TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 6
x 11

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Na pasku informacyjnym Info podaje, że transmisja losowania Lotto tylko na www.tvp.info i www.lotto.pl. Uff...
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 »

Odwołali transmisję z losowania totolotka z powodu konferencji PKW. Był już kiedyś taki przypadek?
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Losowanie skończyło się już jakieś 5 minut temu, a na pasku nadal informacja że trwa i że transmisja dostępna jest na stronie internetowej :)

A swoją drogą - w momencie, gdy okazało się, że konferencja PKW przeniesiona jest na 21:50, mogli to losowanie nadać.
michael112
Obserwator

TVP INFO

Post autor: michael112 »

Kpc21 pisze:Odwołali transmisję z losowania totolotka z powodu konferencji PKW. Był już kiedyś taki przypadek?
Kiedyś, po wyborach europejskich, była sytuacja dokładnie odwrotna :D
Za to w ciągu ostatniego tygodnia, nie było go już... 4 razy!!!! We wtorek po debacie, w piątek, w niedzielę i dzisiaj.
Kpc21 pisze:Losowanie skończyło się już jakieś 5 minut temu, a na pasku nadal informacja że trwa i że transmisja dostępna jest na stronie internetowej :)

A swoją drogą - w momencie, gdy okazało się, że konferencja PKW przeniesiona jest na 21:50, mogli to losowanie nadać.
Problem w tym, że tak naprawdę od 21:30 nigdy nie było wiadomo, o której dokładnie będzie ta konferencja.
Jakkolwiek do tej pory, po moich postach mogliście twierdzić, że mam chorego fioła na punkcie losowań, tak dzisiaj muszę ZDECYDOWANIE pochwalić postawę TVP. Wręcz uważam, że jego postawa jest nadgorliwa. Znając punktualność pkw, ja bym nadał tego totolotka. W razie gdyby konferencja zaczęła się w trakcie, to bym go przerwał, puścił konferencję, a po jej zakończeniu jeszcze raz totolotka od początku. W dzisiejszym przypadku mógł on zostać nadany najzupełniej normalnie, bo wyników wyborów nie ma do tej pory :D
Okazuje się jednak, że w tej sprawie problem był nie z Totalizatorem i warunkami kontraktu, tylko z... postawą władz TVP, która najwidoczniej nie była w stanie przeboleć strat finansowych z tym związanych.
Totalizator Sportowy ma najzupełniej prawo żądać rekompensaty finansowej za niezrealizowaną usługę, i myślę, że co do tego nie ma nikt wątpliwości.
Na przyszłość, zakładając że wraz z nowym prezesem zmieniło się nastawienie do tej sprawy, myślę, że można być spokojnym. Na codzień może sobie być to Lotto. Jak dzieje się coś nadzwyczajnego, to po prostu emituje się go w internecie, a na antenie stosowną informację na pasku.

Tak swoją drogą, to PKW powinno teraz zapłacić za to niewyemitowane losowanie :D
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Mogli puścić wyniki losowania na pasku, wtedy przynajmniej informacja byłaby przekazana :)

Swoją drogą, wam też nie działa teraz stream internetowy TVP Info? Ja mam "Materiał niedostępny". I jak tu obejrzeć konferencję PKW, jak z kolei na stronie PKW transmisja wywala, że jest niedostępna poza granicami Polski?
michael112
Obserwator

TVP INFO

Post autor: michael112 »

Kpc21 pisze:Mogli puścić wyniki losowania na pasku, wtedy przynajmniej informacja byłaby przekazana :)

Swoją drogą, wam też nie działa teraz stream internetowy TVP Info? Ja mam "Materiał niedostępny". I jak tu obejrzeć konferencję PKW, jak z kolei na stronie PKW transmisja wywala, że jest niedostępna poza granicami Polski?
Co najmniej od 17:30.
I jestem w Warszawie.
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
x 6

TVP INFO

Post autor: kossa »

Mam pytanie, oglądał ktoś dzisiaj Info Poranek ok. godz. 9:10? Bodajże przed pogodą puszczona pokaz zdjęć od widzów oraz widoki z kamer na zamgloną Warszawę. Podczas tego pokazu był super podkład, którym był pod wrażeniem nawet Igor Sokołowski. Ma ktoś nagrany ten fragment Poranka oraz wie o jaki utwór chodzi?
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 218
x 97
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: mateusz_71 »

W tym roku, ponownie, RMF FM i TVP Info łączą siły na Wszystkich świętych. W RMF FM specjalne raporty drogowe pojawią się w piątek (od 14:30 do 21:30, co godzinę) oraz w niedzielę (od 6:30 do 21:30, co godzinę).
Nie znalazłem informacji z godzinami specjalnych serwisów w TVP Info, ale prawdopodobnie - tak jak rok temu - pojawią się one o pełnej.
Źródło: RMF24
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 6
x 11

TVP INFO

Post autor: Dijon »

W zeszłym roku w trakcie jednego z takich wydań specjalnych doszło do wypadku: https://www.youtube.com/watch?v=92M_2FTrWn8
Awatar użytkownika
Hecktor
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: Hecktor »

Trochę kurjozalnie to wygląda, nie wiem czy jestem zwolennikiem transmisji takich zdarzeń na żywo, na przykład w razie sytuacji, gdy wypadek byłby poważniejszy głos powinien być oddany do studia żeby nie narażać widzów na drastyczne sceny.
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
x 6

TVP INFO

Post autor: kossa »

I jak ma ktoś nagrany fragment Poranka z wczoraj ok 9:10?
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Jacek_TVPinfo »

@kossa, poczekajmy, aż Lord wrzuci swoje cotygodniowe nagrania z Poranków. A pytania o nagrania kierujemy tu: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=254517#p254517
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 19

TVP INFO

Post autor: TiM »

kossa pisze:I jak ma ktoś nagrany fragment Poranka z wczoraj ok 9:10?
Ktoś ma ;)
http://www.dailymotion.com/video/x3be021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 144

TVP INFO

Post autor: matik »

kossa pisze:Mam pytanie, oglądał ktoś dzisiaj Info Poranek ok. godz. 9:10? Bodajże przed pogodą puszczona pokaz zdjęć od widzów oraz widoki z kamer na zamgloną Warszawę. Podczas tego pokazu był super podkład, którym był pod wrażeniem nawet Igor Sokołowski. Ma ktoś nagrany ten fragment Poranka oraz wie o jaki utwór chodzi?
Adele - "Hello"
tvferdex97
Junior
x 5
x 12

TVP INFO

Post autor: tvferdex97 »

Czy informują gdzieś czy to w TV czy to w necie które osoby będą w następny dzień prowadzić Poranek Info i Panoramę Dnia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”