TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 06 cze 2009, 17:13

Na Dolnym Śląsku TVP Wrocław nie transmituje TVP Info przez całą dobę. Chociażby w Telegazecie TVP W-w programy nadawane satelitarnie zaznaczone są na żółto i dodatkowo opisane.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 » 06 cze 2009, 17:36

Dzisiaj o 15:55 można było zobaczyć fragmenty nagrań z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. W lewym dolnym rogu było logo - chyba TVP Archiwum (wygląda podobnie jak TVPolonia czy TVP Kultura), ale pewności nie mam, bo było przesłonięte przez pasek z informacjami oraz logo TVP Info.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
aree1987
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: aree1987 » 08 cze 2009, 1:08

Klarenbach wymiękał podczas serwisu. Myślałem, że uśnie w trakcie. ;)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Ice » 08 cze 2009, 14:13

No w końcu nie tak dawno został ponownie ojcem. ;)
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 08 cze 2009, 16:55

W zupełności rozumiem Klarenbacha, sam usnąłem przy wieczorze wyborczym TVP... Ale zauważcie jeszcze jedną rzecz: podobno grubo po północy p. Adrian prowadził rzeczony "Serwis" (nie widziałem, smacznie spałem przed ekranem). Diana Rudnik była współprowadzącą studio wyborcze. A dzisiaj rano od 6.00 prowadzili razem "Poranek"! Dla tych ludzi nie ma litości w TVP! Przecież zanim dojechali do domów, po ludzku przygotowali do snu, zasnęli, to już musieli wstawać, bo najpóźniej o 5.00 trzeba być w budynku telewizji. Skandal! Jakby nie było innych prezenterów...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVP INFO

Post autor: Karol » 08 cze 2009, 17:00

Tylko, że dziennikarze i prezenterzy nie pracują w telewizji na jakichś zwykłych etatach. To samo można powiedzieć o tych, którzy rano przychodzą do "Faktów" - np. na godz. 9:00, a wychodzą o 21-22.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 08 cze 2009, 17:08

Jakim cudem? To, kto prowadzi pasma zależy od tego, który prezenter przyjdzie sobie rano do telewizji? Na 100% mają jakieś grafiki! A grafik na te dwa dni był dla Rudnik i Klarenbacha ułożony okropnie! Kto doprowadza do takiej sytuacji? Traktuje się ich jak zwierzęta. Przecież ile się słyszy, że są jakieś prawa pracownicze. Np. że muszą mieć - powiedzmy - 8 godzin przerwy między występami przed kamerami. Jeżeli takich zapisów nie ma, to uważam że powinny zostać jak najszybciej stworzone.
I jak p. Diana miała wyglądać rano na "świeżą" i wypoczętą? Prawdę mówiąc wyglądała świetnie, to pewnie zasługa make-upu, ale jestem pewny że nie czuła się komfortowo dzisiaj w pracy.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Ice » 08 cze 2009, 17:14

Nie przesadzaj, takie sytuacje miały miejsce w telewizji i będą miały. Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Dalej nie chce mi się powtarzać tego co napisał Karol bo generalnie to co przekazał to prawda.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 08 cze 2009, 17:31

Pomyślcie - muszą być grafiki. Oczywiście, tak jak wszystko inne, tak i ta sprawa zależy od gustu. Jak ktoś lubi spać 2 godziny, to spokojnie może składać CV do TVP Info.

Mamy jeszcze jeden mały (?) skandal: Rafał Ziemkiewicz, publicysta "Rz", autor programu "Antysalon Ziemkiewicza" pokazał swoją prawdziwą twarz. Może spokojnie podać dłoń Kamilowi Durczokowi: :P
Rafał Ziemkiewicz POWIEDZIAŁ pisze:Stękanie o tym, że ktoś w Olsztynie zatkał zamek w szkole po prostu (...) jest takim przebojem, że każda telewizja by to puściła natychmiast jako najważniejsze wydarzenie. (...) Dziadek, [do Stanisława Kosmala, zastępcy przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej - przyp. SNOL] zejdź KU*WA, dziadek, SPIE*DALAJ z anteny! I bardzo dobrze, że się gra, [in. nagrywa; zwrot do reżyserki - przyp.] trzeba mieć jakieś minimum szacunku dla ludzi...
Jest to fragment powtórki programu "Antysalon Ziemkiewicza" wyemitowanej przed godz. 3.00 z wczoraj na dzisiaj. Warto dodać, że wszyscy goście świetnie się bawili, komentując pierwszą wczorajszą konferencję prasową PKW. Łukasz Warzecha z "Faktu" niemal posikał się ze śmiechu.
Sami zobaczcie i poczytajcie, napisał o tym TVN24.pl po cynku na platformę Kontakt24: http://www.tvn24.pl/-1,1604152,0,1,dzia ... omosc.html
Na TVP.pl jest tylko grzeczne wydanie z 10.00 z niedzieli, nie ma w nim fragmentów z powtórki: http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka ... a-07062009
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Ice » 08 cze 2009, 17:36

SNOL pisze:Pomyślcie - muszą być grafiki. Oczywiście, tak jak wszystko inne, tak i ta sprawa zależy od gustu. Jak ktoś lubi spać 2 godziny, to spokojnie może składać CV do TVP Info.
Mają. Grafik tak się rozłożył, że Rudnik po Wieczorze Wyborczym spotkała się z widzami w Poranku TVP INFO. Mało razy takie sytuacje się zdarzały? ;]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVP INFO

Post autor: Karol » 08 cze 2009, 17:54

Ale czym się tu ekscytować? Grafiki oczywiście, że są - ale do prowadzenia programów. Tutaj akurat się tak zbiegło, ponieważ mieliśmy wybory. Grafiki nie dotyczą natomiast godzin urzędowania w redakcji, więc raczej wszystko jedno czy prowadzili program wieczorem do godzin nocnych, a później rano, czy może siedzą w pracy od rana do wieczora. Z pewnością PIP się nie przyczepi :lol:
mrc5
Obserwator

TVP INFO

Post autor: mrc5 » 16 cze 2009, 18:01

Przeglądałem sobie internet i natrafiłem na taki obrazek:

Obrazek

Jest to zap z testów kanału TVP Historia w kwietniu 2007. Czy już wtedy technicy TVP przy okazji startu TVP Historia testowali TVP Info?
mak_12
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: mak_12 » 16 cze 2009, 22:11

Zap jest z TVP Gdańsk z programu "Kwiaty i Ogrody"

Poza tym pamiętasz stronę z tą grafiką ?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Ice » 16 cze 2009, 22:13

mak_12 pisze:Zap jest z TVP Gdańsk z programu "Kwiaty i Ogrody"
To czemu widnieje na nim logo TVP Historia i jakis twór o nazwie TVP INFO w prawym górnym rogu? Mnie nasuwa się tylko jedno stwierdzenie. :)
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 » 16 cze 2009, 22:18

TVP Historia mogła także nadawać ten program.

Np. TVP Łódź ostatnio nadaje kurs jęz. angielskiego dla dzieci "Lippy and Messy", który kiedyś leciał w TVP1 w ramach wieczorynki. Tu jest sytuacja odwrotna.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”