TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
x 6

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kossa »

Jacek_TVPinfo pisze:
kossa pisze:Mam takie pytanie, ponieważ jeszcze nie zauważyłem, a mianowicie chodzi oto to czy TVP Info ma jakieś własne pojazdy oklejone w barwy TVP Info, typu TVN24 czy Polsat NEWS?
Z tego co jest mi wiadomo to tak. Są to na pewno Volkswageny transportery, ale w dość nielicznym składzie. Co do innych marek to niestety nie wiem.
Może ma ktoś jakieś foty tych pojazdów w internecie nie mogę znaleźć, a bardzo mnie ciekawi jak wyglądają wozy TVP Info.
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
michael112
Obserwator

TVP INFO

Post autor: michael112 »

mrc5 pisze:Program dla prasy TVP twierdzi, że TVP Info nie będzie transmitować wieczoru wyborczego 20 czerwca. Dziwne...
Jednak będzie. Transmisja w TVP Info przewidziana jest od 19:55 aż do 0:12, natomiast w TVP1 od 19:00 do 19:15, od 19:50 do 22:10 oraz od 23:05 do 0:15. Ciekawostką jest ta godzina rozpoczęcia jego głównej części. Czyżby TVP Info miało włączyć się później?

Natomiast brakuje wieczoru wyborczego po II turze, 4 lipca.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3726
x 1692

TVP INFO

Post autor: Trzeciak »

Bo nie wiadomo tak naprawdę do końca czy II tura jeszcze będzie - jeżeli tak, to ramówki zostaną zmodyfikowane, tak jak w przypadku I tury, więc jak to mówią młodzi ludzie spoko-moko :).
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Piotr6666
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Piotr6666 »

Wczorajszy Info Dziennik pojawił się bez nazwy "Zdarzyło się dziś" czołówka również jest bez tych napisów o to link do wczorajszego wydania: http://www.tvp.info/info-dziennik/wideo ... 15/1903304
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Jacek_TVPinfo »

Piotr6666 pisze:Wczorajszy Info Dziennik pojawił się bez nazwy "Zdarzyło się dziś" czołówka również jest bez tych napisów o to link do wczorajszego wydania: http://www.tvp.info/info-dziennik/wideo ... 15/1903304
Możliwe, że dodatek "Zdarzyło się dziś" nie odpowiada już zawartości wydarzeń z "dzisiaj" :P Wprawdzie jest to podsumowanie dnia, ale np. pod koniec "Info Dziennika" jest przegląd prasy z dnia następnego. Może być też tak, że "Zdarzyło się dziś" się znudziło- w końcu jest to przedłużenie głównej nazwy programu, czyli "Info Dziennik".
dlukasz
Użytkownik
x 6
x 3

TVP INFO

Post autor: dlukasz »

Piotr6666 pisze:Wczorajszy Info Dziennik pojawił się bez nazwy "Zdarzyło się dziś" czołówka również jest bez tych napisów o to link do wczorajszego wydania: http://www.tvp.info/info-dziennik/wideo ... 15/1903304
Wczoraj także w Info Dzienniku były inne loty kamerowe "spod sufitu"
pietka tbg.
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: pietka tbg. »

Apeluję o uczciwość względem powodzian.Dlaczego w programach informacyjny mówi się o zalanych regionach które są medialne, np.Sandomierz .Gdy natomiast Tarnobrzeg został zalany czterokrotnie bardziej?Jest to przykre,tym bardzie że przekłada się na wielkość pomocy dla tych osób!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 27
x 314
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Poland »

Ja mam z kolei pytania odnośnie TVP3 / TVP Info a mianowicie :
- jak się nazywali dawni prowadzący Plus Minus
- jak się nazywają prowadzący serwisów biznesowych w TVP Info
- jak się nazywa prowadząca serwisy kulturalne w TVP Info z pomiędzy ewolucji kanału z TVP3 a czasu przed tym wydarzeniem
Proszę o odpowiedź
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Piotr6666
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Piotr6666 »

dlukasz pisze:
Takie loty kamerowe w Info Dzienniku były już od jakiegoś czasu muszę powiedzieć że wyglądają bardzo fajnie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

kisiel205 pisze:Ja mam z kolei pytania odnośnie TVP3 / TVP Info a mianowicie :
- jak się nazywali dawni prowadzący Plus Minus
- jak się nazywają prowadzący serwisów biznesowych w TVP Info
- jak się nazywa prowadząca serwisy kulturalne w TVP Info z pomiędzy ewolucji kanału z TVP3 a czasu przed tym wydarzeniem
Proszę o odpowiedź
1. Agata Konarska i Agnieszka Witkowicz. Obecnie Tadeusz Mosz i Dariusz Łukawski (ostatnio bardzo rzadko).
2. Obecnie nie ma osobnych prowadzących serwisów biznesowych z racji cięć budżetowych-m.in Marta Budzyńska zasiliła ekipę reporterską "dwójkowej" Panoramy. Osoba która w czasie "Info Dnia" prowadzi serwis (np. Joanna Osińska, Jarosław Lewandowski, Edyta Lewandowska, Danuta Holecka, Diana Rudnik, Sławomir Siezieniewski, Małgorzata Żochowska, Adrian Klarenbach (ostatnio na urlopie z powodu przepukliny rdzeniowej), Michał Adamczyk) o pełnej godzinie prowadzi, po kilku minutach, serwis ekonomiczny
3. Ta pani ma tak samo na nazwisko jak Marta Budzyńska z Panoramy, tylko niestety nie pamiętam imienia.
dlukasz pisze:
One są o wiele lepsze niż kadr zza stołu (z tej kamery kadrowany jest prezenter sportu w poranku- dziś gościem sportowym był to Marek Jóźwik). W połączeniu ze świetną muzyką "Info Dziennika" lot kamery do videowall'u jest bardziej efektowny. A sama kamera jest niczym innym jak głowicą z podwoziem podczepionym na długiej szynie, a tak to wygląda z bliska:http://www.youtube.com/watch?v=ZLvqYspg45Y Film prezentuje kamerę, która znajduje się lokalnej telewizji informacyjnej w Brazylii. Kamera firmy Innovision Optics znajduje się także w newsroomie TVN 24 a jej nazwa to "Z-Shuttle. Tak dla ciekawskich :)
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

TVP INFO

Post autor: telefan »

Jacek_TVPinfo pisze:3. Ta pani ma tak samo na nazwisko jak Marta Budzyńska z Panoramy, tylko niestety nie pamiętam imienia.
Marta Perchuć-Burzyńska.
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

O właśnie :) Coś mi świtało, ale nie chciałem wprowadzić w błąd. Dzięki za podpowiedź :)
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 »

TVP Łódź nadal w programie w telegazecie nazywa ten program "Zdarzyło się dziś".
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Od kilku dni nie potrafię się przyzwyczaić że ze wszystkich grafik i ekranów w studio zniknęło "Zdarzyło się dziś",
widnieje tylko Info Dziennik. Jakoś tak pusto jest pod tym napisem, przydało by się czymś to wypełnić, a jeżeli nie wypełnić, to chociaż lekko powiększyć napis "Info Dziennik" bo tak "goło" wygląda, ale tragicznie nie jest. No i cały czas nurtuje mnie dlaczego ekipa Info Dziennika zdecydowała się usunąć napis "Zdarzyło się dziś"...
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Kpc21 »

Kpc21 pisze:TVP Łódź nadal w programie w telegazecie nazywa ten program "Zdarzyło się dziś".
Wczoraj się temu przyjrzałem i jeśli chodzi o wydanie na żywo, po programie lokalnym, w programie jest "Zdarzyło się dziś", natomiast jeśli chodzi o powtórki w nocy - "Info Dziennik".
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”