TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Jacek_TVPinfo » 17 sie 2008, 18:30

U mnie też coś koło 21 jak u kolegi kilkunastominutowa przerwa w nadawaniu TVP Katowice i słynne "Przepraszamy za usterki awaria jest poza ośrodkiem TVP Katowice"...
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 17 sie 2008, 19:11

Małgorzata Motyl - Żochowska zapewne jest w ciąży. Przynajmniej tak to wygląda na ekranie. Oczywiście na pewno to wspaniała wiadomość, ale dla jak dla mnie - szkoda :). Pani Małgorzata znowu opuści widzów TVP INFO na dłuższy czas. Tak samo jak kilka lat temu opuściła widzów "Kuriera". Wg mnie ta prowadząca jest jedną z lepszych prezenterek Serwisu TVP INFO ('stara' ekipa "Kuriera" TVP3 jest the best! ;D).
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
anonymus
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: anonymus » 17 sie 2008, 20:32

SNOL pisze:Małgorzata Motyl - Żochowska zapewne jest w ciąży. Przynajmniej tak to wygląda na ekranie. Oczywiście na pewno to wspaniała wiadomość, ale dla jak dla mnie - szkoda :). Pani Małgorzata znowu opuści widzów TVP INFO na dłuższy czas. Tak samo jak kilka lat temu opuściła widzów "Kuriera". .
Skąd to wiesz???
Podaj żródło!!!
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 17 sie 2008, 21:21

Proponuję przeczytać mój cytat, który zaprezentowałeś ZE ZROZUMIENIEM!!! Jeżeli potwierdzi się moje przypuszczenie, a jest to dość prawdopodobne (niewielu kobietom w ciągu kilku tygodni rośnie większy brzuch z przejedzenia bez zmian na twarzy), to nie wydaje mi się, że dzień po porodzie przyjdzie do telewizji prowadzić Serwis info!!! Kobietom w ciąży przysługuje na pewno jakiś urlop macierzyński (a może nawet wychowawczy)!!! Można z tego wywnioskować, że opuści widzów TVP INFO na dłuższy czas!!! Już rozwiałem Twoje wątpliwości co do źródła moich przypuszczeń???!!! Innymi słowy jest to mózg!!!
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 18 sie 2008, 21:36

Jak zobaczyłem to na ekranie, nie było czasu się śmiać. Złapałem za telefon komórkowy i szybko zrobiłem foto dla potomnych. Dopiero później miałem chwilę na śmiech :P
Obrazek

Ostatnio złapałem się na tym, że oglądam wszystkie podsumowujące serwisy (10.30 - jeżeli jeszcze nie śpię, 17.30 i 22.15). Lepiej przyswajam wiadomości przedstawiane przez dwie osoby. Właśnie podczas oglądania serwisu podsumowującego Poranek TI było dość dużo wpadek technicznych, m.in. powyższe o "Komendzie Gówna Policji" oraz problemy ze scrollem, logotypem i zegarem:
Obrazek
Wymienione fragmenty grafiki ekranowej zniknęły i dzięki temu wreszcie inteligentne telewizory o formacie 16:9 mogły poszerzyć widok, z czego byłem naprawdę zadowolony. NIESTETY po kilku minutach usunięto usterkę i scroll wrócił, a telewizor 'smutno pomerdał ogonem' (:P) i wrócił do starego kształtu ekranu:
Obrazek
Od razu widać różnicę, prawda? Tak przy okazji: do Tbilisi pojechał Marcin Rosiński, częsty wysłannik TVP w okolice konfliktów zbrojnych i dziennikarz TVP Wrocław (fot.).
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator

TVP INFO

Post autor: telefan » 19 sie 2008, 9:13

Do przerywników ''... bo to ważne!'' dołączył przerywnik dotyczący sportu.Przedstawia medalistów odbywających się igrzysk.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kamil » 19 sie 2008, 18:12

Nie ma ludzi idealnych - ale pani Edyta przynajmniej pięknie mówi po polsku a Małgorzata nadrabia wdziękiem. Dla mnie są ok!
michal
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: michal » 19 sie 2008, 18:29

Ja uważam że Małgorzata Żochowska bardziej pasuje jako lektorka niż jako prezenterka.Tu możecie zobaczyć bardzo ciekawy reportaż o Janie Brzechwie z TVP Gdańsk.Czyta Małgorzata Żochowska która wtedy nazywała się Motyl.
http://video2.v2.tvp.pl/2008/07/08/169027/film.asf
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: kamil2505 » 20 sie 2008, 14:14

Cieszę sie, ze powstalo TVP INFO. Każdy Polak ma w swoim domu telewizję informacyjną. Poza tym wypromowała wiele twarzy z oddziałów regionalnych. A co do prezenterów to najbardziej lubię Panią Danutę Holecką. Jest związana z TVP od 1993 roku... To dużo.... Profesjonalista... Według mnie najlepsza prowadząca. Z Prowadzących natomiast według mniej jest Sławomir Siezieniewski, który jest twarzą TVP3 od początku jej przeformatowania na stacje o profilu informacyjnym (marzec 2002)
Awatar użytkownika
andrzej204
Użytkownik
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: andrzej204 » 20 sie 2008, 15:29

kamil2505 pisze:Cieszę sie, ze powstalo TVP INFO. Każdy Polak ma w swoim domu telewizję informacyjną.
No, nie każdy. Żeby odbierac TVP info trzeba miec cyfre albo n lub antene skierowaną na astre, bo zasięg naziemny jest bardzo mały. Ja np jestem abonentem cyfrowego polsatu i nie mam tvp info. Wiem że moge sobie dokupić konwerter i oglądac z astry, ale to są koszty i czas, mały procnt Polaków odbiera ten kanał z astry.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: kamil2505 » 20 sie 2008, 15:39

Ja na szczęście odbieram go droga naziemną :)
Awatar użytkownika
Artu
Junior

TVP INFO

Post autor: Artu » 20 sie 2008, 20:47

Z tym sygnałem to nie wiem... Moi znajomi mieszkają jakieś 80 km od nadajnika na Ślęży i odbierają TVP Info na K 42 bez żadnych zakłóceń. Ciekawe czy tylko ten nadajnik TVP Info jest tak silny.
Awatar użytkownika
kamilasty
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: kamilasty » 21 sie 2008, 11:58

TVP Info jest bardzo szybkie. Wczoraj to ono podało pierwsze informacje o dymisji Fotygi i wypadku w afganistanie
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 23 sie 2008, 17:49

Po raz pierwszy dzisiaj natrafiłem na "Pekin 2008 - Olimpijski raport". Przed i po programie puszczane są inne jingle reklamy. A że na forum ich nie było, to wrzucam:
1> Obrazek 2> Obrazek
1> Początek reklam, postaci widoczne na zapie to tenisista odbijający piłkę i sportowiec przygotowujący się do biegu. 2> Koniec reklam, na ekranie widać ponownie tenisistę, a także tyczkarkę. Grafiki są bardzo podobne do wizerunku TVP z billboardów podczas ostatnich dwóch kampanii outdoorowych (m.in. "Tomasz Lis na żywo" i reklamy Igrzysk - "60 godzin emocji" czy jakoś tak).
Jeżeli chcecie zobaczyć te jingle live, macie okazję już tylko jutro, bo Igrzyska się kończą. W poniedziałek o 17.15 na antenę powróci "Komentarz Świat" Piotra Chęcińskiego.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TVP INFO

Post autor: Trzeciak » 23 sie 2008, 19:10

Przecież te jingle reklam są już od dwóch tygodni na YouTube: http://pl.youtube.com/watch?v=0TbUQU8nfPg.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”