TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 48
x 35

TVP INFO (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Obrazek

Zabawa z cyklu: znajdź na tym obrazku dziennikarza :) Ja mam duże trudności.
DaMiAn1998
VIP Expert
x 292
x 185

TVP INFO (HD)

Post autor: DaMiAn1998 »

Jak już puszczają te wydania codziennie to mogliby zrobić codzienny program "Wydanie specjalne - tylko w TVP INFO". Pasmo wielogodzinne ale o stałych ramach czasowych :D
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 113
x 64
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: rafik »

Serio zrobili wydanie specjalne z jednej wypowiedzi posła do ich "dziennikarza" (choć pewnie to był jeden z tych młodych gniewnych)? Oni już przebili dno i lecą na dno dna...
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2455

TVP INFO (HD)

Post autor: wiatriwoda »

A teraz wyobraźmy sobie taką sytuację 3 lata temu. Teraz, to jest zupełnie inny twór telewizjopodobny.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 861
x 1013

TVP INFO (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Ta stacja to śmieciowy twór, którego nie da się oglądać. Nie da się ich traktować poważnie w ogóle, tak prymitywnie nadużywają napisu "wydanie specjalne" i to z powodu takich głupot... w TVN24 coś takiego byłoby nie do pomyślenia. Niech oni się wypchają z tą żenującą propagandą. :)
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
komosa
Obserwator
x 29
x 12

TVP INFO (HD)

Post autor: komosa »

rafik pisze:Serio zrobili wydanie specjalne z jednej wypowiedzi posła do ich "dziennikarza" (choć pewnie to był jeden z tych młodych gniewnych)? Oni już przebili dno i lecą na dno dna...
Serio, od końca Teleexpressu Extra do Wiadomości leciało; wypowiadali się kolejno: Dorota Kania (naczelna TV Republiki), Tomasz Sakiewicz (naczelny Gazety Polskiej), Anita Gargas (dziennikarka śledcza, TVP), Adrian Stankowski (Gazeta Polska Codziennie) i dr hab. Piotr Wawrzyk (propisowski politolog z UW).
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 314
x 978

TVP INFO (HD)

Post autor: Manieq »

Mało tego, ponadto dzisiaj wczesnym popołudniem na portalu tvp.info w pierwszej trójce informacji na samej górze można było znaleźć... ujawnioną przez Teresę Lipowską tajemnicę o przyczynie śmierci serialowego Lucjana Mostowiaka. Ok, "MjM" ogląda przeciętnie 1/10 Polski, ale to nie jest już lekka przesada?
POZDRAWIAM | MANIEQ
#WolneMedia
mati90
Obserwator
x 1
x 17

TVP INFO (HD)

Post autor: mati90 »

Czyli teraz po prostu mamy codziennie wydania specjalne i tyle.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2455

TVP INFO (HD)

Post autor: wiatriwoda »

Same wydania specjalne to wtopa częściowo merytoryczna, ale bardziej techniczna. Gdyby informowali rzetelnie, ale tylko dziwacznie, dla oglądalności czy coś, to by uszło. Największy problem mówiąc bardzo delikatnie, to poziom całej anteny, a właściwie brak poziomu. Im nie zależy na kanale, widzach tylko propagandzie, dlatego nawet sprawy zwykłych ludzi, niepolityczne są gdzieś daleko w tyle, kiedy konkurencja przejmuje funkcję publicznego nadawcy. Nie szkoda TVP Kurskiego, szkoda TVP w tym znaczeniu ogólnym, odbudowa jakości i opinii będzie katorżniczym wyzwaniem.

Dlatego wątek o odbudowie postkurskiej TVP, w ujęciu nieżartobliwym, a serio, jest materiałem na poważny wątek. I niełatwy.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 113
x 64
Kontakt:

TVP INFO (HD)

komosa pisze:
rafik pisze:Serio zrobili wydanie specjalne z jednej wypowiedzi posła do ich "dziennikarza" (choć pewnie to był jeden z tych młodych gniewnych)? Oni już przebili dno i lecą na dno dna...
Serio, od końca Teleexpressu Extra do Wiadomości leciało; wypowiadali się kolejno: Dorota Kania (naczelna TV Republiki), Tomasz Sakiewicz (naczelny Gazety Polskiej), Anita Gargas (dziennikarka śledcza, TVP), Adrian Stankowski (Gazeta Polska Codziennie) i dr hab. Piotr Wawrzyk (propisowski politolog z UW).
A czasem jeszcze Karnowskiego nie było? Coś mi mignęło na Twitterze.
manieq01 pisze:Mało tego, ponadto dzisiaj wczesnym popołudniem na portalu tvp.info w pierwszej trójce informacji na samej górze można było znaleźć... ujawnioną przez Teresę Lipowską tajemnicę o przyczynie śmierci serialowego Lucjana Mostowiaka. Ok, "MjM" ogląda przeciętnie 1/10 Polski, ale to nie jest już lekka przesada?
Pudelkowi rośnie konkurencja :D Tak, to przesada. Nie powinny być na pewno tak wyeksponowane takie informacje. Jeszcze gorzej, jak miałyby clickbaitowy tytuł typu "SZOK! Lipowska podaje, na co umarł Lucjan z MjM!", choć sobie wszedłem teraz na stronę i widzę, że jest podobny do tego tytuł.
[ Spoiler ]
mati90
Obserwator
x 1
x 17

TVP INFO (HD)

Post autor: mati90 »

Ciekawe na jaki jutro będzie temat wydań specjalnych na tym kanaliku.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 299
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: Poland »

To co dzisiaj zrobili w TVP Info to zwyczajna żenada - wydanie specjalne na temat tego jak ludzie nas biją i jak nas opozycja krytykuje. Jak ja to widziałem to aż zwijałem się... ze śmiechu - zwłaszcza jak do głosu doszła Anita Gargas która wygłosiła kalendarium ataków na TVP. Najczęściej wspominano Michała Rachonia którego to nienawidzi nawet Zbigniew Stonoga :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 113
x 64
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Dzisiaj od 10:00 - tak, zgadliście, wydanie specjalne "tylko w TVP INFO" pod nazwą "Ataki na dziennikarzy TVP" + kwestie ustaw o KRS i ustroju sądów. Trafiłem na początek, przypomniano, o co chodzi, nawet łączyli się przez Skajpaja z Kłeczkiem, który wyraził swój stosunek wobec tego, powiedział również o politykach "totalnej opozycji" i ich atakach na dziennikarzy. Co jak co, ale dziennikarz TVP powinien zachowywać neutralność i takimi sformułowaniami nie operować. Przypomniano przy okazji Rachonia i oczywiście grudniowe protesty przed Sejmem. Gościł już telefonicznie Skowroński, nawet jakaś pani politolog czy coś stowarzyszona przy SDP się wypowiadała z Poznania. Jak im się już znudziło, przeszli na kwestię sądownictwa i tak, byli obecni niezależni komentatorzy.

Tak w skrócie wyglądały ostatnie 2,5 godziny w tym kanale ;) Jakoś jak przydarzały się ataki na dziennikarzy TVNu czy Polsatu, to oni nie robili wydań specjalnych, a TVP Info zachowuje się jak małe dziecko i skarży się w stylu "Proszę Pani, a on do mnie to powiedział!". Żenua.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 48
x 35

TVP INFO (HD)

Post autor: Dijon »

Oni mieliby bronić innych mediów? Wczoraj w "Nie da się ukryć" wyemitowano materiał, w którym pokazano, że media komercyjne jeszcze bardziej atakują rząd, niż opozycja. Dostało się Polsatowi, TVN-owi i oczywiście Gazecie Wyborczej.

No cóż, TVP Info już stawia znak równości pomiędzy linią stacji, a linią rządu...
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 113
x 64
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Tak jakby ktoś chciał się zapoznać, o co chodzi ;)
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”