TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Gazeta.pl: Jeden program TVP może trafić pod młotek. Drugi miałby pełnić misję publiczną i z niego zniknąć miałyby z niego reklamy - zakłada jedna z koncepcji zmian w telewizji publicznej, jaki ma Platforma Obywatelska. Kanał TVP Info ma zniknąć, a w jego miejsce nadawane będą programy lokalne... Taki scenariusz w rozmowie z gazeta.pl potwierdził minister w kancelarii premiera Rafał Grupiński. (...) Zmiany nie ominęłyby też TVP Info, całodobowego kanału informacyjnego. Jak powiedział nam Grupiński "TVP Info miałaby zniknąć, a jego ramówkę tworzyłby ośrodki lokalne".

Oby...
Obrazek
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Post autor: Evil »

pop pisze:Gazeta.pl: Jeden program TVP może trafić pod młotek. Drugi miałby pełnić misję publiczną i z niego zniknąć miałyby z niego reklamy - zakłada jedna z koncepcji zmian w telewizji publicznej, jaki ma Platforma Obywatelska. Kanał TVP Info ma zniknąć, a w jego miejsce nadawane będą programy lokalne... Taki scenariusz w rozmowie z gazeta.pl potwierdził minister w kancelarii premiera Rafał Grupiński. (...) Zmiany nie ominęłyby też TVP Info, całodobowego kanału informacyjnego. Jak powiedział nam Grupiński "TVP Info miałaby zniknąć, a jego ramówkę tworzyłby ośrodki lokalne".

Oby...
To nie wiem dlaczego, tak zapowiadali władze TVP zmiany, nowy newsroom już prawie gotowy. Nie wierzę w to.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 344
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: AtoMan »

Poprawić jakość i będzie dobrze... TVP nie potrzebuje rewolucji.
dość
Damhan
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: Damhan »

Bardzo mi się to nie podoba. Myślę, że program lokalny jest obecny w sposób wystarczający: serwisy informacyjne, programy publicystyczne i garść hobbystyczych oraz o tematyce regionalnej. Tyczasem całodobowy kanał informacyjny jest potrzebny. Należy go rozwijać i poprawiać, a nie likwidować- ma być nowy newsroom, uwolnienie od obrad parlamentu itd., a tu takie coś...
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Nowy budynek TVP, w którym ma się mieścić nowe studio TVP Info:
Obrazek
Zdjęć z wnętrza nadal szukam.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

TVP INFO

Post autor: Artu »

Jeśli to prawda, że TVP Info ma zniknąć - to prezes Urbański zapisze się na kartach historii TVP. Negatywnie :D
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVP INFO

FanTIVI pisze:To nie wiem dlaczego, tak zapowiadali władze TVP zmiany, nowy newsroom już prawie gotowy. Nie wierzę w to.
A co mają wspólnego władze TVP z Platformą? =/
Zarząd TVP jest uzależniony od rządu, który w każdej chwili może zrobić z mediami publicznymi, to co chce. Nowy newsroom to żaden argument :/

Artu - kolejna bzdura. Od kiedy Urbański jest w rządzie Tuska? On zdecyduje o tym, czy TVP Info zniknie? Nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

TVP INFO

Post autor: Artu »

Nie. Tylko że on uruchomił chyba jedyny w historii kanał TVP, który po ok. 6 miesiącach nadawania MOŻE (nie musi, nie czepiać się!) zostać zamknięty.

PS. Tylko nie podaj mi jako argument, że znowu bzdurę napisałem, kanału Tylko Muzyka. Wtedy TVP nie mogła uruchamiać kanałów tematycznych.
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

pop pisze:Artu - kolejna bzdura.
Dla Ciebie chyba tylko Twoje posty nie są bzdurą.

To TVN24 wspiera p. Tuska i jego ekipę - chyba dlatego doczekamy się może końca Info.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2826

TVP INFO

Post autor: Karol »

Równocześnie partię Tuska mogłoby wspierać TVP Info. W ogóle błędem było praktycznie całodziennych utworzenie pasm wspólnych TVP3, a potem jeszcze zmiana w TVP Info. Dawniej pasm wspólnych mieliśmy 4-5 godzin dziennie, na dodatek w 2-3 blokach przez cały dzień. Wolę kanał lokalny, niż beznadziejne TVP Info/TVP Parlament/TVP Sport w jednym.
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Paweł Ciupak »

FanTIVI pisze:To nie wiem dlaczego, tak zapowiadali władze TVP zmiany, nowy newsroom już prawie gotowy. Nie wierzę w to.
Ja też sądzę, że to kolejne rewelacje Wyborczej nie mające pokrycia w rzeczywistości. Po prostu za dużo wpakowano w TVP Info, żeby go zamknąć. Najwyżej jeżeli potrzebują całodobowych programów lokalnych przeniosą go na satelitę a naziemnie będą nadawać przez DVB-T.

Poza tym znając tempo TVP, to nawet zamknięcie mogą odkładać w nieskończoność :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVP INFO

Paweł Ciupak pisze:Najwyżej jeżeli potrzebują całodobowych programów lokalnych przeniosą go na satelitę a naziemnie będą nadawać przez DVB-T.
Właśnie tak powiedziała Katarasińska w TVN24.
Dobry był komentarz Marciniaka: "Platforma chce nam wysłać konkurencję w kosmos". :D
Obrazek
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 106
x 108
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL »

Reporterzy TVP INFO mają nowe kostki na mikrofonach! Białe, z logotypem TVP INFO. Ciekawe, co dostaną ośrodki - kostki z nazwami oddziałów czy takie same...
Jako dowód załączam fotkę, którą zrobiłem dzisiaj szybko telefonem (dobra rzecz :P):
Obrazek
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Ooo, no proszę. W końcu "TVN24" też ma własne :D

Nie sądzę, żeby Info miała by być usunięta... Będzie nowy newsroom, wtedy być może nowa oprawa. Szefostwo TVP samo przyznało, że popsuli sprawę, jeśli chodzi o tę telewizję.
Musimy być dobrej myśli.

EDIT
To studio w "Rozmowie Dnia" było zawsze takie, czy jest zmienione?
Obrazek
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 106
x 108
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL »

Było takie jeszcze za czasów informacyjnej TVP3. Swoją drogą obrzydliwe. Ta wykładzina mnie dobija... To już lepsze było studio tego programu "Trzeci wymiar" (czy jak to tam się nazywało).
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”