TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
bastus18
Junior
x 5
x 18

TVP INFO (HD)

Post autor: bastus18 » 27 cze 2019, 10:42

Takie wypowiedzi promuje Telewizja Publiczna. Dlaczego w Polsce nie budzi to emocji, nie dziwi, nie wywołuje fali protestów? W innym europejskim kraju rozpętałoby się wielkie oburzenie, a konkretne osoby poniosłyby za to odpowiedzialność.
0 x
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 31
x 139

TVP INFO (HD)

Post autor: Kamilo » 27 cze 2019, 11:08

Ten program idzie w ogóle na żywo?
0 x
Kacper.m
Użytkownik
x 2

TVP INFO (HD)

Post autor: Kacper.m » 27 cze 2019, 11:57

Nie wiem co to było, ale spadło już z TT.
0 x
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 46
x 87
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: Ama18 » 27 cze 2019, 12:14

"Jedziemy" byłoby całkiem pociesznym programem u jakiegoś Roli czy innego patostreamera politycznego.

Oprawa jest... no... umyślnie kiczowata i amerykańska.

To niebywałe, co w imię propagandy i oglądalności robi się z TVP Info. Och, jakbym chciał, aby głównym zmartwieniem w tej stacji była Karolina Lewicka czy Tomasz Sandak!
0 x
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 442
x 609

TVP INFO (HD)

Post autor: N-O-R-O-N » 27 cze 2019, 12:42

To było o karaniu ciężkim więzieniem za promowanie dewiacji, ale pewnie w ich mniemaniu - za odmienności seksualne. "Patostreaming polityczny" - dobre określenie.
0 x
#TVPZaMurem :twisted:
bastus18
Junior
x 5
x 18

TVP INFO (HD)

Post autor: bastus18 » 27 cze 2019, 15:15

Skandaliczna wypowiedź wciąż dostępna jest na stronie internetowej tvp.info. -> https://www.tvp.info/43211088/27062019-0712/jedziemy

Zapis wypowiedzi:
"Tego typu praktyki powinny być w Polsce zakazane, ja uważam, że homoseksualizm, orientacja, inna orientacja, Ci ludzie zawsze byli w naszym społeczeństwie, zawsze. Tolerancja tak, ale nie promocja wynaturzeń, dewiacji. Zdecydowanie, zdecydowanie powinno to być karane więzieniem, ponieważ jest to deprawacja młodych ludzi, która ich po prostu zubaża. Panie redaktorze są, do czego prowadzi demokracja, uważam, że wielu osobom dzisiaj w opcjach rządzących pomyliła się demokracja z anarchią. Uważam, że są granice w naszym, w życiu człowieka, których nie można przekraczać, uważam, że promocja wynaturzeń, dewiacji, powinna być karana ciężkim więzieniem, ponieważ jest to po prostu odmóżdżanie młodych ludzi, którzy mają zatracić w myśl socjogebelsowskiej socjotechniki, gdzie kłamstwo i tego typu promocje, tego typu właśnie dewiacji ma się stać po prostu prawdą. Więc, więc ja obserwuję tych ludzi wychodzących na ulice, tych dziwolągów, którzy wychodzą i wyją o jakimś, że tak powiem, niedostatku demokracji, ograniczanych ich prawach, o co chodzi, uważam, że demokracja, dochodzi do pewnych granic, co dalej, okaże się, że prezydent Trzaskowski ... . No to za chwile, pan prezydent ogłosi, że na przykład dochodzimy do związku, związku małżeńskim, zalegalizowany związkiem małżeńskim, z osłem na przykład, lada chwila to się skończy w coś takiego"
- Jerzy Grunwald w porannym programie w TVP Info "Jedziemy".
0 x
Dkdomjk
Obserwator
x 231
x 25

TVP INFO (HD)

Post autor: Dkdomjk » 29 cze 2019, 10:52

Dziś "TVP Info w Twoim Mieście" z Sanoka. Program poradzą Elżbieta Żywioł z TVP Info i Marcin Pawlak z TVP 3 Rzeszów.
0 x
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 78
x 74
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: SNOL » 30 cze 2019, 22:48

Mateusz44 pisze:
24 cze 2019, 19:55
Ale na pocieszenie, wykorzystana jest w końcu tylna część studia z trzema ekranami. :)
TVP poszło w złą stronę w porannym paśmie...
Czy ktoś mi wytłumaczy, o co chodzi z tymi krzaczorami w tle za gościem?
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 323
x 12

TVP INFO (HD)

Post autor: MaciejOlek » 02 lip 2019, 22:31

Na razie więcej widzów ogląda "Jedziemy dalej" od "Jedziemy".

Obrazek
Oglądalność "Jedziemy".

Obrazek
Oglądalność "Jedziemy dalej".

Więcej: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/j ... wy-program
0 x
DaMiAn1998
Junior
x 129
x 70

TVP INFO (HD)

Post autor: DaMiAn1998 » 03 lip 2019, 9:15

W sumie to troszkę beka, że te szoł ma więcej o połowę niż DDP. Nawet najlepiej oglądany odcinek śniadaniówki nie miał ponad 190 tys. Tak to trzeba robić, program w jednym studiu z TVP INFO, z jednym prowadzącym. Koszt kilkukrotnie mniejszy a udziały większe niż w Jedynce.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2736
x 1162

TVP INFO (HD)

Post autor: Trzeciak » 03 lip 2019, 9:31

Porównanie programu - bądź co bądź - publicystycznego w stylu amerykańskim do typowego programu lifestyle'owego wydaje mi się nieco niedorzeczne.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 636
x 1933

TVP INFO (HD)

Post autor: pulkownik » 03 lip 2019, 9:33

W czasie Poranka, po prawej stronie nad belką był...zegar odliczający czas do "Jedziemy".
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
bastus18
Junior
x 5
x 18

TVP INFO (HD)

Post autor: bastus18 » 04 lip 2019, 14:11

Kolejne zmiany w TVP Info. Szypszak "coraz mocniejszy".
https://www.press.pl/tresc/57818,szef-p ... -woronicza
0 x
bastus18
Junior
x 5
x 18

TVP INFO (HD)

Post autor: bastus18 » 06 lip 2019, 8:35

W weekendowe poranki miał być Wstaje Dzień, a jest nieustanny serwis prowadzony w parze (formuła znana sprzed kilku miesięcy). Nie ma to jak lekko i przyjemnie wejść w dzień. Zdecydowanie luźniejszą formę pasmo ma w dni powszednie. Kto tam pracuje (XD). Stacja zdecydowanie nie zachęca, nawet formułą, o tej porze.
0 x
m1992
Użytkownik
x 1
x 18

TVP INFO (HD)

Post autor: m1992 » 06 lip 2019, 23:46

bastus18 pisze:
06 lip 2019, 8:35
W weekendowe poranki miał być Wstaje Dzień, a jest nieustanny serwis prowadzony w parze (formuła znana sprzed kilku miesięcy). Nie ma to jak lekko i przyjemnie wejść w dzień. Zdecydowanie luźniejszą formę pasmo ma w dni powszednie. Kto tam pracuje (XD). Stacja zdecydowanie nie zachęca, nawet formułą, o tej porze.
Może to być kwestia braków kadrowych? WD chyba prowadzą na zmianę tylko Popek i Giza. Jeśli jedno z nich jest na urlopie, drugie musi prowadzić codziennie, jak to miało miejsce pod koniec czerwca. Kiedyś muszą mieć wolne.
Oczywiście - można powiedzieć że dotychczasowi prowadzący klasycznych "Poranków..." mogą się przekwalifikować do prowadzenia WD, w końcu i tak nie mają teraz wiele do roboty w tym paśmie, no ale to może być kwestia przystosowania do prowadzenia pasma o lekkim i dynamicznym charakterze, co jest czym innym niż serwisy na zmianę co pół godziny, nie wiem.

Nawiasem mówiąc - czy w dni powszednie o 5:35 dalej wita się dwoje prowadzących? Nie mam ostatnio okazji wstawać tak wcześnie, to nie mogę sprawdzić.
Bo jeśli tak, to już chyba jest przesyt. Przecież klasyczny Poranek w tygodniu został już tylko od 5:35 do 6:00 (a nawet chyba krócej, bo jest jeszcze jakaś Agropogoda). Ci ludzie potem tylko prowadzą serwisy na zmianę, których to serwisów zresztą za wiele nie zostało, zwłaszcza w dni kiedy jest program Rachonia.

W ogóle to muszę się wypowiedzieć na dwa tematy dotyczące zmian w porannej ramówce. Jedna rzecz: to czy naprawdę krokiem w dobrą stronę jest poświęcenie aż 3,5 godziny na publicystykę, z minimalną ilością serwisów w jej trakcie? To chyba ze 2/3 pasma.
Najpierw serwisy robią w zasadzie co kwadrans (razem z fleszami), a potem ledwie raz na godzinę, i to z wyjątkiem 8:00. Rzadziej niż w ciągu dnia.

A druga rzecz to straszny chaos z tą ramówką. Nawet takie zmiany by się dało zrobić z głową (co mogę nawet rozpisać, jeśli jest taka wola na forum).
Tymczasem w ramówce dla prasy co i raz coś zmieniali. A to Rachoń miał mieć drugą część programu o 8:10, w końcu o 8:00. A to miało być Wstaje Dzień w weekendy, nawet Giza to zapowiedział pierwszego dnia, a potem zniknęło.
I w końcu te piątki. Nie wiem czemu tego dnia nie ma pasma "Jedziemy", ale skoro już tak, to najlepiej było zastąpić go programem w miarę najbardziej podobnym. Na przykład zrobić jakieś "Minęła 7", wpuszczając Klarenbacha/Świątka/Graczaka godzinę wcześniej. Wiem że przed chwilą pisałem że tej publicystyki jest chyba zbyt dużo, ale tutaj chodzi o pewną spójność ramówki.
Oni tymczasem w pierwszym tygodniu po zmianach, czyli w pt. 28.06 po prostu zostawili ramówkę tak jak wcześniej. Cały tydzień WD startowało o 6:00, a tutaj bach! 6:30.
W następnym tygodniu przynajmniej to poprawili. Dali WD w piątek też od 6:00, tylko że dłużej, bo kończyło się po staremu, przed Agrobiznesem.
I tak jeszcze został bałagan o 8:00, bo od pn do czw. o tej porze nie ma serwisu, tylko druga część Rachonia, potem jest flesz między Rachoniem a M8. Natomiast w piątek - przynajmniej wg ramówki - jest normalny serwis o 8:00, potem od razu M8 bez flesza.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”