TVP Wilno

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 57
x 46

TVP Wilno

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Ja myślałem że będzie w dvb-t !!
TVP Polonia mogłaby wrócić na MUX
@Manieq Kiedyś odbierałem na Mazowszu TVS (Silesia)
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 290
x 941

TVP Wilno

Post autor: Manieq »

@Giovanni Tylko, że TVS nadaje też pozycje dla widzów niezainteresowanych sprawami ze Śląska. Tutaj mowa jednak o kanale, a raczej paśmie stricte skierowanym dla określonej grupy widzów.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
VIP Expert
x 1
x 56

TVP Wilno

Post autor: Blank »

Telewizja Polska w ramach zamówienia publicznego wybrała firmę JBD do m.in. regionalizacji TVP Wilno.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/j ... -tvp-wilno

Ponadto w okresie bożonarodzeniowym TVP nagrała w Wilnie koncert kolęd i pastorałek – „Wielkie Kolędowanie w Wilnie”.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 270
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: Poland »

Począwszy od tego tygodnia ramówkowo TVP Wilno oddzieliło się od TVP Polonia i skróciło czas nadawania do 18 godzin dziennie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 140
x 142
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: Adam d »

Z rzeczy najważniejszych: Do ramówki kanału wróciły "Teleexpress" (który na tym kanale, był pokazywany w weekendy) oraz "Wiadomości", które z ramówki Polonii zostały wycofane, po udostępnieniu TVP Info w USA.

"Info Wilno" i "Studio Wilno" w tygodniu oraz sobotni magazyn "Co się Dzieje?" i niedzielny "Klub u redaktorów" premierowo ukazują się teraz od 18:00 (Wilno 19:00), powtórki o 23:15 (00:15 Wilno) i o 06:00 (07:00 Wilno) następnego dnia. Serwis "Polonia 24" przeniesiono na 22:00 (Wilno 23) i na 6:30 (Wilno 7:30). A wśród nowych seriali na kanale pojawiły się "Klan" i "Plebania"

Bardziej nieżależna ramówka TVP Wilno, zaczęła obowiązywać od dnia wczorajszego (17.09) z okazji 1 urodzin kanału.
https://wilno.tvp.pl/49894801/rocznica-tvp-wilno
Na Forum - tylko prywatne opinie.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
x 10
x 4
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: TV Trauma »

Mam do Was pytanie. Na stronie TVP Stream, gdzie udostępniony jest ponoć strumień kanału TVP Wilno, widnieje plansza według której emisja jest codziennie od 17:30, tymczasem ramówka w programie prasowym TVP podaje program od godzin porannych, czyli całodzienna emisja ma pewnie miejsce w naziemnej telewizji na Litwie... Czy to znaczy że np. produkcje typu "Klan", "M jak miłość" i inne emitowane przed 17:30 nie są dostępne w tym strumieniu?
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 140
x 142
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: Adam d »

Z tego co się orientuje, to głownie stream Wilna z TVP VOD/TVP Stream udostępniany jest wyłącznie w czasie premierowych emisji programów własnych tej anteny, czyli: "Info Wilno", "Studio Wilno" "Wilno łączy", "Co się Dzieje?", "Klub u redaktorów" itd. Przy innych pozycjach czyli serialach i programach z innych anten TVP, jest emitowany ruchomy testcard z muzyką, z oprawy anteny, później po emisji tych programów wyłączą stream i dają wspomnianą przez ciebie plansze. Więc tak, cały program TVP Wilno jest zarezerwowany do emisji w DVB-T oraz w kablówkach na Litwie, gdyż dla tamtejszej Polonii jest kierowany tan kanał.
Na Forum - tylko prywatne opinie.
amq0
Użytkownik

TVP Wilno

Post autor: amq0 »

Mogliby dać przekaz na satelicie tak jak np. Bielsat TV i TVP Polonia
mrc5
Obserwator
x 2
x 3

TVP Wilno

Post autor: mrc5 »

Spojrzałem na ramówkę kanału, nie jestem zaskoczony: puszczają MjM, Klan i Plebanię od pierwszego odcinka. Nie rozumiem, dlaczego nie mogą emitować seriali/innych programów, na które licencja pozwala, równolegle z TVP1/TVP2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”