TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alan »

@Piotr_Szczecin, po co edytujesz w taki sposób post, że mój e tej chwili jest bez sensu.
Napisałeś, że w Szczecinie dbają o wizerunek. Mogłem zacytować, mój błąd.

Ta dbają. Może nie wiesz, ale pracowałem tam 15 lat. Sporo bym mógł napisać, ale teraz rządzi PiS i mogą zamknąć.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Post autor: Evil »

Rano cały czas coś zmieniali - włączyłem specjalnie o 6 rano
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: projektor.ols »

Co do moich odczuć w sprawie TVP Info:
-Czołówki są na pewno o niebo lepsze niż za czasów TVP3 z 2007r. Muzycznie też... ;)
-Studio: przeźroczyste prześcieradło zabarwione na niebiesko i z tyłu kilka monitorów LCD. :) Ładniejsze od białego prześcieradła, jakie serwował ostatnio "Kurier".
-Belki, podpisy i tym podobne: chyba ktoś miał zły dzień... O ile pasek z informacjami jest czytelniejszy (dla mnie :) ), to jest za wysoko. Belka "Na żywo" czy "Archiwum" taka sobie... a podpisy zabójcze. Przeźroczyste na biało-szarawym tle. No ciekawie widać, kiedy np. materiał był kręcony w dzień...
-Sport: Powrót do przeszłości. Chodzi mi do zielonej "Trójki". A i dlaczego prezenterka z głównego studia zapowiada sport? A tak jest ok. ;)
-Pogoda: Mapka taka sama jak w TVP1, 2, 3... Pasek z informacjami zasłania Hektopaskale... A i mogli zrobić mapkę jak ma TVN (tzn. rozszerzyć, choć na TVN Meteo zauważyłem, że jest chyba troszkę mniejsza niż ma TVP, ale Olsztyn czy inne miasta, które się nie mieszczą na mapkach TVP są...)
-Loga: Logo TVP Info przypomina mi te nowe TVP Polonia. Tylko "odpicowane"... A loga regionalnych oddziałów, to mało się różnią od loga zwykłego TVP3, tyle że mają uciętą 3. (tu występuje moja paplanina bez najmniejszego sensu :) ).

Podsumowując: Jest trochę graficznie lepsza od TVP3, programowo taka sama. (czyli zmiana "Kurierów", lokalne programy, itp) ;)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 266
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Poland »

Ja mam takie same odczucia ale według mnie mogą to TVP .... zlikwidować a nazwę regionu mogli by przenieść pod logo TVP INFO. Regiony oczywiście musiałby troche poprzesuwać belki od serwisów ale to nic.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3189

TVP INFO

Post autor: Karol »

Już mi się tęskni do TVP3. Naprawdę spartolili.... :/
Miro
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Miro »

jednym słowem... żenada!!!
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

I 10 lat przygotowań...taaa. 50. Czytałem kiedys w jakimś serwisie, że za miesiąc ma wystartować TVP INFO a oni nie mają studia, czołówki, nawet loga...widać, ze wszystko robione "na szybko" na odpieprz...
Awatar użytkownika
infotvp
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: infotvp »

FanTIVI pisze:I 10 lat przygotowań...taaa. 50. Czytałem kiedys w jakimś serwisie, że za miesiąc ma wystartować TVP INFO a oni nie mają studia, czołówki, nawet loga...widać, ze wszystko robione "na szybko" na odpieprz...
Zgadzam się z tobą. Strona TVP3 jest niedostępna. Ciekawe jaką oglądalność będzie miało TVP INFO.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3189

TVP INFO

Prawdziwa telewizja informacyjna. Całą sobotę zasypują nas konwencjami i ich powtórkami, bo nie mają co puszczać. Ludzie litości, oglądam już TVP Info od 1,5 godz. i nie widziałem nawet jednego materiału reporterskiego.
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

TVP INFO - prawie jak HD...prawie robi wielką różnicę :D
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Golbi »

Zastanwia mnie czy to logo nie mogło by byc w tej samej lini co ten pasek z informacjami nad tym godzina i nad godzina na żywo lub powtórka co spowodowałoby taka puszke jak na TVN 24 czy Superstacji.

Pozostałe loga temtycznych TVP powinny byc takie jak ten TVP Info tylko kolorystyka inna co iwecej TVP Sport powinien miec tez logo na dole ekranu bo z tego co pamietam (nie mam tego kanału ale go widziałem) na dole ekranu tez jest pasek z informacjami sportowymi
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3189

TVP INFO

Gdyby logo było w tej samej linii co pasek z informacjami, byłoby to ewidentne ściągnięcie pomysłu z BBC. Na dobrą sprawę wyglądałoby to o wiele lepiej niż teraz. Poza tym szkoda, że jakość pozostawia wiele do życzenia. Widzę programy emitowane na żywo i jakość jest ok, jednak gdy już pokazują nagrania lub transmisje, bo wydaje mi się, że korzystają z bardzo ograniczonego możliwościowo sprzętu.

Zastanawiam się też kto mógł stworzyć tak beznadziejną oprawę graficzną, która moim zdaniem jest na poziomie tego, co prezentuje nam TV Trwam. Szczerze powiedziawszy, milej ogląda się oprawę takich telewizji jak TMT czy niektórych stacyjek internetowych.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: arczi13_90 »

mi także nie podoba się ta oprawa graficzna, ani logo...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3189

TVP INFO

Swoją drogą teraz leci serwis kulturalny w TVP Info. Myślałem, że TVP3 zakończyła współpracę z TVP Kultura. Serwis prowadzi Monika Richardson.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Alan »

No jak to kto. Pewnie syn/córka jakiegoś bossa pracującego w Warszawskim ośrodku TV i wziął pewnie za to tyle kasy co ja nie zarobiłem przez co najmniej 10 lat. TVP zawsze słynęła z produkcji jakiś gniotów. Żeby ćwiczyć dzisiaj w nocy różne loga, podpisy i inne bzdety to mi sie w pale nie mieści, chociaż tam pracowałem, również w wawie.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”