TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

TVP INFO

Post autor: woj29 » 09 lut 2015, 1:50

Myślę, że w TVP Info nie ma osób, które by jakoś szczególnie obrywały w internecie jak np. Kuźniar, bo po prostu stacja przez lata istnienia nie umiała wypromować swoich twarzy - dlatego świadomość istnienia takiego czy innego prezentera TVP Info jest mniejsza niż bardzo promowanego Kuźniara w TVN 24, czy np. Agnieszki Gozdyry z Polsat News, która też jest poniekąd bardzo "popularna" w mediach społecznościowych. Nawet gdyby jakiś prezenter X w TVP Info chciał trochę "poantagonizować" społeczeństwo, to nie ma szans, by się ostał w danym paśmie czy programie przez jakiś dłuższy czas, dzięki czemu nie ma takiej "siły rażenia". Inną kwestią jest to, że przy następnej zmianie władzy w TVP Info taki prezenter X mógłby po prostu stracić pracę - w końcu TVP Info nie ma jednej linii politycznej - obecnie jest prorządowa, ale była przecież już i pro PISowa, i lewicowa, i pro PSLowska... kto następny? :D
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: zesepo » 09 lut 2015, 10:07

Warzecha się zachował też jak dziewczynka. Focha strzelił i wyszedł, w ogóle przyszedł jak do jakiejś mordowni... Bez komentarza. Jak by mi wlazł taki do studia tez bym tak powiedział...
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Pawel

TVP INFO

Post autor: Pawel » 09 lut 2015, 10:42

Bardzo dobrze że Warzecha w sposób ostentacyjny wyszedł ze studia. Dzięki temu całe żenujące zachowanie pseudoredaktorzyny rządowej stacji nie przeszło bez echa.
Kainróg
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Kainróg » 09 lut 2015, 11:09

Tylko czy ktokolwiek poza skrajną prawica całą tą sytuacją się przejął? nie sądzę. :D
Pawel

TVP INFO

Post autor: Pawel » 09 lut 2015, 11:19

Jak widać są jeszcze ludzie, którzy nie pozostawili tej sprawy bez echa.

A jak ktoś się tym nie przejął to już jego problem.
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

TVP INFO

Post autor: woj29 » 09 lut 2015, 11:51

zesepo pisze:Warzecha się zachował też jak dziewczynka. Focha strzelił i wyszedł, w ogóle przyszedł jak do jakiejś mordowni... Bez komentarza. Jak by mi wlazł taki do studia tez bym tak powiedział...
Człowieku, dziwisz się że Warzecha się tak zachował, skoro po dwóch zdaniach jego wypowiedzi, prowadzący zarzucił mu branie pieniędzy od sztabu Dudy? To bardzo poważny zarzut dla dziennikarza. Mówisz, że przyszedł jak do jakiejś mordowni - przecież wypowiadał się całkiem normalnie zanim Kulczycki nie poczynił mu tego zarzutu. Nie dziwię się że Warzecha wyszedł, skoro nie można mu było wypowiedzieć swojego zdania - i zachował się z klasą, bo wyszedł w czasie materiału reporterskiego a nie ostentacyjnie na wizji.

Rozumiem że możemy mieć różne poglądy polityczne i też nie jestem za tym, żebyśmy teraz to roztrząsali przez nie wiadomo ile tygodni, ale są sytuacje, które bezwzględnie powinniśmy wszyscy uznać przynajmniej za nieprzyzwoite.
Kainróg
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Kainróg » 09 lut 2015, 12:18

Zapytał o to nie zarzucił! Typowe dla prawicowych oszołomów przekręcanie faktów. Wierzecha mógł powiedziec, że koleś go obraża pytając o coś takiego, a on nie zaprzeczył tylko sobie wyszedł.
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

TVP INFO

Post autor: woj29 » 09 lut 2015, 12:27

A jaką miał podstawę, żeby zapytać o coś takiego?

Mówisz, że Warzecha mógł powiedzieć, że Kulczycki go obraża - no to powiedział przecież i wyjaśnił mu, według mnie w sposób dość rozsądny, że miał prawo takiej opinii.
Awatar użytkownika
matti
Obserwator

TVP INFO

Post autor: matti » 09 lut 2015, 12:30

Po obejrzeniu tego materiału muszę przyznać, że Kulczycki zachował się bardzo źle. Gość ma prawo mówić co chce nawet jeśli by to były kompletne głupoty. Na tym polega wolność słowa. To była jego opinia. Ja nie przepadam za Warzechą i uważam, że jego porównanie było trochę przesadzone, ale prowadzący nie ma prawa tak się zachować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Lord_info » 09 lut 2015, 12:50

zesepo pisze:Jak by mi wlazł taki do studia tez bym tak powiedział...
O ile wiem, to do programów gości zaprasza sam prowadzący a już na pewno zainteresowana redakcja/ stacja.
Kainróg pisze:Tylko czy ktokolwiek poza skrajną prawica całą tą sytuacją się przejął? nie sądzę. :D
Tomasz Sekielski zbytnio prawicowy nie jest raczej. ;)
https://twitter.com/sekielski/status/564432498915299329

Nie lubię zagłębiać się w takie sprawy szczegółowo, ale ten wątek z opłacaniem szeroko pojętym, troszkę zwrócił moją uwagę. Nawet jeśli Warzecha jest opłacany, to Kulczycki jest dziennikarzem TVP (opłacanej z abonamentu, na które składają się pieniądze od różnych środowisk i grup społecznych, zapewne także przez to które uważa się, że stało się pokrzywdzone przez ten incydent):
http://niezalezna.pl/64019-kto-placi-kulczyckiemu
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: zesepo » 09 lut 2015, 12:54

@woj29 wywnioskował z wypowiedzi... poproszony o profesjonalną analizę wali dalej tym swoim tekstem to brawo.
@lordinfo nie jego wina że gość przyszedł wyładować frustracje...
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Mateusz44 » 09 lut 2015, 12:57

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -bezszwowa niespodziewajka haha :D Coś na rozluźnienie nerwów :D
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

TVP INFO

Post autor: woj29 » 09 lut 2015, 13:06

zesepo pisze:@woj29 wywnioskował z wypowiedzi... poproszony o profesjonalną analizę wali dalej tym swoim tekstem to brawo.
@lordinfo nie jego wina że gość przyszedł wyładować frustracje...
Trzymajmy się wersji: poproszony o analizę, bo pojęcie "profesjonalna" jest pojęciem bardzo względnym, i zdecydowanie nie Kulczycki te standardy wyznacza, co udowodnił tą sytuacją. No i analizę przedstawił - jego zdaniem Duda jest jak Porsche, a Komorowski jak Polonez - powtórzę po raz setny - miał prawo do takiej opinii. Rozwinąć tej myśli już mu niestety nie dano w tym programie.

Ja mam wrażenie, że to Kulczycki chciał wyładować swoje frustracje.
Pawel

TVP INFO

Post autor: Pawel » 09 lut 2015, 13:11

Mateusz44 pisze:http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -bezszwowa niespodziewajka haha :D Coś na rozluźnienie nerwów :D
Dress code to w sumie nic dziwnego. Ale w kwestii ostatniego wydarzenia to powinni raczej zająć się najpierw profesjonalizmem swoich pseudo prowadzących.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

TVP INFO

Post autor: kamico7 » 09 lut 2015, 14:01

Dla mnie poglądy Warzechy też są zbyt skrajne, ale w tej sytuacji nie powinniśmy zajmować się jego poglądami, bo obojętnie kto byłby na miejscu Warzechy to miałbym takie same zdanie, że dziennikarz nie może takiego ataku wystosować i ja się nie dziwię reakcji Warzechy , bo on po prostu był zaskoczony i akurat od tego dziennikarza się nie spodziewał takiego ataku.Mam wrażenie że Kulczycki był jakiś nie wyraźny chyba jak się dowiedział o tych majtkach to musiał się na kimś wyżyć :D Najlepiej jakby Kulczycki przeprosił za swoje zachowanie, bo to trochę uratowałoby jego wizerunek, ale takie oskarżeni o braniu pieniędzy za to co wypowiada jest mocne i ta sytuacja może trafić do sądu i nie widzę szans dla Kulczyckiego.A to że niektóre telewizje bardziej sprzyjają bardziej pisowi inne bardziej platformie to jest nic nowego. Nie ma obiektywnego dziennikarza, bo każdy ma jakieś poglądy, ale w TVN jest dużo dziennikarzy prawicowych mimo wszystko, ale są też dziennikarze którzy próbują być obiektywni i taka jest Monika Olejnik, która często zgadza się z prawicą, ale mam tu na myśli prawicę tę dość normalną czyli Pis i często zgadza się z PO . Jak jej wywiad się ogląda to ona każdego polityka traktuje tak samo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”