TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Tak dla ciekawostki - u mnie w serwisie lokalnym również wspominają o zmianach w TVP INFO. Oczywiście mówią o super plazmach, newsroomie, oświetleniu itd., itd...

I tekst: ''Jednego u nas nie zabraknie...rzetelności''......
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Alfernando »

Podczas reklam o abonencie też się uśmiałem jak powiedzieli, że TVP jest najobiektywniejszą TV :lol:
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

TVP INFO

Post autor: Kamil »

I jutro gościem po południu będzie Donald Tusk. Wow! Gwiazdę sobie zaprosili!
>> Według mnie ta forma promocji jest troszkę nachalna ale wolę to zamiast tysiąca drogich billboardów i reklam w prasie czy radio. Przecież oni robią szum "za darmo" więc o co te halo? W Polsce jest tyle kanałów że zawsze pod koniec serwisu można przełączyc na coś innego. Całkiem normalne jest to że się promują. Swoją drogą kochani medioznawcy:
Większy szum = więcej widzów = więcej kasy z reklam i nie tylko = lepsze programy.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Poland »

Ice pisze:Tak dla ciekawostki - u mnie w serwisie lokalnym również wspominają o zmianach w TVP INFO. Oczywiście mówią o super plazmach, newsroomie, oświetleniu itd., itd...
W Kronice TVP Kraków też mówili o zmianach w TVP INFO. My jednak dla odróżnienia mieliśmy innego lektora.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

TVP INFO

Rzetelności? Proszę bardzo Kisiel o przykłady w których TVP INFO manipulowało informacjami... Jakimikolwiek. Każda stacja publiczna jest zależna od partii rządzącej. Zresztą myślicie że za granicą jest inaczej. Najważniejsza jest zawsze partia rządząca. Więc nie dziwcie się że PiS był najważniejszy - teraz przecież pierwsze są transmisje z konferencji PO.

Kisiel czekam na odpowiedź...
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

TVP INFO

Post autor: glyzewski »

cmabb93 pisze:I jutro gościem po południu będzie Donald Tusk. Wow! Gwiazdę sobie zaprosili!.
Tusk będzie "Gościem Poranka" o 8:00.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

TVP INFO

cmabb93 pisze:Rzetelności? Proszę bardzo Kisiel o przykłady w których TVP INFO manipulowało informacjami... Jakimikolwiek. Każda stacja publiczna jest zależna od partii rządzącej. Zresztą myślicie że za granicą jest inaczej. Najważniejsza jest zawsze partia rządząca. Więc nie dziwcie się że PiS był najważniejszy - teraz przecież pierwsze są transmisje z konferencji PO.

Kisiel czekam na odpowiedź...
To było chyba pytanie do Ice'a. Ja tylko wspomniałem o tym że w Kronice też mówili o TVP INFO. Tamtą końcówkę cytacie postu Ice'a już uciąłem.
klossser
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: klossser »

Najprawdopodobniej tylko serwisy 10.30 i 17.30 będą prowadzone w parach. Np A. Klarenbach będzie prowadził Serwisy info a Lewandowska Info Poranek, rozmowy z gośćmi czy przegląd prasy i portali. Więc razem będą prowadzi blok poranny i to jest to prowadzenie w parach. (według mnie)

EDIT: W telegazecie Tvp Lublin w jutrzejszej ramówce o godzinie 12 i 14 widnieje program Temat Dnia. Na stronie Tvp tego nie ma.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVP INFO

Post autor: pop »

Dodam, że w serwisie - jak to dziś powiedziała prowadząca - "z Warszawy", również mówiono o tych zmianach, jednak nie - jak w większości, o ile nie we wszystkich przypadkach - na końcu, bo na koniec wyemitowano krótkie przemówienie HGW.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

TVP INFO

W "Okno na Polskę" tło czołówki wygląda dokładnie tak samo (lub bardzo podobnie) jak czołówki zaprezentowane na Press.pl. Czyżby tak miały wyglądać nowe czołówki?

>> Już nie mogę się doczekać.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

TVP INFO

A nie zauważyliście że ta prezentacja jest ściągnięta od Wirtualnychmediów które pokazały ją wcześniej ??
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVP INFO

Post autor: Ice »

Jeżeli chodzi Ci o nagranie promujące zmiany w TVP INFO, które można zobaczyć na WM - tą prezentację stworzyła TVP INFO....
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

TVP INFO

Racja Ice. Dziennikarze za pewne dostali ją podczas konferencji TVP. Swoja drogą WM dokonała aktualizacji z tym filmikiem wcześniej niż resztę swoich stron...
arold
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: arold »

klossser pisze:Najprawdopodobniej tylko serwisy 10.30 i 17.30 będą prowadzone w parach.
W parach będą prowadzone jednynie serwisy podsumowujące dane pasma. Dlatego jutro o 10:30 parą będzie duet prowadzący Poranek, a o 17:30 Holecka i Klarenbach- tak jak dawniej w TVN24 Raport Popoludniowy był prowadzony przez duet, który prezentowal newsy w Dniu na żywo ;)
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: embi »

Paweł Ciupak pisze:
piotrtomkiewicz pisze:Cały dzień się chwalą "nowym TVP Info" w TVP Info :)
Ech, chwalą się tym nowym studiem jak małe dziecko nową zabawką. Jak dla mnie – żenada.
Polsat też się w "Wydarzeniach" przez 2 dni chwalił Polsatem News i jego studiem. Fakt, nie przesadzał tak jak TVP, ale jednak.
Polsat-Włącz Emocje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”