TVP INFO

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

polajt2 pisze:Jeszcze przy okazji ostatniej debaty - bardzo fajną czołówkę przygotowała TVP. Zwłaszcza podkład muzyczny przypadł mi do gustu.

A czy dysponuje ktoś nagraniem zakończenia programu "Woronicza 17" jeszcze sprzed czasu, gdy program zaczął prowadzić Michał Rachoń? Tamta muzyka była genialna.
Przecież zanim Rachoń zaczął prowadzić program - obecna oprawa już obowiązywała, chyba, że chodzi ci o tą do marca 2015 roku. Całe wydania bez problemu znajdziesz na TVP VOD.
mati90 pisze:Coś mi się wydaję, że wieczoru wyborczego na tym kanale nie ujrzymy wiem mało prawdopodobne ale w ramówce kanału na niedzielę wyborczą nie ma ani śladu. Pewnie jeszcze wszystko zaktualizują.
Skoro pokazalli "Debatę Warszawską", to "Wieczór Wyborczy" zapewne będzie. W końcu nie będą łamać ciszy wyborczej i pokazywać takich programów, jak "Młodzież kontra", "Studio Polska", czy "Woronicza 17".
Pozdrawiam, Trzeciak
pepefrog
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:27

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepefrog »

@Trzeciak

A ja wrócę do podkładu z piątkowej debaty. Czy tamtejszy podkład był przygotowany dla stacji czy pochodził z jakiegoś banku muzyki?

Jak w ogóle jest z podkładami w TVPInfo? Czy wiadomo skąd je biorą lub kto je komponuje?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Podkład dla podstawowych propozycji stacji skomponował Piotr Rubik. Do niektórych kompozycje przygotowuje Joanna Fidos, a w niektórych propozycjach jest wykorzystywana muzyka z banków muzycznych.

Co do piątkowej debaty, to nie dam głowy. Musiałbym to sprawdzić. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
pepefrog
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:27

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepefrog »

Masz możliwość sprawdzenia tego? :D

Nie no żart, ale fajnie byłoby wiedzieć skąd pochodzi tamten podkład.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Taką możliwość oferuje chociażby YT, każdemu, kto wrzuca film z danym podkładem muzycznym, oczywiście z możliwością otrzymania ostrzeżenia. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
pepefrog
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:27

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepefrog »

Nie narzucam się ale jak będziesz coś wiedział to nie zapomnij wspomnieć tu na forum ;D
Mogę nawet podrzucić bo fragment nagrałem podczas oglądania debaty.
polajt2
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 13 sty 2016, 13:59
x 20

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: polajt2 »

Jeśli studio "Wiadomości" ruszy wcześniej niż studio Info, to nie zdziwię się, jeśli wieczór wyborczy będzie realizowany właśnie w nowym studio "Wiadomości".
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

pepefrog pisze:A ja wrócę do podkładu z piątkowej debaty. Czy tamtejszy podkład był przygotowany dla stacji czy pochodził z jakiegoś banku muzyki?
Już tłumaczę: ten podkład pochodzi z banku muzyki Universal Music Polska, z którego korzysta cała TVP. Bliźniaczo podobny motyw jest w oprawie „Faktów o poranku” TVP3 Wrocław.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

polajt2 pisze:Jeśli studio "Wiadomości" ruszy wcześniej niż studio Info, to nie zdziwię się, jeśli wieczór wyborczy będzie realizowany właśnie w nowym studio "Wiadomości".
Wieczór Wyborczy prawdopodobnie będzie realizowany w gmachu na Woronicza. Zresztą nie wiadomo, czy w tym tygodniu ruszy studio "Wiadomości".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Możliwe że oba studia ruszą jednocześnie w tym samym dniu - to byłoby logiczne bo jak ruszać to pełną parą a nie na raty.
Poland - Aktywnie najlepszy!
pepefrog
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:27

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepefrog »

@SNOL , Słusznie piszesz (muzyka z serwisu TVP3 Wrocław podobna do tej z debaty) i prawdopodobnie jest z "Universala" .Próbowałem dziś ją znaleźć, bezskutecznie(ale znalazłem podkładów w podobnej "tonacji").

W każdym razie dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Nie prawdopodobnie, tylko na pewno. W jednym z podstawowych pakietów UMP, które wyskakują jako pierwsze w kategorii „news”.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak wczoraj wyglądał specjalny ozdobnik z okazji 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II:
Screenshot_2018-10-17-14-49-28.png
Pozdrawiam, Trzeciak
dominoooz
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2018, 9:04

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominoooz »

Olechowski 12 października na Twitterze zamieścił zdjęcia fragmentów studia Wiadomości. Nie wiem dlaczego tego jeszcze nie było na forum. https://twitter.com/OlechowskiJarek/sta ... 2779571202
Newsfreakguy
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 11:50

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Newsfreakguy »

Hej,
bo jak sama nazwa wskazuje - to jest temat dla Wiadomości - sprawdź dyskusję przy tamtym wątku ;)
dominoooz pisze:Olechowski 12 października na Twitterze zamieścił zdjęcia fragmentów studia Wiadomości. Nie wiem dlaczego tego jeszcze nie było na forum. https://twitter.com/OlechowskiJarek/sta ... 2779571202
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości