TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
x 9

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

TVP INFO

Post autor: TiM »

http://www.youtube.com/watch?v=TeYP0R_u97w
Dłuższa czołówka INFO Serwisu

http://www.youtube.com/watch?v=oB_yAKWYTdI
Krótsza czołówka INFO Serwisu i czołówka INFO Skrót
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
x 9

TVP INFO

Post autor: Lord_info »

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 123
x 258

TVP INFO

Post autor: Direct »

Nowa czołówka "Info Serwisu" jest trochę podobna do tej czerwonej czołówki "Info Dziennika". Odliczanie wygląda kiepsko, zwłaszcza, że zasłania prezentera. Wolałbym mniejszy licznik z godziną odmierzający czas do startu serwisu. Ale pewnie nie zrobili licznika z godziną dlatego, że taki jest już w "Wydarzeniach" Polsatu i "Faktach" TVN. Podkład w czołówce serwisu też słaby, bez żadnego przytupu. Nowy stół sam w sobie nie jest zły, ale wygląda jakby nie pochodził z tego studia - wszystko kanciaste, a stół zaokrąglony.

Może jak to wszystko jeszcze przez kilka dni dopracują, to będzie lepiej, ale na razie jest gorzej, niż było.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 12
x 33

TVP INFO

Post autor: brk »

Grafika INFO Serwisu bardzo ładna, muzyka także, taka podniosła. Stół ładny, nowoczesny. Denerwuje mnie ta niebieska ścianka za A. Klerenbachem. Na minus brak zmiany grafiki ekranowej. Ogólnie zmiany na plus.
edit: post nr 200 :D
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 16
x 170
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Poland »

Mi się tam wszystko co jest już wprowadzone podoba ale mogliby jeszcze popracować nad kadrowaniem programów i wprowadzić to odliczanie nawet w każdym serwisie przed czołówką.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

TVP INFO

Post autor: Peter Parker »

Brawo dla tego, kto wymyślił białe "INFO" na białym tle.

Obrazek
fot. Lord_info
...

Muzyka bez wyrazu, bez charakteru. "Lifting" do niczego, bo wymieniono tylko część oprawy. Fatalna grafika ekranowa pozostała. Tyle mojego komentarza. Podniecaliśmy się jak nigdy, wyszło jak zawsze.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 3
x 4

TVP INFO

Post autor: Dijon »

Pomysł z odliczającym zegarkiem fajny, ale wykonanie takie sobie. Czołówki serwisów kiepskie, wolałem już poprzednie. Przynajmniej były bardziej czytelne i miały jakąś tam wizję. Nie rozumiem tylko, po co teraz bawili się w te zmiany, jeśli od nowego roku wyprowadzają się ze studia... Na Euro2012? I po co?
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: zesepo »

Teraz prezenterzy, dziennikarze siedzą przed jakimś greenboxem (lub coś w ten deseń), za sobą mają średniej jakości zdjęcie Bóg wie skąd... Lepiej już puściliby coś z kamery na żywo i w przyzwoitej jakości. A czasem wokół głowy widać straszne czarne kwadraciki.
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: adekpabianice »

O Godzinie 11 nie było odliczania.

Według mnie żadnych zmian nie zaszło... jak sie gnieździli w ciasnocie, to tak się gnieżdżą w ciasnocie... a stół oddaje złudzenie jakby jeszcze więcej zajmował 80% studia niż poprzedni... Loty kamerowe, kadrowanie te same... praktycznie studio te same, tylko troszkę je przemeblowali. Oprawa wykonana w tym samym programie co przedtem... Nie ma czołówek pogody i sport, jest widok na Warszawę. Szkoda że w czołówce Info serwisu nie użyli piosenki "koko koko, euro spoko"
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

TVP INFO

Post autor: Peter Parker »

zesepo pisze:Teraz prezenterzy, dziennikarze siedzą przed jakimś greenboxem (lub coś w ten deseń), za sobą mają średniej jakości zdjęcie Bóg wie skąd... Lepiej już puściliby coś z kamery na żywo i w przyzwoitej jakości. A czasem wokół głowy widać straszne czarne kwadraciki.
Od 5:55 nie siedzą przed jakimś greenboxem.
erkk
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: erkk »

A ja powiem tak: poprzednia czołówka serwisu była świetna, ale zupełnie nie pasowała wg mnie do tej paskudnej grafiki ekranowej. Osobiście uważam, że lepiej wyglądała oprawa z odcieniami czerni niż tak jak teraz bieli. Obecna czołówka serwisu do oprawy pasuje, a muzyka wg mnie całkiem niezła, taka typowo informacyjna, ale zakończenie mogłaby mieć bardziej dynamiczne. Ale przyznam, że kojarzy mi się od razu z telewizją publiczną. Odliczanie też mi się podoba - coś innego niż w TVN24 i Polsacie News. Po czołówce dałbym jeszcze jakiś lot z góry.
Edit:
Właśnie pokazują plansze z pogodą. Pomysł dość ciekawy na ich wykonanie.
bartex9
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: bartex9 »

Czołówki nie są najgorsze, po TVP można spodziewać się czegoś zdecydowanie gorszego. Tylko ta muzyka. O ile przy serwisach jakoś ujdzie to pogoda i sport to tragedia. No i dlaczego nie zmieniono tej koszmarnej grafiki ekranowej? Stół w ogóle nie pasuje do tego studia. Jest za duży. Nie wybaczę im, że nie jest to oprawa od Golshanirada. Czy w TVP Info pracują sami ślepcy? Ogólnie wszystkie te zmiany zupełnie niepotrzebne.

Lekka nowość w grafice ekranowej - dodatkowa belka:
Obrazek

Prezentacja indeksów giełdowych:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 69
x 117
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Ama18 »

Zmiany przeokropne. Nowe czołówki są płaskie, wykonane bez polotu i w ogóle niezbyt estetyczne. Muzyka do nich trochę płytka, nie pasuje za bardzo do grafiki. Studio poddano brutalnej zbrodni - brzydkimi ściankami z mapą świata (ładnie wyglądałyby jeszcze w czerwonym czy też góra i dół w różnych kolorach) i stołem, który w ogóle nie pasuje. Przy nim prezenterzy i goście wyglądają jak mrówki. Jest zdecydowanie zbyt przysadzisty. Kto to wykonywał?! Magda Kujszczyk powinna sobie wziąć długi urlop.

No ale powiedzmy szczerze, do TVP Info takie zmiany pasują jak ulał. Kicz, brak pomysłu na siebie i bylejakość. No i przy oglądaniu serwisów idzie przysnąć dzięki bezpłciowym materiałom i prezenterom czytającym od kropki do kropki.

O oprawie po tygodniu się zapomni, "tymczasowi widzowie" ekscytujący się nowinkami, błyskami, bajerami czy kadrowaniem odejdą - pozostanie stara, dobra nuda. Jak w TVP3.
piotrowski
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: piotrowski »

Jedynie mogę pochwalić za nowy stół.
I oprawę lub muzykę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”