TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Miro
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

gdzieś czytałem ,że nie
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Post autor: Evil »

Ja czytałem, ze zawieszają transmisje tylko na czas wyborow, a po wyborach? Chyba ze PZPN im zabierze prawa i da Polsatowi, ktory takze sie o to stara.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 266
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Poland »

Narazie PZPN się zastanawia :
http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=817
Poland - Aktywnie najlepszy!
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Ale to by było lipne dla tych co nie mają Polsat Sport, bo na otwartym Polsacie nie było by miejsca na słabą II ligę. Jest jeszcze TV4 i to chyba tam by był 1 mecz w sezonie. Np. Polska Liga Siatkówki tam jest.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Alan »

Znowu na TVP info leci LIVE pan zero. Nadmieniam,że na innych informacyjnych nie leci. Żenada, już nie mogę tej stacji oglądać, chyba wywalę tą stację z odbiornika sat.

Aha, miał być serwis kulturalny
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
infotvp
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: infotvp »

FanTIVI pisze:Już myślałem, że poczytają na forach internetowych, ze ludziom sie to nie podoba i ten pasek przesuną na dół, no ale lipa. Ten zegarek to chyba czcionką arial jest ? :D Zamiast zrobić "TVP PARLAMENT" jak było w planach, przecież prace już trwały, tylko je wstrzymano. Tam te konwencje, obrady sejmu, komisje śledcze i nie wiem co jeszcze....
Też mam takie zdanie. Arial chyba tak.
Znowu konferencja... :(
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Golbi »

Mogłby ktos zrobic logo ktorego z regionalnych kanałów TVP na wzór TVP INFO tylko zamiast czerwonego zielony. Co do poprawek to wydaje mi ise ze pasek z inormacjami i logo TVP Info powinno byc lekko bezbarwne i w tej samej lini a na gorze logo stacji regionalnych oczywiscie tylko wtedy jak nadaja wswoje pasma ale logo TVP INFO zostawac powinno na dole i pasek tez.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
infotvp
Użytkownik

TVP INFO

Kilka zdjęć (już mniejszych):

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Tomek »

Golbi, odczep się od lokalnych ośrodków. To chyba jedyne, co da się oglądać na tej stacji. Nie wyobrażam sobie, abym musiał oglądać stare sondaże, w których PiS wygrywa, w pasmie lokalnym. Ten kanał to kicz wszechczasów, w dodatku powstający za nasze pieniądze. Gorszej stacji w Polsce jeszcze nie było.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Golbi »

Tomek pisze:Golbi, odczep się od lokalnych ośrodków. To chyba jedyne, co da się oglądać na tej stacji. Nie wyobrażam sobie, abym musiał oglądać stare sondaże, w których PiS wygrywa, w pasmie lokalnym. Ten kanał to kicz wszechczasów, w dodatku powstający za nasze pieniądze. Gorszej stacji w Polsce jeszcze nie było.
A czy ja je ruszam skoro ma to byc kanał informacyjny to pasek z newsami powinien byc cały czas na ekranie czy na TVN 24 było kiedys tak zeby nie było paska z informacjami? Dotego pasek mniejszy i przezroczysty podobnie jak logo. Nad tym logo mogło by byc logo osrodków i pasek z informacjami z regionu.Pojawia sie jakas informacja po 18 (wtedy maja byc regionalne) i co dopiero o 20 poinformuja ludzi o newsie kiedy juz TVN 24 albo inne dawno o tym powiedza.Co to za kanał informacyjny który przez 2 godziny nawet paska z nbewsdami nie bedzie miec?
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Alan »

Tomek pisze:Golbi, odczep się od lokalnych ośrodków. To chyba jedyne, co da się oglądać na tej stacji. Nie wyobrażam sobie, abym musiał oglądać stare sondaże, w których PiS wygrywa, w pasmie lokalnym. Ten kanał to kicz wszechczasów, w dodatku powstający za nasze pieniądze. Gorszej stacji w Polsce jeszcze nie było.
Święta prawda
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Tomek »

A czy ja je ruszam skoro ma to byc kanał informacyjny to pasek z newsami powinien byc cały czas na ekranie czy na TVN 24 było kiedys tak zeby nie było paska z informacjami?
TVP Warszawa, TVP Katowice, TVP Kraków... to (w zasadzie) nie stacje informacyjne, więc dlaczego mają nadawać ten pasek. I jak sobie wyobrażasz oglądanie meczy piłkarskich, z grafiką zakrywającą pół ekranu w paśmie lokalnym?Gdyby ośrodki regionalne mieli w nazwie stacji "Info" moglibyśmy dyskutować, ale nie mają, i są teraz tak jakby (teoretycznie) oddzielnymi stacjami, retransmitującymi TVP Info.

A co do najnowszych newsów, TVP3 nigdy się nie spieszyło z podawaniem informacji (no może konwencji wyborczych ;)), więc nie widzę problemu.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
infotvp
Użytkownik

TVP INFO

Znów konwencja PiS...
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Chyba jesteśmy na to skazani ;-)
Awatar użytkownika
infotvp
Użytkownik

TVP INFO

FanTIVI pisze:Chyba jesteśmy na to skazani ;-)
Chyba tak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”