TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: glyzewski »

SsSzYmEkKk pisze:czy pamiętacie taki program za czsów TVP3, malarz chodził po różnych ciekawych i interesujących miejscach, a następie wracał do domu i malował to, co zapamiętał... jaki tytuł miał ten program... ;)
Program nazywał się "Malowanie obrazów" albo "Malowanie obrazów to proste". Był to chyba szkocki program. Nie pamiętam jednak oryginalnego tytułu. Tytuł polski nie jest dosłownym tłumaczeniem. Również lubiłem oglądać ten program, według mnie to jeden z ciekawszych programów z dawnego TVP 3. Wydaje mi się, że mogli by go przywrócić w TVP Info, chociaż nie pasuje on zbytnio do telewizji informacyjnej. Jednak w TVP Info dużo nie pasuje do programu informacyjnego np. mecze 2 ligi - tego nie mogę wytrzymać.
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Post autor: Evil »

glyzewski pisze:ednak w TVP Info dużo nie pasuje do programu informacyjnego np. mecze 2 ligi - tego nie mogę wytrzymać.
Moim zdaniem mecze to duży plus, wolę oglądać to [jak już mówiłem] niż powtórki nudnych programów dokumentalnych itd...
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

TVP INFO

Czy są jakieś nowe informacje o newsroomie TVP Info? Tzn. jak będzie wyglądał, kiedy wystartuje itp.
Miro
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Miro »

Już dawno ten newsroom powinien być.TVP jak zwykle w d.pie ma swoich widzów.Jak widzę taki kanał telewizji "publicznej" to aż mi ręce opadają.Już arabskie małe stacyjki TV robią lepsze programy informacyjne :)
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 104
x 107
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL »

SsSzYmEkKk pisze:czy pamiętacie taki program za czsów TVP3, malarz chodził po różnych ciekawych i interesujących miejscach[...]
glyzewski pisze:Program nazywał się "Malowanie obrazów" albo "Malowanie obrazów to proste". [...]
Uwielbiałem ten program! Facet za pomocą suszarki do włosów suszył np. tło, żeby móc szybko coś domalować na nim. Albo za pomocą jednego pociągnięcia pędzla malował całe niebo. Niesamowite. Moja siostra m.in. dzięki temu programowi zaczęła interesować się malarstwem i... wylądowała na PWr. na architekturze... :D
A program mógłby powrócić do innych kanałów. Nieważne, którego. Ważne, żeby wrócił.
A tak swoją drogą to ten program był chyba realizowany przez tych samych ludzi co ten program dla majsterkowiczów [w oryg. wersji w tytule było chyba "diy..." coś tam]. Jeszcze niedawno leciał na TVP3.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Axel »

Ja również pamietam ten program, był miły dla oka ale leciał chyba zawsze późnym wieczorem. Pamiętam, że ten malarz oprócz tych sztuczek z suszarką zawsze na obrazie domalowywał ptaka na niebie jako jego znak rozpoznawczy.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

TVP INFO

Post autor: telefan »

SNOL pisze:A tak swoją drogą to ten program był chyba realizowany przez tych samych ludzi co ten program dla majsterkowiczów [w oryg. wersji w tytule było chyba "diy..." coś tam]. Jeszcze niedawno leciał na TVP3.
Fajny program to był.Nazywał się ,,Magazyn majsterkowicza" a nazwa oryginalna,,The Diy Show"
http://pl.youtube.com/watch?v=YNG8TZapyS0Filmik z zapowiedzią tego programu.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

TVP INFO

Post autor: Artu »

Widzę że mój filmik zdobywa popularność :D Program pamiętam - był świetny!
Damhan
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: Damhan »

Czy ktoś wie może co to za studio, w którym pokazywane są "Komentarze świat"? Gdzie ono się znajduje? Nawet całkiem ładne.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 104
x 107
Kontakt:

TVP INFO

To studio spokojnie mogłoby być głównym studiem "Serwisów", bo udało im się. Najbardziej podoba mi się stół. :)
Evil
Junior
x 2

TVP INFO

Post autor: Evil »

To jest to niebieskie studio, czy to z widokiem na Warszawę?
O ile się nie mylę?
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 104
x 107
Kontakt:

TVP INFO

Ani to, ani to. Trochę podobne do studia "TKW" i "TKM" TVP Warszawa, ale to nie to.
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

TVP INFO

Nie będę obstawiał terminu startu nowego newsroomu i studia ale powiem jedno. TVP jak zwykle nie dotrzymuje słowa i oszukuje swoich widzów. Jest już prawie koniec maja, a newsroom miał być na początku kwietnia.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

TVP INFO

Post autor: Artu »

Dziwi Cię to? Bo mnie wręcz przeciwnie :P
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 189
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Poland »

Według mnie kolejnym dowodem pokazujących że TVP drwi z widzów jest brak informacji o planach związanych z odbudową "Panoramy". Wracając do tematu ciekawe czy jak nowe Wiadomości ruszyły to nowego studia też możemy się niedługo spodziewać ?? Być może może się okazać tak że zmiany w Wiadomościach oraz w konkurencyjnych Wydarzeniach mogą że przyczynić do startu nowego studia TVP INFO i być jego zapowiedzią.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”