TVP3

Forum ogólnopolskich anten TVP.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Najprawdopodobniej dzisiaj weszła letnia oprawa stacji, tym razem w jinglu reklamowym jezioro, łódka, zachodzące słońce, a w jingli "ogłoszenie nadawcy" molo.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

W jednym z dżingli jeszcze Warszawa, a w pętli po lewej Gdańsk i po prawej Wrocław. :)

Letnie oprawy w otv (jeśli takowe powstały) weszły na antenę razem z pasmem wspólnym.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
TomaszGasior
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:09
x 7
Kontakt:

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TomaszGasior »

Nie wiem, czy ktoś podawał link do tego kanału lub filmu — jeśli tak, przepraszam za powtórkę. Myślę jednak, że w temacie TVP3 to ciekawe.

https://www.youtube.com/watch?v=bPfBOvapuzw
Film z całą oprawą TVP3 na lato. A sam kanał należy prawdopodobnie do autora opraw TVP3/Regionalnej nie tylko samego kanału, lecz wielu audycji także.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

@SNOL: Akurat to Gdańsk, Rzeszów i Wrocław mają własne oprawy (te dwa ostatnie ośrodki wykorzystują je jako letnie). I akurat co do Wrocławia - czemu na YT nic nie wrzucasz? Bo ja czekam na kompilację wiosennej oprawy TVP3 Wrocław, tak samo wielkanocnej (z kwiatami) i letniej.
Ale sama wersja letnia spoko, nawet jeszcze ładna niż wiosenna. A patrzcie na ten film - tu już odsłonięto wersję jesienną pogody :D
https://www.youtube.com/watch?v=YG1R90gruwI
Możliwe, że jesienią w oprawie zobaczymy jesienny krajobraz.
PS: To jest mój pierwszy post na forum, a tak konkretnie nie pierwszy, bo byłem pod nazwą Kuba12, ale po zmianie skryptu serwisu nie mogłem się zalogować, więc witam was ponownie ;)
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Wiosenna pauza TVP3 Wrocław: https://www.facebook.com/TVP3Wroclaw/vi ... 534519073/
Wiosenna oprawa TVP3 Wrocław (bez autopromocji): http://dai.ly/k3HcW9WnHqygo3iulJk
Letnia oprawa TVP3 Wrocław: http://dai.ly/k5eVlz7dfsfHtdiulHG (autopromocja: kamieniczki w Rynku, ogłoszenie nadawcy: Most Grunwaldzki, reklama: wieża Ratuszowa)
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

No tak, te dwa filmy już widziałem. Ale dziękuję! :)
Tyle że chodziło mi bardziej o całość oprawy - czyli nietylko ogłoszenie nadawcy, autopromocja i reklama, ale też ogł.społeczne, dwa identy (dłuższy i krótszy) oraz pętla (bo ta wiosenna którą podałeś nie była emitowana w takiej wersji na antenie).
A tak wogóle - to czy była zimowa oprawa własna w TVP3 Rzeszów? Pytam się, gdyż miał wiosenną, i ma letnią (od maja!), a ja jestem ciekaw.
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

mateusz_71 pisze:Wiosenna pauza TVP3 Wrocław: https://www.facebook.com/TVP3Wroclaw/vi ... 534519073/
Wiosenna oprawa TVP3 Wrocław (bez autopromocji): http://dai.ly/k3HcW9WnHqygo3iulJk
Letnia oprawa TVP3 Wrocław: http://dai.ly/k5eVlz7dfsfHtdiulHG (autopromocja: kamieniczki w Rynku, ogłoszenie nadawcy: Most Grunwaldzki, reklama: wieża Ratuszowa)
Mały OT: W jakim programie udało Ci się stworzyć plik ze wszystkimi elementami tej oprawy?
Pamiętam, że kiedyś takie rzeczy robiło się w Windows Movie Makerze. Problem w tym, że w Windows 10 ten program chyba nie jest dostępny.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

Dzięki, chociaż ja też mam wcześniej nagraną oprawę ;-) Tyle że wstawiłem to na forum Satkuriera :)
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Kamilx
Obserwator
Posty: 679
Rejestracja: 14 maja 2012, 19:09
x 432
x 27
Kontakt:

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilx »

TVP3 Białystok jako jedyny z ośrodków regionalnych w niedzielę w godzinach 19:00 - 20:15 własne pasmo (premiery 3 magazynów: "Pod Twoją Obronę" i "U źródeł wiary", "Młodzi duchem"). Natomiast o 20:15 jest pierwsza część koncertu "Lata z Radiem" (chyba z odtworzenia).
Niestety, ale niedziela w TVP3 Białystok jest dniem, gdy jest najwięcej premier. Przez koncerty i tak przeniesiono z godzin 20:00 - 20:45 pasmo premierowych magazynów o mniejszościach ("Tydzień białoruski", "Przegląd ukraiński", "Panorama litewska") na godziny 17:30 - 18:15.
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2021/22 i 2022/23
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:17

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: woj29 »

W sumie szkoda że postanowiono te retransmisje Lata z Radiem na siłę umieszczać w pasmach lokalnych a nie w paśmie wspólnym. Z drugiej strony jak ma się pasmo lokalne 17:30-22:15 to gdzie indziej mogłyby trafić? Bo przecież Dziennika Regionów by nie ruszyli...
Kamilx
Obserwator
Posty: 679
Rejestracja: 14 maja 2012, 19:09
x 432
x 27
Kontakt:

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilx »

W cenniku reklam ramówka TVP3 (jako jedyny kanał) jest dostępna tylko do 28 sierpnia. Dalej brak. Czyżby znowu zmiany jakieś zmiany? W programie dla prasy niektóre ośrodki opublikowały program na 29, 30 i 31 sierpnia, ale tylko pasma własnego.
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2021/22 i 2022/23
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

woj29 pisze:W sumie szkoda że postanowiono te retransmisje Lata z Radiem na siłę umieszczać w pasmach lokalnych a nie w paśmie wspólnym. Z drugiej strony jak ma się pasmo lokalne 17:30-22:15 to gdzie indziej mogłyby trafić? Bo przecież Dziennika Regionów by nie ruszyli...
Jeżeli to retransmisje to śmiało mogliby je też puszczać o 22:55 w pełnej półtoragodzinnej formie - dopiero potem byłby "Powrót do Mirandy" i powtórki.
Co ciekawe gdyby TVP pomyślała i zamiast Telezakupów czy powtórek seriali emitowała w Trójce pasma lokalne to ośrodki z nawiązką otrzymałyby utracony czas w weekendy przez koncerty Lata z Radiem. Co więcej przy obecnym schemacie ramówki miałyby nawet szanse na zwiększenie ilości wydań serwisów informacyjnych.
Poland - Aktywnie najlepszy!
mrc5
Obserwator
Posty: 570
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:46
Lokalizacja: Warszawa
x 5
x 41

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mrc5 »

Poland, ile można forsować rozszerzenie działania ośrodków? Trzeba się z tym pogodzić, że ośrodki nie mają pieniędzy, mają i tak za dużo czasu na antenie wstawiając powtórki, telesprzedaż i programy o mało lokalnej tematyce.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

woj29 pisze:W sumie szkoda że postanowiono te retransmisje Lata z Radiem na siłę umieszczać w pasmach lokalnych a nie w paśmie wspólnym. Z drugiej strony jak ma się pasmo lokalne 17:30-22:15 to gdzie indziej mogłyby trafić? Bo przecież Dziennika Regionów by nie ruszyli...
Szkoda tym bardziej, że nie po to utworzono TVP Regionalną/TVP3, by teraz odbierać regionom własne pasma...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości