TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja jestem ciekaw czy po zakończeniu wyświetlania wiadomości w trybie "PILNE" powrócą do starego wyglądu kategorii newsów.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVP INFO

Post autor: Ice »

A jak Ty to sobie wyobrażasz? Że raz będzie wyświetlany pierwotny styl, a drugi raz ten nowy? Przecież to jasne, że pozostaną przy nowej opcji wyświetlania informacji na pasku.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

TVP INFO

Post autor: Kamil »

Ten pasek to jedna wielka porażka. Nie ma żadnego wyróżnika kiedy zaczyna się nowa wiadomość. Dzisiaj po trzynastej nadawali trzy. O wypuszczeniu z więzienia Dyrygenta Poznańskich Słowików, Dymisji prezesa Narodowego Centrum Sportu i tego że prezydent załagodził konflikt panujący w MSZ.. Po za tym jak dodawali wiadomości na szybko to dodawały się one od razu. I tak dla przykładu:

Pasek1:Prezydent zapowiadał że ustawa którą podpisze...
Pasek2:Sprawa ma związek z szefem NCS który ostatnio
Pasek3:podpisał dokument upoważniający do rozbiórki...

Przez chwilę nie umiałem się połapać! Mogliby przy każdym nowym newsie dawać >>.
Osobiście nadal uważam że ten pasek to lipa. Wystarczy już że ma go TVN24 i PolsatNews - za to właśnie lubiłem TVP INFO za coś innego. A teraz te wiadomości idą tak wooolno. Spowalnia to "dynamiczny charakter stacji" - powinni to przyśpieszyć.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 544
x 2614

TVP INFO

Post autor: Karol »

Z tym ciągnięciem jednej informacji przez kilka pasków to jest naturalne zachowanie. Nie da się wszystkiego ograniczyć do jednego zdania. To samo robi TVN24. Teraz na przykład TVP Info nadaje jakiś dokument bez loga i paska - może komputer im się zawiesił :)
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: projektor.ols »

Karol pisze:Teraz na przykład TVP Info nadaje jakiś dokument bez loga i paska - może komputer im się zawiesił :)
Bez loga to dziwne. Ale często nadają dokumenty bez paska. ;)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
vivien
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: vivien »

witam, chce wyrazić swoją opinię na temat tvp info, znalazłem to forum, wiec pisze, chyba moge...?
nie pododba mi sie nowa formuła tego programu, jest to moim zdaniem nieudana kopia tvn 24. lewandowską lubię, ale adrian klarenbach i jego bezmyślne uwagi skierowane w jej kierunku to wogóle oburzające. poza tym , przy kazdej okazji stara sie okazać swoją niby wyższość nad innymi dziennikarzami. porażka, nie jestem jego rywalem, ale obiektywnym widzem. teraz zrobili jakąś dziwną akcje, ze niby bliżej widza-poranek, nie rzoumiem po co kopiowac 24?przegląd stron internetowych? co to ma być? jak ktoś chce to sobie zajrzy, nie musi słuchać tego niby komentowania. przeglady prasy to samo, mozna zajrzec, krótkie streszczenie i tyle. a oni czytaja całe wstepy, nagłówki, jaki w tym sens?nie wiem, to moje subiektywne zdanie, nie podoba mi sie. NUDY NUDY NUDY. jasne moze i 24 coś skopiował, ale nie z TVP INFO, tylko zagranicznej stacji. jeszcze sie szczyca ze blizej widza, a w 24 leci jak z nut blizej ludzi blizej ciebie... no prosze was. kazdy ma swoje zdanie, ale ja nie znosze tkiego ściągania.głupie połaczenia bez sensu, gmatwanina, nie wiadomo co kiedy po czym, raz prasa, raz serwis, potem nie wiadomo co.......nie ogołnie porazka....pozdrawiam
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
x 1
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: projektor.ols »

vivien pisze:witam, chce wyrazić swoją opinię na temat tvp info, znalazłem to forum, wiec pisze, chyba moge...?
Możesz. Od tego (podobno) jest to forum. :)
vivien pisze:nie pododba mi sie nowa formuła tego programu, jest to moim zdaniem nieudana kopia tvn 24.
Odpowiem Ci częściowo Twoimi słowami:
vivien pisze:jasne moze i 24 coś skopiował, ale nie z TVP INFO, tylko zagranicznej stacji.
I dopowiem moimi słowam z innego tematu:
Ja, Projektor.ols pisze:Wiadomo, że jest trudno coś wymyśleć innowacyjnego do telewizji informacyjnej, więc dziwnym nie jest, że można skopiować sprawdzone rozwiązania.
Poza tym akurat mnie aż tak nie obchodzą bajery techniczne. Ważniejsza jest rzetelność przekazywania informacji (i tu postawię kropkę żeby nie krytykować TVN24, bo mogę się zrobić lekko pobudzony :D ).
Na koniec:
vivien pisze:przeglady prasy to samo, mozna zajrzec, krótkie streszczenie i tyle. a oni czytaja całe wstepy, nagłówki, jaki w tym sens?
Obejrzyj sobie toczkę w toczkę "Poranek TVN24" - tam też wszystko czytają (może już nie? - nie wiem, nie oglądam :) ).

P.S. Zaraz ktoś mi powie, że Polsat News stać było na innowacyjność. Jeśli się to tyczy lotów kamerowych to i owszem. ;)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

TVP INFO

Do Evila i widzisz... Vivien to typowy użytkownik telewizora. Widzi w TVP INFO nieudaną podróbkę TVN24 chociaż naprawdę jest inaczej... Chociaż bo tej akcji z paskiem nieuchronnie zbliżają się do rangi "TVN.P.24.2". TVP INFO będzie zawsze narażone ze strony widzów na łatkę "kopia TVN24", wczoraj była u mnie prababcia i nawet nie odróżniła TVN24 i TVP INFO (nie ona jedna, mimo swoich sędziwych lat, nie używa okularów bo widzi wszystko doskonale). Pytanie dla czego? A ona: duży telewizor, stół co się kręci, ludzie z tyłu. To samo powiedzieli różni wujkowie oraz ciotki które z racji rodzinnej uroczystości byli u mnie...

TVP INFO brak na razie dynamizmu wszystko wlecze się jak flaki z olejem. Najgorszy jest ostatnio Siezieniewski który zawsze jak na niego trafiam mówi: Dla tych wszystkich państwa którzy dopiero teraz włączyli telewizory"... Stacja powinna szukać własnych wyróżników od konkurencji, na rynku niby jest gęsto ale kto powiedział że do Polski nie wkroczy jeszcze jeden kanał newswowy? Info musi być na to przygotowane...
vivien
Użytkownik

TVP INFO

tak sie składa ze pracuje w mediach, mozna to tak nazwac, nie jestem typowym uzytkownikiem telewizora, nie mam 80 lat, nie jestem po 40 jak ciocie wujkowie na emeryturze prababcie, nie urazajac nikogo. rzetelność... jasne, czasem mam wrażenie, ze w tvp info nie wiedza co mówią...nie znaja tematu, mają zapisane pytania i tyle. np Budzynska, krzyszy do mikrofonu jakby ludzie byli głusi, to samo Siezieniewski, tez krzyczy....
jezeli chodzi o prase, to uwierz mis łucham jej na kazdym kanale i to dogłebnie...wiec ci powiem, że zalezy kto ale na 24 to przedstawia artykuł, mówi swoimi słowami po krótce o czym jest a potem najwyzej zacytuje wypowiedz.a na info czyta czyta czyta, jakbym miał życzenie przeczytać to bym kupił gazetę...prawda?
zanudzanie widza. duza konkurencja, ja rozumiem, ale jak ktos na to patrzy to porazka po prostu..
tam sie zawsze wlekło gorzej niz flaki. moim zdaniem kopiowanie jest bez sensu, bo oni kopiują wszystko-poranek, dzień. 2 prezenterów bez sensu patrzy jeden na 2go i nie wie co mówić i kto ma mówic....
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

TVP INFO

A w jakim medium pracujesz? Sorki że nie poznałem ale mógłbyś używać polskich znaków albo coś bo tak nie czytelnie trochę:D ale z sensem.

Prezenterzy którzy patrzą jeden na drugiego to akurat prawda.
vivien
Użytkownik

TVP INFO

nie jestem prezenterem.... o nie nie nie nie... a że nie pisałem znaków polskich to nie mam za bardzo czasu, ale już nie mogę jak patrze na te ich newsy, serio, to nie zawiść zazdrość, a neich sobie gadają w tych serwisach, podniecają, ze bliżej widza, nie no dla mnie załamka... Adrianie Klarenbachu do domu, schowaj swoje zadufanie! musiałem to napisać, pozdrawiam
vivien
Użytkownik

TVP INFO

a ze patrzą to fakt, przedrzeźniają się, docinają, żenada... chociaż na 24 też jarek docinał swego czasu annie, ale to było jakieś naturalne, jakby dla jaj ja denerwował, np. siedział i mówił, że pisząc na kompie, mówi sama do siebie i widzowie dzwonią i pytaja dlaczego hehe. a tylko patrzec jak ściągnął kontakt 24 na kontakt info! albo to, jak podaje nasz serwis tvp info..., jak ustalili dziennikarze serwisu tvp info...
uh uh uh
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

TVP INFO

Post autor: Trzeciak »

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale znowu odświeżyli czołówkę "Serwisu INFO". Tym razem czołówka nie zaczyna się widokiem na studio, tylko od razu animacją
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

TVP INFO

Wydaje mi się że czołówka jest odświeżona i troszkę inna od tej zaprezentowanej 1 sierpnia.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Poland »

3q33 pisze:Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale znowu odświeżyli czołówkę "Serwisu INFO". Tym razem czołówka nie zaczyna się widokiem na studio, tylko od razu animacją
Też zauważyłem tą nową czołówkę. Kończy się ona z tego co zauważyłem tzw. "wylatywaniem" loga serwisu w ekran. Według mnie jest lepsza od tej pierwszej wersji nowej czołówki. Ostatnio zauważyłem także nową czołówkę Flesza wyglądała ona dokładnie jak końcówka pierwszej oprawy Serwisu Info czyli wylatywaniem loga w ekran..
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”