TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
michal
VIP Expert
x 5
x 12

TVP INFO

Post autor: michal » 15 gru 2009, 16:28

Mnie również nie podoba się pomysł wprowadzenia do TVP Info. Według mnie ten kanał powinien być typowym kanałem informacyjno - publicystycznym, a takie losowanie ma charakter raczej rozrywkowy przez co nie pasuję do tego kanału. Takie losowanie zdecydowanie bardziej pasuję do TVP2 ze względu na to że jest kanałem raczej rozrywkowym. Zresztą ciekawe jeżeli pojawi się jakiś super ważny news to czy losowanie Lotto nie będzie emitowane czy może będą go puszczali z dużym opóżnieniem.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 79
x 193

TVP INFO

Post autor: Direct » 15 gru 2009, 16:39

W TVP2 losowania były by, jak to już było tu napisane, trudne do zrealizowania, ze względu na niemożność przerywania programów reklamami.
Moim zdaniem TVP INFO to dobra stacja do emisji losowań. A samo losowanie wydaje mi się, że jest bardziej informacyjne, niż rozrywkowe. Rozrywkowe to będą te show co miesiąc i będą w Dwójce.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1978
x 787

TVP INFO

Post autor: Trzeciak » 15 gru 2009, 17:42

SNOL pisze:Zgadza się, ramówka TVP Info zdaje się być przewidywalna. Tylko nie wzięliśmy pod uwagę, że we wtorki, czwartki i soboty także może zdarzyć się coś niezwykle ważnego, a kanał nie będzie mógł przerwać albo usunąć z programu losowania (chyba że inaczej zostanie to zapisane w umowie. Szczerze mówiąc wątpię, żeby Totalizator Sportowy zgodził się na taki warunki). Wiem, że powiecie, że ośrodki regionalne też zabierają Info mnóstwo czasu antenowego i wtedy też nikt nie relacjonuje pilnych wydarzeń, ale wrzucenie losowań Lotto do kanału prawie informacyjnego jest dla mnie całkowitym idiotyzmem. Zwłaszcza, że ma to być 15-minutowe show! Kto wpadł na tak beznadziejny pomysł?!. Dla mnie jest to upadek tego kanału, nawet jeżeli Lotto będzie emitowane w paśmie reklamowym.
Pamiętacie katastrofę samolotu CASA? TVP Info zrezygnowała z emisji programów lokalnych o 21.45 i bodajże do ok. 1.00 non stop informowała o tym wydarzeniu. Wyobrażacie sobie prezentera, który nagle zaprasza na losowanie żółtych kulek z maszyn losujących o 22.00 czy 22.15? Chyba że show odbyłoby się wtedy poza anteną.
A jaki to problem nagrać losowanie i wyemitować w późniejszym czasie? Przecież tak nawet Polsat nieraz już robił. Poza tym losowania, które będą się odbywać na antenie TVP Info będą zwykłymi, normalnymi losowaniami (takie, jakie są w TV Polsat), a nt. "wielkie show" już inni userzy wypowiedzieli się

.
Kamilo pisze:
3q33 pisze:Stacja nie jest przecież stricte telewizją informacyjną, a przynajmniej tam mają stały, dogodny czas antenowy.
No właśnie sęk w tym, że TVP Info z założenia i nazwy, jest kanałem stricte informacyjnym. A w ramówce, zwłaszcza tej weekendowej, powoli zaczynają dominować przeróżne magazyny. Czyżby oznaczało to powolny powrót do sprawdzonej formuły TVP.
Gdyby tak było, to nie byłoby pasm lokalnych w tej stacji. A co do magazynów, to tak nie jest/było w konkurencyjnych stacjach. Przecież w weekendy nie dzieje się tak dużo, jak w dni powszednie, więc normalne jest, ze ramówki w tych dniach są "na luzie".
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 55
x 52
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 15 gru 2009, 20:41

W takim razie we wtorki, czwartki i soboty "zwykłe, normalne" losowanie bez "wielkiego show" ma trwać 15 minut? Jakim cudem? Będą powtarzali wyniki po 5 razy? Poczytajcie doniesienia medialne i dopiero wypowiadajcie się nt. jakiegokolwiek show w TVP2! Skąd Wam się to wzięło?!
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Pepek94
Obserwator
x 3
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Pepek94 » 15 gru 2009, 21:04

Moim zdaniem, "wielki show" ma być nadawany w Jedynce.
0 x
Wielki fan mediów publicznych, zwłaszcza TVP i PR.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Anglojęzyczny blog o cyfrowej radiofonii (i nie tylko): https://eudigitradio.blogspot.com/
domi
Junior
x 7
x 46

TVP INFO

Post autor: domi » 15 gru 2009, 21:34

TVP Info zmieniła nazwę swojego sylwestra. Sylwester w TVP Info miał nosić nazwę: SYLWESTER TVP INFO - MAZURY POZDRAWIAJĄ GÓRY a będzie nosić nazwę: Z Jury na Mazury - SYLWESTER TVP INFO. Nie wiem co wy o tym sądzicie ale obie nazwy mi się nie podobają.
0 x
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 » 15 gru 2009, 23:46

Pewnie komuś wcześniej pomyliła się Jura Krakowsko-Częstochowska z górami :-) Teraz to poprawili.
SNOL pisze:W takim razie we wtorki, czwartki i soboty "zwykłe, normalne" losowanie bez "wielkiego show" ma trwać 15 minut? Jakim cudem? Będą powtarzali wyniki po 5 razy? Poczytajcie doniesienia medialne i dopiero wypowiadajcie się nt. jakiegokolwiek show w TVP2! Skąd Wam się to wzięło?!
Właśnie wg doniesień medialnych (wcześniej cytowałem pewien serwis) "wielkie show" ma być co miesiąc. A 3 razy w tygodniu mają być losowania. Co podczas tych losowań będą jeszcze robić, tego już nie wiadomo.
0 x
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1978
x 787

TVP INFO

Post autor: Trzeciak » 16 gru 2009, 19:13

SNOL pisze:W takim razie we wtorki, czwartki i soboty "zwykłe, normalne" losowanie bez "wielkiego show" ma trwać 15 minut? Jakim cudem? Będą powtarzali wyniki po 5 razy? Poczytajcie doniesienia medialne i dopiero wypowiadajcie się nt. jakiegokolwiek show w TVP2! Skąd Wam się to wzięło?!
To może polecę artykuł "Rzeczpospolitej", który opowiada o tym w jakiej formie mają być losowania w TVP - http://www.rp.pl/artykul/118849,406284_ ... znej_.html

Natomiast jak poinformował Presserwis program "Zdarzyło się dziś" będzie miał charakter dziennika wieczornego prowadzonego przez pary, a jednym z elementów będą rozmowy z gośćmi. Wiadomo już, że jedną z nich będzie Danuta Holecka i Jarosław Kulczycki, a trwać będzie ok. 30-40 minut.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Paweł Ciupak » 16 gru 2009, 19:22

3q33 pisze:Danuta Cholecka
Cholecka? A kto to jest?
Natomiast jak poinformował Presserwis program "Zdarzyło się dziś" będzie miał charakter dziennika wieczornego prowadzonego przez pary, a jednym z elementów będą rozmowy z gośćmi.
Hm, czyli w sumie, nie za wielka zmiana.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1978
x 787

TVP INFO

Post autor: Trzeciak » 16 gru 2009, 19:32

Ale się machnąłem - wielkie dzięki za uwagę, poprzedni post już poprawiłem.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 55
x 52
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 16 gru 2009, 20:12

SNOL pisze:... Poczytajcie doniesienia medialne i dopiero wypowiadajcie się nt. jakiegokolwiek show w TVP2! Skąd Wam się to wzięło?!
3q33 pisze:To może polecę artykuł "Rzeczpospolitej" (...)http://www.rp.pl/artykul/118849,406284_ ... znej_.html
W artykule także nie ma żadnej informacji o widowisku na antenie TVP2! (ale to już powoli zakrawa na OT :))
Pepek94 pisze:Moim zdaniem, wielki show ma być nadawany w Jedynce.
^ Ekspert od spraw Totalizatora Sportowego, uczestnik rozmów między TVP a Lotto lub jasnowidz pojawił się na forum...
0 x
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 55
x 52
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL » 19 gru 2009, 19:52

Podczas przedświątecznych porządków w komputerze znalazłem kilka zapów "Info Biznesu" zrobionych 28 września br. Może komuś z Was się przydadzą?:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
0 x
michael112
Obserwator

TVP INFO

Post autor: michael112 » 19 gru 2009, 22:27

Bez sensu. Przecież:
Kamilo pisze:- we wtorki i czwartki o 22.00 figuruje LOTTO. W sobotę jest to 22.15. Program trwa kwadrans.
znowu zostanie skrócone wieczorne pasmo regionalne. Jak był "Minął Dzień", to był przynajmniej sensowny program o tej porze, ale żeby dla durnych kuleczek skracać do minimum serwisy regionalne i to o 15 minut? To już było, okazało się złe, wrócono do dawnej formy i co teraz?
0 x
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 » 20 gru 2009, 20:02

Powinni wreszcie wziąć się za to DVB-T (szczególnie za III multipleks). Wtedy będą mogli oddzielić regiony i TVP Info. Jeśli TVP dostałoby dodatkowo 3 kanały w MUX1, w MUX1 mogłyby zostać TVP1, TVP2 i TVP Info bez regionów, a do MUX3 trafiłyby regiony, obrady sejmu, TVP Sport i inne kanały tematyczne.
0 x
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Mattatyah_LION
Użytkownik
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Mattatyah_LION » 20 gru 2009, 20:38

Przed chwilą widziałem jakąś zapowiedź, programu na święta, podczas której był ozdobnik wykonany z sierżantów obróconych o 90 stopni i animowanych tak, że przypominały choinkę. Bardzo fajnie to wyglądało.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”