TVP Wilno

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 52
x 45

TVP Wilno

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Ja myślałem że będzie w dvb-t !!
TVP Polonia mogłaby wrócić na MUX
@Manieq Kiedyś odbierałem na Mazowszu TVS (Silesia)
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 276
x 916

TVP Wilno

Post autor: Manieq »

@Giovanni Tylko, że TVS nadaje też pozycje dla widzów niezainteresowanych sprawami ze Śląska. Tutaj mowa jednak o kanale, a raczej paśmie stricte skierowanym dla określonej grupy widzów.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
VIP Expert
x 1
x 31

TVP Wilno

Post autor: Blank »

Telewizja Polska w ramach zamówienia publicznego wybrała firmę JBD do m.in. regionalizacji TVP Wilno.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/j ... -tvp-wilno

Ponadto w okresie bożonarodzeniowym TVP nagrała w Wilnie koncert kolęd i pastorałek – „Wielkie Kolędowanie w Wilnie”.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 22
x 231
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: Poland »

Począwszy od tego tygodnia ramówkowo TVP Wilno oddzieliło się od TVP Polonia i skróciło czas nadawania do 18 godzin dziennie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 79
x 84
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: Adam d »

Z rzeczy najważniejszych: Do ramówki kanału wróciły "Teleexpress" (który na tym kanale, był pokazywany w weekendy) oraz "Wiadomości", które z ramówki Polonii zostały wycofane, po udostępnieniu TVP Info w USA.

"Info Wilno" i "Studio Wilno" w tygodniu oraz sobotni magazyn "Co się Dzieje?" i niedzielny "Klub u redaktorów" premierowo ukazują się teraz od 18:00 (Wilno 19:00), powtórki o 23:15 (00:15 Wilno) i o 06:00 (07:00 Wilno) następnego dnia. Serwis "Polonia 24" przeniesiono na 22:00 (Wilno 23) i na 6:30 (Wilno 7:30). A wśród nowych seriali na kanale pojawiły się "Klan" i "Plebania"

Bardziej nieżależna ramówka TVP Wilno, zaczęła obowiązywać od dnia wczorajszego (17.09) z okazji 1 urodzin kanału.
https://wilno.tvp.pl/49894801/rocznica-tvp-wilno
Nic nie może przecież wiecznie trwać, Co zesłał los, trzeba będzie stracić. Nic nie może przecież wiecznie trwać, Za Eurowizję Junior też przyjdzie kiedyś nam zapłacić.
Na Forum, tylko prywatne opinie
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
x 10
x 4
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: TV Trauma »

Mam do Was pytanie. Na stronie TVP Stream, gdzie udostępniony jest ponoć strumień kanału TVP Wilno, widnieje plansza według której emisja jest codziennie od 17:30, tymczasem ramówka w programie prasowym TVP podaje program od godzin porannych, czyli całodzienna emisja ma pewnie miejsce w naziemnej telewizji na Litwie... Czy to znaczy że np. produkcje typu "Klan", "M jak miłość" i inne emitowane przed 17:30 nie są dostępne w tym strumieniu?
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 79
x 84
Kontakt:

TVP Wilno

Post autor: Adam d »

Z tego co się orientuje, to głownie stream Wilna z TVP VOD/TVP Stream udostępniany jest wyłącznie w czasie premierowych emisji programów własnych tej anteny, czyli: "Info Wilno", "Studio Wilno" "Wilno łączy", "Co się Dzieje?", "Klub u redaktorów" itd. Przy innych pozycjach czyli serialach i programach z innych anten TVP, jest emitowany ruchomy testcard z muzyką, z oprawy anteny, później po emisji tych programów wyłączą stream i dają wspomnianą przez ciebie plansze. Więc tak, cały program TVP Wilno jest zarezerwowany do emisji w DVB-T oraz w kablówkach na Litwie, gdyż dla tamtejszej Polonii jest kierowany tan kanał.
Nic nie może przecież wiecznie trwać, Co zesłał los, trzeba będzie stracić. Nic nie może przecież wiecznie trwać, Za Eurowizję Junior też przyjdzie kiedyś nam zapłacić.
Na Forum, tylko prywatne opinie
amq0
Użytkownik

TVP Wilno

Post autor: amq0 »

Mogliby dać przekaz na satelicie tak jak np. Bielsat TV i TVP Polonia
mrc5
Obserwator
x 2
x 3

TVP Wilno

Post autor: mrc5 »

Spojrzałem na ramówkę kanału, nie jestem zaskoczony: puszczają MjM, Klan i Plebanię od pierwszego odcinka. Nie rozumiem, dlaczego nie mogą emitować seriali/innych programów, na które licencja pozwala, równolegle z TVP1/TVP2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”