TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Kainróg
Obserwator
x 1
x 18

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Pewnie wszyscy tzn. Ci którzy akurat w weekend będą prowadzić Teleexpress http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... ress-extra
bastus18
Junior
x 6
x 18

TVP INFO

Post autor: bastus18 »

Jingle reklamowe dzisiaj ze śniegiem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

TVP INFO

Post autor: Trzeciak »

Gościem programu "Dziś Wieczorem" będzie świeżo upieczona mistrzyni olimpijska - Justyna Kowalczyk. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

TVP INFO

Post autor: woj29 »

Dzisiaj Info Dnia w zasadzie nie mamy - jak o godz. 10 zaczęło się studio olimpijskie, tak trwa do teraz. Do godz. 15 mówili tylko o Justynie Kowalczyk, a teraz transmitują panczenistki.
bastus18
Junior
x 6
x 18

TVP INFO

Post autor: bastus18 »

O 16:00 pojawiły się normalne INFOrmacje, ale też zdominowane zwycięstwem Justyny Kowalczyk.
michas1992
Użytkownik
x 1

TVP INFO

Post autor: michas1992 »

A teraz mówią o zmarłym dzisiaj senatorze Zbigniewie Romaszewskim. A od 17.50 transmisja z dekoracji medalowej Justyny Kowalczyk
michael112
Obserwator

TVP INFO

Post autor: michael112 »

Tymczasem coś licho z tą dekoracją. W TVP2 pokazują sobie saneczkarstwo jakby nigdy nic, a w TVP Info dyskutowali sobie, a teraz zaczęły się reklamy.
michas1992
Użytkownik
x 1

TVP INFO

Post autor: michas1992 »

Ceremonia rozpocznie sie o 18.05 a nie jak było to wcześniej zapowiadane o 17.50
szymek48
Junior
x 28
x 11
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: szymek48 »

TVP Info lokowane jest już w produkcjach TVP, na poniższych zapach fragment Serwisu Info z Dianą Rudnik (swoją drogą, czy nie wysuwa ona się ostatnio na pozycję gwiazdy stacji?), który pokazano w 547. odcinku serialu Na dobre i na złe. Fragment ten jest powiązany z fabułą serialu:
[ Spoiler ]
olona
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: olona »

Co najlepsze nie ma loga TVP Info ani godziny. Gdy Polsat robił coś podobnego w Hotelu 52 (wtedy oglądaliśmy Polsat News) było i logo i zegar :)
szymek48
Junior
x 28
x 11
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: szymek48 »

Logo jest, tylko zostaje zasłonięte belką z tytułem ;) Trochę to dziwne.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

TVP INFO

Post autor: Trzeciak »

Swego czasu - grafikę ekranową stacji wykorzystano m. in. w "Głębokiej Wodzie".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
x 6

TVP INFO

Post autor: kossa »

Tak może odbiegając od tematu ostatnich tu postów, co do dnia 15 lutego. Jak narazie wszystko jest ok, TVP Info informuje o tym w serwisach, itd. ale mam wrażenie, że 15 lutego o północy, gdy zmieni się układ kanałów (szczególnie tu na MUX1 i MUX3) TVP Info straci sporą część widowni, z tej którą "otrzymało" po stracie z września 2013... Nie wiem, może to jest takie moje subiektywne wrażenie i duża część widzów ma pojęcie o ponownym zakodowaniu kanałów i w sobotę rano tego dokona. Jednak spora część tych widzów, która nie jest oswojona z nową technologią może po prostu się ulotnić nieświadomie. No obym się mylił, chociaż jak zobaczą że nie ma jakiegoś kanału, to może będą coś kombinować.

Może to nie jest tutaj odpowiednie miejsce, ale poniekąd również związane z tym kanałem. Chodzi o dużą ilość kanałów na jednym MUX-ie (również HD). Np. na platformach satelitarnych 1 czy 2 w HD mają bitrate na poziomie 12 Mb/s, a w DVB-T, gdy będzie wszystko wrzucone do jednego "wora", myślę że mydło jakie mamy teraz obojętnie czy TVP1 czy 2 w HD, to będzie jeszcze większe. Mam obawy, że w Info "mydło" powiększy się, szkoda tylko że nikt z technicznych w TVP tego nie widzi albo nie chce widzieć...

To tak ode mnie, wieczorową porą :).
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 490
x 1239

TVP INFO

Post autor: Medyk24 »

Przed czołówką serwisu o 21:00 ładny, dynamiczny lot się pojawił. Co ciekawe zauważyłem, że tylko w serwisach o tej godzinie jest najazd na prowadzącego zaraz po czołówce, z kolei w pozostałych serwisach w ciągu dnia mimo iż od tygodnia także są kadrowane na newsroom takiego najazdu brakuje.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 9

TVP INFO

Post autor: Dijon »

Tutaj widać, jak podczas programu Z dnia na dzień operatorzy gorączkowo starają się wyjechać kramem kamerowym, aby uchwycić ujęcie z przed wideowalla ;) http://youtu.be/Gr2F8FEWrnc?t=4m40s Zwróćcie też uwagę na dźwięki, jakie słychać :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”