała WOŚP i teraz Pan Kurski łże że TVP dotrzymała słowa, ale co do materiału "Pucz" to akurat tu się nie zgodzę, bo opinie są podzielone. Mnie się ten dokument bardzo podobał i widownia faktycznie była bardzo wysoko i to jest bezdyskusyjne. Materiał był praktycznie bez komentarza więc każdy mógł sobie wyrobić zdanie.Mnie się taka forma spodobała. Wyszło to ciekawie i prawdziwie co by nie mówić :D
Jak dzisiaj trudno o telewizje która nie będzie puszczać propagandy i manipulować, bo z jednej strony TVP a z drugiej TVN. Myślę że w Telekamerach powinna się pojawić kategoria propaganda. TVN i TVP stoczyłyby w niej naprawdę wyrównaną walkę :D
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 503
x 668

TVP1 (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Trudno się dziwić, że była bezdyskusyjnie wysoka widownia, skoro ludzie oczekiwali kolejnego odcinka "Blondynki" i musieli przeboleć ten pseudo-dokument. Tylko i wyłącznie dlatego.
#TVPZaMurem ;)

2020.
loko21
Użytkownik

TVP1 (HD)

Post autor: loko21 »

Mylisz się,ja i wszyscy moi znajomi czekali na ten film.Dokument super,bez komentarza,każdy może wyrobić sobie zdanie o tym co się wydarzyło.Oby więcej takich filmów.
Pawel

TVP1 (HD)

Post autor: Pawel »

Dokładnie. Gdyby był komentarz to zaraz pojawiły by się głosy że komentarz jest stronniczy. Jak nie ma komentarza, to dla nich też źle bo zbitka nagrań z YT. Właśnie o to chodzi w tym filmie. Brak komentarza jest po to aby nikomu nic nie narzucać. Każdy inteligenty człowiek, niezapatrzony ślepo w opozycje i kodziarstwo, po obejrzeniu tego dokumentu sam zobaczy co próbowała zrobić opozycja pod hasłem tzw. obrony demokracji.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 511
x 2373

TVP1 (HD)

Post autor: Karol »

Pora zakończyć dyskusję, która siłą rzeczy sprowadza się do polityki. Ale kończąc. Nie popieram ani KOD ani opozycji, a film jest dla mnie propagandą :-) Koniec OT.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVP”