TVP3

Forum ogólnopolskich anten TVP.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: Kpc21 » 01 wrz 2013, 10:01

Rozpoczął się program lokalny. Wygląda na to, że TVP Łódź stosuje teraz zunifikowane czołówki reklam.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
szymek48
Junior
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: szymek48 » 01 wrz 2013, 10:01

Trzeciak pisze:Najlepszy jest ten tekst tej pani ze spotu, która mówi:
Trzymam kciuki za Telewizję Regionalną :D
I tak się uśmiechnęła, że sam prawie wybuchłem śmiechem :lol:
Toż to pani Alutka od pana Jędruli :D Ten zachwyt rzeczywiście jest co najmniej dziwny.
TVP Poznań... a ident TVP Warszawa
Awatar użytkownika
Rico
Obserwator

TVP Regionalna

Post autor: Rico » 01 wrz 2013, 10:01

Kpc21, logo ekranowe WOT-u obecnie przypomina logo Polonii. Dokładnie te same proporcje. Z tą tylko różnicą, że logo w Warszawie nie jest w safe-area.
Stacje radiowe, których słucham: Program II PR • Program III PR • PR Czwórka • Rock Radio
Stacje telewizyjne, które oglądam: Mezzo Live HD • Polsat News • TVN24 BIS • TVN Turbo
Kamilx
Obserwator
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: Kamilx » 01 wrz 2013, 10:03

Już jest pasmo regionalne. Mój ośrodek regionalny - TVP Białystok zmienił pasek na zapowiedzi na kolor zielony, ale też całą oprawę na tą samą co ma TVP Regionalna. Oznaczenie wiekowe jest inne niż w pasmie wspólnym: bez wyciętych w kwadracie elementów:
[ Spoiler ]
tvradio.cba.pl
Pepek94
Obserwator
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: Pepek94 » 01 wrz 2013, 10:04

Przy przełączeniu z Regionalnej na Kielce program dnia nadal w starej oprawie.
Wielki fan mediów publicznych, zwłaszcza TVP i PR.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Anglojęzyczny blog o cyfrowej radiofonii (i nie tylko): https://eudigitradio.blogspot.com/
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: CiachooStatysta » 01 wrz 2013, 10:05

Kpc21 pisze:Czy w waszych ośrodkach logotypy też wyglądają identycznie, jak po starcie TVP Info? W przypadku TVP Łódź nie ma najmniejszej różnicy, nawet napis nie jest w żaden sposób przesunięty względem logo TVP. Logo widoczne na ekranie niczym nie różni się od tego w mojej sygnaturze.
Kilka postów wyżej wstawiłem jak to wygląda w Gdańsku .
Szczerze mówiąc jest okropne...

A tak prezentuje się Gdańsk :
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
N4020
Użytkownik

TVP Regionalna

Post autor: N4020 » 01 wrz 2013, 10:10

Kielce w paśmie lokalnym emitują teraz Kulfona i Monikę...

Mimo że kreskówka jest dość stara była emitowana w 16:9 i wyglądało to całkiem znośnie ;)

Logo też już naprawione, jest tak jak powinno być czyli bez safe-area.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: Kpc21 » 01 wrz 2013, 10:10

W przypadku Łodzi z oprawy graficznej programu lokalnego pojawiła się jedynie czołówka reklam (z oprawy ogólnopolskiej - możliwe, że TVP Łódź rezygnuje z własnej oprawy graficznej, jeśli tak, to trochę szkoda). Nie było planszy łączenia ani żadnych zapowiedzi. Po reklamach od razu zaczęła się zaplanowana audycja.

Za to z oprawy pasma wspólnego widziałem planszę "Jeszcze dziś w TVP Regionalnej". Widać, że dominującym elementem tej oprawy mają być przezroczyste kostki, bo to na tych kostkach pojawiały się miniatury zapowiadanych audycji.

Podczas pierwszego "Studia nowości regionalnej" zapowiedziany został program "Co niesie dzień", który - jak się okazuje - będzie przygotowywany przez któryś z ośrodków, bodajże przez TVP Szczecin. Było wejście prowadzącego ze studia w Szczecinie, były też typowo szczecińskie belki.

Podobnie ma być z innymi podobnymi nowościami - będą przygotowywane przez ośrodki. Z czymś zapowiadał się też chyba Wrocław, tam było wejście sprzed budynku oddziału TVP w tym mieście.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: zesepo » 01 wrz 2013, 10:10

W Gdańsku logo jak TVP Łódź - tylko strasznie duże i rozciągnięte - dzwoniłem do TVP ale jak dowiedziałem się od ochroniarza on jest tam tylko sam. :o Trudno. A oprawa lokalna jest zunifikowana - motyw dźwiękowy jest identyczny jak wcześniej, tylko grafika jest zielona i w motywie prostokątów, ale też Neptunem - muszę też sprawdzić czy podczas odłączeń nadal jest plansza 'Telewizja Gdańsk'. Teletekst - czerwony, a zawartość - pierdolamento od roku 'w naprawie'.
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Grzelich1996
Junior

TVP Regionalna

Post autor: Grzelich1996 » 01 wrz 2013, 10:10

TVP Lublin ma taką pauzę: najpierw jest mapa Polski z 16 kostkami (jedna kostka przypada na jeden ośrodek lokalny), w końcu kostki łączą się w logo TVP Lublin.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: CiachooStatysta » 01 wrz 2013, 10:12

zesepo pisze:W Gdańsku logo jak TVP Łódź - tylko strasznie duże i rozciągnięte - dzwoniłem do TVP ale jak dowiedziałem się od ochroniarza on jest tam tylko sam. :o Trudno. A oprawa lokalna jest zunifikowana - motyw dźwiękowy jest identyczny jak wcześniej, tylko grafika jest zielona i w motywie prostokątów, ale też Neptunem - muszę też sprawdzić czy podczas odłączeń nadal jest plansza 'Telewizja Gdańsk'.
Sam ??

Przecież emitują na żywo "Panoramę Tygodnia" .. na pewno ktoś jest w studiu emisyjnym , redakcji "Panoramy" ...
Ehh... nasza kochana TVP Gdańsk zaskakuje :D
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert

TVP Regionalna

Post autor: brk » 01 wrz 2013, 10:12

W tej chwili TVP Katpwice nadaje bez oznaczenia wiekowego. Od razu lepiej to eygląda.
Edit: pojawił się ... i zniknął.
Edit2: znowu jest.
9 lat minęło jak jeden dzień... ^-^
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: CiachooStatysta » 01 wrz 2013, 10:15

Identyfikacja reklamowa :
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TVP Regionalna

Post autor: Trzeciak » 01 wrz 2013, 10:20

Na TVP Warszawa jingle "Ogłoszenia nadawcy" i "Tylko Jednej Reklamy" takie same, jak jingle reklamowe.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontakt:

TVP Regionalna

Post autor: mateusz_71 » 01 wrz 2013, 10:21

W TVP Wrocław programy lokalne zaczęły się z tą samą pauzą: http://youtu.be/RU5QhXFwrzI

Studio nowości TVP Regionalnej z 8:00: http://youtu.be/Bj0UQynY64g

A aktualnie w materiale z odtworzenia jest napis Na żywo i to jeszcze tak jakoś dziwnie:
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVP”