TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 22
x 21

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Może ta zmieniona wersja czołówki miała się pojawić już dwa dni temu, ale właśnie przez ostatnie dwa dni były wydania o tematyce poważnej, więc dlatego jej jeszcze nie używali.
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 65

TVP INFO

Post autor: Mateusz44 »

tylko podkład muzyczny teraz za bardzo nie pasuje...
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
x 3
x 2

TVP INFO

Post autor: Jacko09 »

Powoli TVPinfo staje się żartem. Po zwolnieniu czołowych (PROFESJONALNYCH) prezenterów, psuje się programy, które naprawdę mają potencjał!!
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1324

TVP INFO

Post autor: Medyk24 »

Mateusz44 pisze:Tamtych na stanowiskach wyżej chyba grzeje ich za bardzo. Zrobili z tego programu coś jak Kabaret Newsowy. Nie wiem po jakiego grzyba się bawili w to. Przecież tą formułką nie zyskają widzów. A ciekawe co będzie jak wydarzy się jakaś tragedia też puszczą tą czołówkę z tą muzyczką?
Oni nie myślą.... po prostu brakuje im pomysłu na kanał i bawią się już ..-.-
Dokładnie, nie wiem po jakiego grzyba rok temu usuwali "Teleplotki" gdzie takowe informacje mogłyby się pojawiać raz w tygodniu i by wystarczyło a nie tak jak obecnie codzienne wydania "Teleplotek" tylko pod inną nazwą.
POZDRAWIAM, Medyk24
bastus18
Junior
x 10
x 32

TVP INFO

Post autor: bastus18 »

Haha, ta muzyka to jakiś żart, w ogóle to nie rozumiem teraz nazwy programu Z DNIA NA DZIEŃ, powinni zmienić może na SYGUCIK.
Już mi się nawet nie chcę komentować tych kompromitacji w TVP INFO. A tak na poważnie to coraz częściej zadaję sobie pytanie czemu ja to dziadostwo (TVP INFO) jeszcze oglądam, sam siebie nie rozumiem - może po prostu sentyment. Sygut do wyrzucenia NATYCHMIAST !

PS; Muzyka kojarz mi się z jakimś lekkim życiem, w którym króluje marihuana więc co się krępują w czołówce dżoint powinien się pojawić, przecież jest po 22:00. Chyba własnie w taki sposób da się skomentować kolejną kretyńską decyzje w INFO.

Ja oglądam tę czołówkę i słucham tej muzyki i po prostu nie wierzę, moje oczy i uszy chyba mnie oszukują. Żałosne.
cfcpoland
Poster

TVP INFO

Post autor: cfcpoland »

Ciekawe czy to tylko na weekendy, ale wygląda na to że to jest stała wersja.. gdyby kierownictwo stacji mogło to wprowadziliby pewnie telezakupy, mnie już nic tam nie zdziwi :D
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
x 9

TVP INFO

Post autor: Lord_info »

Określę tę farsę jednym zdaniem- otóż Super Express TV oficjalnie nadaje :lol:

Edit 12:00- Nowa grafika "Przeglądu wydarzeń tygodnia" na ekranach w studiu.
[ Spoiler ]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TVP INFO

Post autor: Direct »

Mnie luźna formuła "Z dnia na dzień" się podoba. Może dla niektórych jest ona luźna aż zanadto, ale nie miało zbytniego sensu powielanie tego samego, co pokazywano w "Panoramie Dnia", a jeszcze do niedawna trochę tak to wyglądało - dwa programy podsumowujące dzień emitowane po sobie.

Oglądanie TVP INFO jest ostatnio na swój sposób ekscytujące - w każdej chwili może zmienić się muzyka, logo czy prezenter. Normalnie ruletka...
Pozdrawiam, Direct
bastus18
Junior
x 10
x 32

TVP INFO

Post autor: bastus18 »

O 18:30 specjalne wydanie SERWISU INFO na temat wyborów na Ukrainie.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 22
x 21

TVP INFO

Ostatnio Z Dnia na Dzień chyba zaczyna schodzić na dobre tory (mówię o samych zmianach w październiku, bo też je krytykowałem tutaj). Wyszło im teraz takie "Podsumowanie dnia z przymrużeniem oka". Swoją drogą, może jest to kierunek w jakim powinni iść wydawcy z nazwą tego programu, bo nie ma już tego krótkiego materiału zapowiadającego wydarzenia dnia następnego. Ożywienie w programie to może kwestia trwającej kampanii samorządowej, która dostarcza dużo ciekawych tematów i zapraszani satyrycy w dosyć interesujący sposób je komentują.

Direct ma trochę racji - do września wyglądało to tak, że w ramówce były dwa programy po kolei, które miały spełnić tę samą rolę - podsumować dzień. ZDND było często takim the best of-em wszystkich materiałów z całego dnia, jakie zostały wyprodukowane w całej TVP, co zresztą czasami nawet prowadzący tego programu podkreślali. Teraz pojawiają się materiały zrobione specjalnie dla tego programu - to jest jakaś nowość, która do tej pory wcześniej się nie pojawiała. Poprzednią siłą tego programu byli reporterzy INFO czy też eksperci zapraszani do studia.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 138
x 164
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL »

Lord_info pisze:Nowa grafika "Przeglądu wydarzeń tygodnia" na ekranach w studiu.
Obrazek

O i tutaj widać idealnie, dlaczego w studiu pojawiły się "mleczaki", na które wielu narzekało. Jak montuje się marnej jakości monitory, to trzeba się ratować takimi zabiegami.
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 22
x 21

TVP INFO

Faktycznie, ta grafika na nich wygląda koszmarnie. Tutaj małe porównanie: http://i.cubeupload.com/JPcGC4.png

Aż mi się przypomniała ta wypalona plazma, na której prezentowano prognozę pogody.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik
x 80
x 19

TVP INFO

Post autor: Joker »

Dijon pisze:Od dzisiaj lekko odświeżona wersja czołówki Z Dnia na Dzień: http://dai.ly/x28mi1x
Tandetna melodia.
Dla mnie poprzednia była najlepsza.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 22
x 21

TVP INFO

Co ciekawe, ten "jazzowy" podkład został wykorzystany już w zwiastunie promującym ten program, wyemitowanym 24 października: http://dai.ly/x28o03l
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 65

TVP INFO

Post autor: Mateusz44 »

SNOL pisze:
Lord_info pisze:Nowa grafika "Przeglądu wydarzeń tygodnia" na ekranach w studiu.
http://images.tinypic.pl/i/00590/hapzspav0yab_t.jpg

O i tutaj widać idealnie, dlaczego w studiu pojawiły się "mleczaki", na które wielu narzekało. Jak montuje się marnej jakości monitory, to trzeba się ratować takimi zabiegami.
Ja bym tego na monitory zwalał.
Możliwe że ktoś źle grafikę zapisał, albo urządzenie co podaje obraz się zaczyna kopcić.
Przecież monitory NEC są jedne z lepszych. A też trzeba brać pod uwagę że te monitory pracują 24/7.
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”