TVP Rozrywka

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 160
x 192
Kontakt:

TVP Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Bardzo słabe logo, w samym wyrazie "rozrywka" zauważam co najmniej trzy różne kroje czcionek! Nie podoba mi się to połączenie, mimo że użyto jednego z moich najbardziej ulubionych fontów. Do tego dodajmy ten oficjalny, czwarty krój z prostokąta TVP.
Mam nadzieję, że ta obrzydliwa magenta to tylko wersja CMYK...
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 13 lat.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 142
x 292

TVP Rozrywka

Post autor: Direct »

kisiel205 pisze:
Direct pisze:18 marca wysłałem do TVP poprzez formularz kontaktowy pytanie, czy kanał TVP Rozrywka będzie dostępny w DVB-T. Sądziłem, że już nikt mi nie odpisze, tymczasem okazuje się, że dziś po południu dostałem od TVP mail z wklejoną informacją prasową o starcie stacji i przeprosinami za tak późną odpowiedź. Miło z ich strony :).
A pod jaki adres wysyłałeś ten list ? Pytam się ponieważ sam wysłałem list na skrzynkę Dwójki i do tej pory niestety nie uzyskałem odpowiedzi :(
Przez formularz "Kontakt z widzami" na tvp.pl/o-tvp/kontakt, wybrałem temat "Inne". Pewnie jakieś głupie pytania o Eurowizję wysyłasz i dlatego nie ma odpowiedzi ;).
Pozdrawiam, Direct
michal
VIP Expert
x 6
x 18

TVP Rozrywka

Post autor: michal »

Mnie się również nie podoba to logo. W szczególności denerwujący jest różowy kolor, który niesamowicie męczy moje oczy. Mam nadzieję, że problem z kolorystyką szybko zostanie rozwiązany.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 307
Kontakt:

TVP Rozrywka

Post autor: Poland »

Słuchałem właśnie audycji "Program Telewizyjny" w radiu TOK FM gdzie gościem byłem szef kanałów TVP2, TVP Seriale i co najważniejsze TVP Rozrywka pan Jerzy Kapuściński i słuchając go dowiedziałem się że stacja przez ten rok będzie prezentować archiwalia ale przy okazji będzie też wchodzić z własną produkcją m.in wejściami w czasie festiwali ale też własnymi autorskimi programami. W stacji też mają pojawić się programy archiwalne nie tylko głównych anten ale i ośródków regionalnych.
Tak więc ten kanał nie będzie aż taki zły jak to pokazuje jego pierwszy zestaw programowy na stronie dla prasy :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
pavl6
Junior
x 1

TVP Rozrywka

Post autor: pavl6 »

Mam nadzieję, że rzeczywiście będzie tak, jak w zapowiedziach, a nie tak, jak u imiennika od ATM-u.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 571
x 1358

TVP Rozrywka

Post autor: Medyk24 »

Boję się właśnie tego, że podobnie jak u ATM,tak i tutaj może się zdarzyć, że jak początkowo te powtórki będą miały satysfakcjonującą TVP oglądalność to mogą zwyczajnie osiąść na laurach i nie wprowadzać żadnych premier, bo po co mają inwestować dużo pieniędzy w nowe produkcje, skoro te stare dobrze się sprawdzają i bez straty pieniędzy mają z tego zysk.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

TVP Rozrywka

Post autor: Viking »

No, ale to nie będzie wina TVP, tylko widzów, którzy zadowolą się byle czym. :)
Zgor
Użytkownik

TVP Rozrywka

Post autor: Zgor »

W przypadku ATM-u nie byłeś jakoś pobłażliwy, brak realizacji zapowiedzi nie przeszkadzał Ci po nich jechać, a tutaj już jest próba tłumaczenia TVP. W przypadku innych kanałów tematycznych TVP też były zapowiedzi na których się skończyło.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

TVP Rozrywka

Post autor: Viking »

Wiadomo, że od nadawcy publicznego powinno oczekiwać się więcej, ale skoro od razu zapowiadali powtórki to było wiadomo, że będą powtórki. Natomiast jeśli chodzi o ATM Rozrywkę i ATM Grupę to jest to nadawca komercyjny, ale jednak naobiecał nam dużo, a wszyscy wiemy, co ostatecznie z tego wyszło i stąd też się brała moja krytyka. :)
Wracają do mojego poprzedniego postu, to mówię o przyszłości, czyli o tym, czy widzowie poprzez nie oglądanie TVP Rozrywki wymuszą na TVP zmiany w ofercie programowej tego kanału.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 142
x 292

TVP Rozrywka

Moim zdaniem trudno te dwie "Rozrywki" ze sobą porównywać. Od Grupy ATM spodziewałem/spodziewaliśmy się czegoś więcej, niż tego, co zostało zaprezentowane na antenie i jest tam do dziś, zwłaszcza, że liczne zapowiedzi były zgoła inne, stąd szeroka krytyka. Trudno było nie krytykować takiego mydlenia oczu. Lepiej jednak już do tego nie wracajmy.

W przypadku TVP Rozrywka, tak jak napisał Viking, z góry było wiadomo, co to będzie za kanał. I podejrzewam, że będzie się oglądał chociażby ze względu na kabarety, których w ramówce jest dużo, może nawet za dużo. Polacy je kochają i nawet najsłabsze edycje corocznych festiwali kabaretowych w TVP cieszą się wielkim powodzeniem.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 307
Kontakt:

TVP Rozrywka

Post autor: Poland »

W przypadku TVP Rozrywki to jakim będzie kanałem (z pewnymi modyfikacjami) było już wiadomo już od 7 lat bo tyle już trwa historia tego kanału. TVP Rozrywkę i ATM Rozrywkę łączy jedno - obydwie stacje dają sobie rok na rozkręcenie się tyle że ATM Rozrywce ten okres zakończy się jesienią a TVP Rozrywka dopiero go zaczyna :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

TVP Rozrywka

Post autor: Trzeciak »

W związku z planowanym na poniedziałek startu kanału TVP Rozrywka - już dziś przeniosłem go do działu poświęconemu TVP.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

TVP Rozrywka

Post autor: piciu »

http://media2.pl/media/101910-TVP-Rozry ... -Inea.html - TVP Rozrywka od początku będzie dostępna w sieci INEA. Szczerze mówiąc, to ten kanał mi kolokwialnie "wisi", ale to dobrze, że tym razem się postarali, bo ostatnio na TVP Seriale z kilka miesięcy czekałem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 142
x 292

TVP Rozrywka

SNOL pisze:Bardzo słabe logo, w samym wyrazie "rozrywka" zauważam co najmniej trzy różne kroje czcionek! Nie podoba mi się to połączenie, mimo że użyto jednego z moich najbardziej ulubionych fontów. Do tego dodajmy ten oficjalny, czwarty krój z prostokąta TVP.
Mam nadzieję, że ta obrzydliwa magenta to tylko wersja CMYK...
michal pisze:Mnie się również nie podoba to logo. W szczególności denerwujący jest różowy kolor, który niesamowicie męczy moje oczy. Mam nadzieję, że problem z kolorystyką szybko zostanie rozwiązany.
Na Media2.pl widoczne było logo w ładniejszym odcieniu i chyba właśnie takie będzie obowiązywać:

Obrazek

Czeska stacja naziemna Barrandov TV ma bardzo zbliżone barwy:

Obrazek
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
dominik25862
Obserwator

TVP Rozrywka

Post autor: dominik25862 »

Jakby cos zrobili podobnego do loga Barrandova wyglądalo by to fajnie. Ciekawe jaką zaserwują oprawę ? :-)
Dajcie więcej HD w DVB-T !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”