TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 55
x 52
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 10 wrz 2011, 19:04

Jacek_TVPinfo pisze:Zna ktoś z Was podkład, który przewijał się dziś przez Info Poranek z Wrocławia? M.in. przy wejściach i zejściach :)
Kurcze, nie wiedziałem że dzisiaj Poranek z Wrocławia... :( Sygnał, o którym piszesz można usłyszeć tutaj na samym końcu materiału: http://tvp.info/serwis-info/wideo/10092011-0830/5139462 . I wyjaśniło się, dlaczego programu "Forum" nie prowadził wczoraj Marek Czyż, tylko Danuta Holecka.
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Jacek_TVPinfo » 11 wrz 2011, 9:44

Dziś program "Głos Mediów" z regionalnego ośrodka TVP w Katowicach- rzut beretem ode mnie :P
Program będzie nadawany z największego studia.
0 x
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 2
x 3

TVP INFO

Post autor: Dijon » 11 wrz 2011, 14:08

Po debacie TVP Info/Polsat News TVP Info pozostawiło zmienione kadrowanie ze studia dla specjalnego programu o atakach terrorystycznych 11 września.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Jest też studio wirtualne i animacje komputerowe:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
0 x
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
x 6

TVP INFO

Post autor: kossa » 12 wrz 2011, 21:40

Nietypowa (wpadka) sytuacja miała dzisiaj miejsce w INFO Serwisie o 21:30. Otóż przez pierwsze kilka minut było ciemno za prowadzącą (ktoś zapomniał włączyć wszystkie światła po "Minęła dwudziesta"), lecz ktoś załapał że coś jest nie tak i włączono oświetlenie...
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
0 x
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: waldus_5 » 12 wrz 2011, 21:55

Jeżeli o mnie chodzi, zgaszone światła mogłyby być zawsze po 20, takie podkreślenie pory wieczornej.
0 x
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
LaPatyk
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: LaPatyk » 12 wrz 2011, 23:22

fajnie wyglądało, ale w tych ciemnościach jakiś dziennikarz siedział
0 x
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: waldus_5 » 12 wrz 2011, 23:28

Nie nazwał bym tego ciemnościami było bardzo romantycznie w news roomie, poza tym przez cały program minęła 20, a nikt z tego powodu nie strajkuje (narazie)
0 x
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

TVP INFO

Post autor: Peter Parker » 13 wrz 2011, 0:02

Romantycznie? :D Może jeszcze byś chciał jakieś sceny +18? :D

A tak poważnie, to bez tego mocnego oświetlenia obraz wygląda dużo lepiej. Mogliby zrobić tak na stałe, a nie tylko wtedy, gdy zapomną włączyć światło ;)
0 x
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: waldus_5 » 13 wrz 2011, 0:10

Nie wiem czy chciałbym sceny +18 za prowadzącym, ale podejrzewam, że oglądalność by skoczyła, takie oświetlenie mogłoby być po 20, takie stonowane, ale wtedy zmieniłbym też tą animacje na trzech ekranach, na ciemniejszą. Powiem jeszcze, że przeszkadzają takie jaskrawości wieczorem.
0 x
Awatar użytkownika
woy
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: woy » 15 wrz 2011, 22:52

Ostatnio zwróciłem uwagę na pewien element i dzisiaj widząc go po raz kolejny, nie wytrzymałem i postanowiłem o nim napisać.

Chodzi o pewien wystający fragment zza stolika przy videowallu na początku serwisu o 8:00 - wygląda na podest dla prowadzącej i najpewniej nim jest. Co ciekawe jestem prawie pewien, że po raz pierwszy zauważyłem go dokładnie wraz z pojawieniem się na antenie Agnieszki Górniakowskiej i na dodatek widzę go tylko wtedy kiedy ona jest w poranku, a prowadzę dość solidne obserwacje (każdy, kto kojarzy moją drugą aktywność, o której tu wspominałem, wie dlaczego). Czyżby korzystała z niego tylko Pani Agnieszka? Trochę dziwne bo przecież inne dziennikarki też nie są przesadnie wysokie, a Edyta Lewandowska jest chyba nawet bardzo niska.
ObrazekObrazek
0 x
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: waldus_5 » 15 wrz 2011, 23:01

Co by to nie było jest niedoróbką, powinno być jasne, a nie takie czarno na białym.
0 x
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Jacek_TVPinfo » 16 wrz 2011, 11:53

Zgadza się- podest pojawił się wraz z Agnieszką Górniakowską i śmiało mogę powiedzieć, że stał się on nieodłącznym elementem jej wystąpień przed videowallem. Agnieszka jest najniższą prezenterką ze wszystkich- bez wątpienia; a Edyta Lewandowska jest dosyć "kompaktowa" ale nie widziałem, aby korzystała z takich "pomocy" jak jej nowa koleżanka z redakcji.
0 x
Awatar użytkownika
woy
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: woy » 19 wrz 2011, 21:20

Mam wrażenie, że ktoś z TVP śledzi to forum, bo już po raz drugi po moim poście następują zmiany (kiedyś pisałem o reklamie poranka "w sobotę od 7:00...", którą niedługo później poprawiono).

Dzisiaj podest był już znacznie lepiej umieszczony, ale nadal był widoczny w ostatnim momencie.
Panowie i Panie - próbujcie dalej, pozdrawiam.
ObrazekObrazekObrazek
0 x
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 55
x 52
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 20 wrz 2011, 13:26

Tego jeszcze nie było, jestem w lekkim szoku...
Otóż TVP Info w swoich nowych zapowiedziach prezentujących 3 wieczorne programy - "Minęła 20.", "Telekurier" i "Info Dziennik" - używa głównej melodii Polsat News! Początkowo usłyszałem ją i nie mogłem sobie przypomnieć, skąd ją znam (kto by się spodziewał, że będą używać muzyki konkurencyjnej stacji?!). Dopiero po chwili, gdy cofnąłem, poznałem tę melodię niesamowicie podobną do puszczanej np. podczas prognozy pogody PN. Są minimalne różnice, ale na 100% jest to ten sam sygnał. Zakończenie także inne niż na PN (u nich kończy się taką mocną dominantą, tutaj prezentuje się to gorzej, jak sygnały z lat 90.). Zresztą sami posłuchajcie i zobaczcie (nie miałem innej możliwości, bo zostałem zaskoczony):

http://youtu.be/_HJVhzFl0Tk
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: waldus_5 » 20 wrz 2011, 16:09

Podobne, taki miks Polsat News i BBC News.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”