TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
mrc5
Obserwator
x 2
x 3

TVP INFO

Post autor: mrc5 » 25 cze 2009, 11:53

Powinna powstać wersja satelitarna TVP Info. Wtedy od 18:00 naziemnie emitowane byłyby programy lokalne, a na satelicie program ogólnopolski lub - jak wczoraj - transmisja obrad sejmu.
0 x
10 lat czekałem na TVP Sport w DVB-T. Na TVN24 przyjdzie mi poczekać pewnie kolejne 10 :lol:
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 » 25 cze 2009, 19:21

Taka wersja jest, tylko dzieli pasmo z TVP Warszawa (która zresztą ma farta, że zasięgiem pokrywa praktycznie całą Europę, podczas gdy inne ośrodki niekiedy nie pokrywają nawet całego województwa).
0 x
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
mrc5
Obserwator
x 2
x 3

TVP INFO

Post autor: mrc5 » 26 cze 2009, 11:51

Kpc21 pisze:Taka wersja jest, tylko dzieli pasmo z TVP Warszawa (która zresztą ma farta, że zasięgiem pokrywa praktycznie całą Europę, podczas gdy inne ośrodki niekiedy nie pokrywają nawet całego województwa).
Wiem, że jest, ale miałem na myśli właśnie wersje, że o 18:00 nie pojawia nam się TVP Warszawa, tylko dalej jest emitowane TVP Info.
0 x
10 lat czekałem na TVP Sport w DVB-T. Na TVN24 przyjdzie mi poczekać pewnie kolejne 10 :lol:
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 » 26 cze 2009, 20:23

W pełni się z tym zgadzam. A i w wersji z regionami, długość pasm lokalnych powinna się z czasem powiększać. A wersja bez regionów powinna też wejść do DVB-T (ale do MUX2 lub jeśli nie da rady, to do MUX3).
0 x
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Jacek_TVPinfo » 30 cze 2009, 20:49

Witam ma ktoś tapetę TVP INFO która jest używana w studiu ? Chodzi mi o tą, która widnieje na ekranach komputerów w newsroomie TVP INFO. Szarawe tło o w centrum logo TVP INFO.
0 x
Miś Uszatek
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: Miś Uszatek » 01 lip 2009, 14:08

Przed chwilą Lewica zwołała konferencję, TVP INFO zaczęło ja transmitować. Jakiś gościu zaczął wyliczać że prezydent Kaczyński spędził rok w podróżach i w tym momencie został wyciszony. Na ekranie pojawiła się Danuta Holecka, coś tam coś tam powiedziała i po kilkudziesięciu sekundach powrócono na konferencję. Tym razem inny pan krytykował PO. Oczywiście mógł to być przypadek a nie celowe działanie na rzecz prezydenta.
0 x
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 27
x 112

TVP INFO

Post autor: Kamilo » 02 lip 2009, 21:34

Od wczoraj wieczorne serwisy prowadzi również Jakub Stefaniak.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2330
x 994

TVP INFO

Post autor: Trzeciak » 03 lip 2009, 22:23

Rzeczpospolita pisze:„Studio Wschód” znika z telewizji

Politycy rządu i opozycji są oburzeni. TVP mówi, że oszczędza

TVP Info wycofała się z planowanej na lipiec emisji publicystycznego programu „Studio Wschód”. Dlaczego? Tego próbowała się dowiedzieć od szefa Agencji Informacji TVP Jana Pińskiego Maria Przełomiec, prowadząca program. – Powiedział, że nie ma pieniędzy – opowiada dziennikarka.

Jeśli program wróci na antenę, to dopiero we wrześniu, ale – jak miał zaznaczyć Piński – na pewno nie w dotychczasowej formule. To oznacza istotne ograniczenie budżetu.

– A program ma wartość tylko wtedy, gdy zachowa możliwość łączenia ze wschodnimi studiami telewizyjnymi, w których pojawią się goście. „Studio Wschód” ma prestiż, bo gdy robimy program o Rosji, to występują w nim Rosjanie, a gdy o Azerbejdżanie, to głos zabierają Azerowie – mówi Przełomiec. W programie występowali ważni wschodni politycy, m.in. prezydenci Litwy, Białorusi, Ukrainy.

Informację, że względy finansowe zadecydowały o wycofaniu programów, potwierdza p. o. rzecznika prasowego TVP Daniel Jabłoński. – Należy pamiętać, że w okresie wakacyjnym wszystkie stacje telewizyjne ograniczają ofertę publicystyczną – podkreśla Jabłoński. Nie potwierdza doniesień o zmianie formuły i związanym z tym „obcięciem środków na łączenia międzynarodowe”.

– To skandaliczna sprawa. Będę wnioskował o to, aby na najbliższe posiedzenie Komisji Spraw Zagranicznych zostali zaproszeni przedstawiciele władz telewizji, których poprosimy o wyjaśnienia – zapowiada Robert Tyszkiewicz, wiceszef z PO. – Jeśli nie uzyskamy satysfakcjonujących nas zapewnień, będziemy podejmować kolejne kroki.

– Decyzja o zdjęciu programu z anteny budzi moje zdziwienie. Zwłaszcza że przywiązujemy wielką wagę do polityki wschodniej i chcemy odgrywać inspirującą rolę w UE, co pokazał projekt Partnerstwa Wschodniego – mówi „Rz” Radosław Sikorski, szef MSZ.

– Wcześniejszy atak na telewizję dla Białorusi, a teraz próba zdjęcia „Studia Wschód” oddają to, jak władze TVP rozumieją polską rację stanu – komentuje Paweł Kowal, eurodeputowany PiS
No i takie są skutki "oszczędzania" w TVP, że sprawa trafia nawet do Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. muszę się zgodzić z tym, że program idealnie wypełnia "misję publiczną". Na szczęście dziś doszło do zmiany władzy w TVP (mimo, że politycznej), która najprawdopodobniej podejmie decyzję o kontunuacji programu w takim kształcie jaki był przed zdjęciem go z anteny.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 67
x 68
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 06 lip 2009, 20:16

Dzisiejszy program "Minęła Dwudziesta" prowadzi Piotr Czyszkowski, niegdyś prowadzący "Fakty" TVP Wrocław, "Rozmowę Faktów" i "Fakty Tydzień" oraz po przejściu do centrali TVP w Warszawie: "Wiadomości", "Misję specjalną" i ponownie "Wiadomości".
Denerwuje się dzisiaj w nowej roli, widać po nim...
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

TVP INFO

Post autor: glyzewski » 07 lip 2009, 10:43

Dzisiaj TVP Info uruchomiło specjalny adres e-mail na który wysyłać można wspomnienia o M. Jacksonie. Adres ten to [email protected]. Najciekawsze e-maile będą prezentowane na antenie.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2330
x 994

TVP INFO

Post autor: Trzeciak » 07 lip 2009, 16:10

To może ja jeszcze dodam, że TVP Info w związku z pogrzebem Jacksona postanowiła nieco zmienić dzisiejszą ramówke. O 13.30 został wyemitowany reportaż z wizyty Michaela Jacksona w Polsce, która odbyła się w 1997 roku. O 17.30 rozpoczną się programy lokalne, które zostaną skrócone dziś do 18.40. Wtedy rozpocznie się specjalne wydanie "Serwisu Info", w którym bedzie transmisja z pogrzebu Michaela Jacksona. Specjalne wydanie potrwa do ok. 22.00, co oznacza, że nie zobaczymy dzisiaj programów "Minęła dwudziesta" i "Telekurier Bliżej Ciebie". O 22.00 rozpoczną się skrócone o 15 minut programy lokalne, a powtórka z pogrzebu Michaela Jacksona będzie o 3.50.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

TVP INFO

Post autor: Peter Parker » 07 lip 2009, 16:16

3q33 pisze:O 13.00 został wyemitowany reportaż z wizyty Michaela Jacksona w Polsce, która odbyła się w 1996 roku.
1. O 13:30.
2. W 1997 roku.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2330
x 994

TVP INFO

Post autor: Trzeciak » 07 lip 2009, 16:21

Poprzedni post już poprawiłem. Pomyliłem datę wyzyty Michaela Jacksona z datą koncertu, który był w 1996 roku. Za pomyłkę chciałbym przeprosić.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Paweł Ciupak » 07 lip 2009, 17:16

3q33 pisze:To może ja jeszcze dodam, że TVP Info w związku z pogrzebem Jacksona postanowiła nieco zmienić dzisiejszą ramówke. O 13.30 został wyemitowany reportaż z wizyty Michaela Jacksona w Polsce, która odbyła się w 1997 roku. O 17.30 rozpoczną się programy lokalne, które zostaną skrócone dziś do 18.40. Wtedy rozpocznie się specjalne wydanie "Serwisu Info", w którym bedzie transmisja z pogrzebu Michaela Jacksona. Specjalne wydanie potrwa do ok. 22.00, co oznacza, że nie zobaczymy dzisiaj programów "Minęła dwudziesta" i "Telekurier Bliżej Ciebie". O 22.00 rozpoczną się skrócone o 15 minut programy lokalne, a powtórka z pogrzebu Michaela Jacksona będzie o 3.50.
Jak dla mnie, przegięcie. Ja rozumiem, jakby to był pogrzeb np. prezydenta, czy jakieś innej ważnej osoby, ale Jacksona? TVP przesadziła, tyle.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 10
x 21
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kamil » 07 lip 2009, 17:21

A dlaczego niby nie? To, że ty uważasz go za pedofila nie znaczy, że inni nie mają prawa oglądać jego pogrzebu. Dla wielu Jackson był i jest ulubionym wokalistą. Zresztą stacja i tak nie ponosi żadnych kosztów związanych z transmisją, więc twoje pretensje są mocno naciągane. Nic nie stanie się, jak nie wyemitują niektórych programów - zmarł naprawdę wybitny muzyk uwielbiany przez ludzi na całym świecie. Twoje biadolenie i tak nic nie zmieni, transmisja będzie.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”